Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


vs esu p1c1u


SLAYER

Recommended Posts

 

@[esu.familia]p1c1u

Nume: slayer
Numele Filmului/ Pozei: esu fram
Link Video/Poza: 


Descriere: era rdy pentru contestatie  in caz ca.. :)) 

 

 

 

 

 

Edited by SLAYER
  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

  • SLAYER changed the title to vs esu p1c1u
13 minutes ago, [esu.fuhrer]feather said:

frumos

cand imi revin reactiile dau like

Las,nu-i nevoie..m-am lamurit si cu tine :)) pana cand te-am vazut cum sustii patrupezii cu ''thanks'' react.

eeDE8Ze.png

Edited by SLAYER
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SLAYER said:

Las,nu-i nevoie..m-am lamurit si cu tine :)) pana cand te-am vazut cum sustii patrupezii cu ''thanks'' react.

eeDE8Ze.png

pai bkp n a zis nimic de aimbot, nu are dreptate karma sau ce :))?

Edited by [esu.fuhrer]feather
Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.fuhrer]feather said:

pai nu s a bkp n a zis nimic de asta, nu are dreptate?

Sa inteleg ca esti suparat in sensul ca el a evitat sa ascunda ceva ce nu exista? E de inteles ca n-are sens sa se explice de indata ce clar nu poate fi vorba de aimbot,vreti sa va deseneze ? 

Si cum sa urci un video unde vezi ca ii dai stun si tu totusi blufezi.  

 

Ai schimbat tabara :)) si-mi placeai .. nasol . Succes in  Patrula Patrupezilor .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SLAYER said:

Sa inteleg ca esti suparat in sensul ca el a evitat sa ascunda ceva ce nu exista? E de inteles ca n-are sens sa se explice de indata ce clar nu poate fi vorba de aimbot,vreti sa va deseneze ? 

Si cum sa urci un video unde vezi ca ii dai stun si tu totusi blufezi.  

 

Ai schimbat tabara :)) si-mi placeai .. nasol . Succes in  Patrula Patrupezilor .

tocmai ca nu am dat like la reclamatie, nu fi delusional

nu am schimbat nicio tabara, putem fi prieteni si dusmani, sa apreciez ce e de apreciat si sa condamn ce e de condamnat;

ca de exemplu sa dau like la acest topic ca mi place si thanks sa condamn pe bkp ca nu a adus vorba de jumatatea cealalta, nu trebuie sa ne deseneze, putea sa zica pur si simplu ca nu exista aimbot, ceea ce si eu si eu sunt de acord cu aceasta speță

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, [esu.fuhrer]feather said:

tocmai ca nu am dat like la reclamatie, nu fi delusional

nu am schimbat nicio tabara, putem fi prieteni si dusmani, sa apreciez ce e de apreciat si sa condamn ce e de condamnat;

ca de exemplu sa dau like la acest topic ca mi place si thanks sa condamn pe bkp ca nu a adus vorba de jumatatea cealalta, nu trebuie sa ne deseneze, putea sa zica pur si simplu ca nu exista aimbot, ceea ce si eu si eu sunt de acord cu aceasta speță

Pai asta a fost si ideea,a dat de inteles pentru cunoscatori prin tacere :)),(pe restul oricum nu ii poti multumi si daca le spui ''aici nu e aimbot'' ). De ce kkt sa sustii nemultumirea unui pr0st daca tu stiai ca nu poate fi vorba de aimbot ?  🤦‍♂️ Da cum tocmai fix tu te-ai gasit,persoana de la care ma asteptam cel mai putin .. :)) sa nu mai zic cat bully primeai de la el si restul patrulei . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SLAYER said:

Pai asta a fost si ideea,a dat de inteles pentru cunoscatori prin tacere :)),(pe restul oricum nu ii poti multumi si daca le spui ''aici nu e aimbot'' ). De ce kkt sa sustii nemultumirea unui pr0st daca tu stiai ca nu poate fi vorba de aimbot ?  🤦‍♂️ Da cum tocmai fix tu te-ai gasit,persoana de la care ma asteptam cel mai putin .. :)) sa nu mai zic cat bully primeai de la el si restul patrulei . 

