Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [T4L.OuTlawz]ramses. - abuz vehicul personal + blocare gate


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [eL.squadron]MihaY
Numele Adminului pe RSS: [T4L.OuTlawz]ramses.
Motivul reclamatiei: abuz vehicul personal + blocare gate
Dovezi: https://imgur.com/a/RTGO6rP - toate lumea stie obiectul lui ramses de pe vehicul a intrat el pe server s-a si deblocat gate

Gascanul nu avea masina personala deci nu avea cum si tin minte ca @DjAndy a spus sa strangem dovezi pentru abuzurile de genu ca sa isi ia x sau y delete la vehicul

 

 

Edited by [eL.squadron]MihaY
  • Like 6
  • Haha 3
  • Sad 1
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

ce treaba am io sefule n ai gasit intrarea si mi ai facut mie recl

  • Haha 5
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, ramses. said:

ce treaba am io sefule n ai gasit intrarea si mi ai facut mie recl

Mai bine recunosti ca era vehiculul tau decat sa negi te-a chemat gascanu pe sv si se rezolvase treaba  . Toti stim ca e obiectul tau pus pe vehicul doar tu ai dumper personal premium :))))) Se pot verifica si loguri tot ce trebuie nu e problema .

Vorbele lui DjAndy aici :

 

Edited by [eL.squadron]MihaY
Link to comment
Share on other sites

Si unii zic ca eu sunt prea dur, well, daca nu e destul stergerea obiectelor / vehicului, gangkick e inclus in pachet pentru ramses, daca crede ca poate face legea :)

Nu ajung la gangkick, momentan... doar la stergerea vehicului, aceiasi poveste se repeta cu urmator vehicul personal, pai atunci si din gang zbori, daca chiar asta e dorinta.
Cea ce priveste "gluma de prost gust a lui ramses" aia se traduce usor in 40 WP, drept o palma sa-l trezeasca cineva la realitate.

Lock.

  • Like 6
  • Haha 2
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...