cine a inteles a inteles, dar confuzie poate exista oricand pentru restul, mai ales pentru genul de persoana ca mihay care se arunca cu "a fost favorizat"

eu te inteleg pe tine si iti dau dreptate, dar eu nu port dusmanie pe nimeni, mai degraba imi intra lumea la suflet; asa am fost creat, sa nu mai spun ca e doar o "lume virtuala"

respectele mele, zi faina

Link to comment
Share on other sites

Ți ai dat auto Self mwuisted , jalnic player du te la pensie 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SLAYER said:

 

@[esu.familia]p1c1u

Nume: slayer
Numele Filmului/ Pozei: esu fram
Link Video/Poza: 


Descriere: era rdy pentru contestatie  in caz ca.. :)) 

 

 

 

 

 

totusi niste lectii de la daredevil nu ti ar strica, sa te inscrii la scoala de tras

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

nush cum sa iti zic dar ti-ai dat selfbusted in tot videou' da na csf 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Curva cu 2 fete :)) Niciodata nu m-am inselat in privinta unor . 

4t26lFG.png

 

 

cJyFzxF.png

Mereu te-ai dat de partea celuilalt care credeai tu ca are dreptate :))  niciodata n-ai fost pe pl ta . Caracter 0 .

 

Patrula Patrupezilor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SLAYER said:

Curva cu 2 fete :)) Niciodata nu m-am inselat in privinta unor . 

4t26lFG.png

 

 

cJyFzxF.png

Mereu te-ai dat de partea celuilalt care credeai tu ca are dreptate :))  niciodata n-ai fost pe pl ta . Caracter 0 .

 

Patrula Patrupezilor.

Are rost sa stau sa iti explic ca nu am nimic personal cu tine vad ca nu te intereseaza deci mno am dat hide dar nu am modificat nimic

Deci practic daca dau like la o reclamatie am ceva cu cel reclamat ? Crede-ma ca daca voiam sa iti dau busted decateori te vedeam la lv trageam in tine dar din cate ai vazut te-am evitat din contra chiar iti dadeam + 1 pe sv ca sa vezi ca imi pare rau pentru acele - 1 dar tu tot ai continuat sa porti ura pentru o reclamatie de acum 2 ani facuta de mine impotriva ta cand ai luat 50 awp .

Poti sa imi dai pm pe disscord sa vorbim si sa terminam acest beef care dureaza deja de aproape 2 ani ca deja e jalnic stai linistit nu sa ne certam doar sa clarificam chestiile pe care te deranjeaza sa vorbim civilizat 

mihailiviu pe disscord da-mi cerere si discutam frate .

Link to comment
Share on other sites

Just now, [rK.legend]MihaY said:

Are rost sa stau sa iti explic ca nu am nimic personal cu tine vad ca nu te intereseaza deci mno am dat hide dar nu am modificat nimic

Deci practic daca dau like la o reclamatie am ceva cu cel reclamat ? Crede-ma ca daca voiam sa iti dau busted decateori te vedeam la lv trageam in tine dar din cate ai vazut te-am evitat din contra chiar iti dadeam + 1 pe sv ca sa vezi ca imi pare rau pentru acele - 1 dar tu tot ai continuat sa porti ura pentru o reclamatie de acum 2 ani facuta de mine impotriva ta cand ai luat 50 awp .

Poti sa imi dai pm pe disscord sa vorbim si sa terminam acest beef care dureaza deja de aproape 2 ani ca deja e jalnic stai linistit nu sa ne certam doar sa clarificam chestiile pe care te deranjeaza sa vorbim civilizat 

mihailiviu pe disscord da-mi cerere si discutam frate .

Esti useless nici n-am citit ce ai scris asa de important esti pe aceasta comunitate pentru mine . 

Link to comment
Share on other sites

  • SLAYER locked this topic

follow all pe insta emydonpatron

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • SLAYER unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...