Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie SLAYER - aimbot / anti-stun


Recommended Posts

Doar pentru simplu fapt ca mi-am dat o părere la reclamatia facuta pentru tine, te frustrezi si filmezi orice sansa pe care o are orice n00b atunci cand fac dm cu el just4fun :))

Ba, sămânță de oameni nașpa n-ai sa vezi decat pe rss.. :)) Mereu mergeti pe premiza "insistam la plesneala ca poate poate.."

Mars ma cu aimbotul si anti stunu tau :))

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
  • Shit 6
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, SLAYER said:

Doar pentru simplu fapt ca mi-am dat o părere la reclamatia facuta pentru tine, te frustrezi si filmezi orice sansa pe care o are orice n00b atunci cand fac dm cu el just4fun :))

Ba, sămânță de oameni nașpa n-ai sa vezi decat pe rss.. :)) Mereu mergeti pe premiza "insistam la plesneala ca poate poate.."

Mars ma cu aimbotul si anti stunu tau :))

ok, nu esti interesant, n am nevoie de vorbele tale ci doar sa pui si tu niste dovezi ca din ce am observat nu prea ai obiceiul asta

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [esu.familia]p1c1u said:

ok, nu esti interesant, n am nevoie de vorbele tale ci doar sa pui si tu niste dovezi ca din ce am observat nu prea ai obiceiul asta

 

 

Si ce plm nu se intelege? Sunteti batuti in gura cu ciocanu?  :)) Subscriu; Ma simt obligat sa pun dovezi unde sunt faze suspecte sesizate de catre staff, unde nu am, imi asum conform cauzei :)) in multe dintre reclamatii, se profita de acest aspect si se găsește cate unu din staff sa decida cum ii este mai  usor lui, adica "n-ai filmat, iei ban".. Fapt cu care voi v-ati invatat...si filmati orice rahat, mai ales cand da cineva cu voi de mapa.

Accept reclamatii pe bune, cu jusificare secunda cu secunda, explicat frumos, o nelamurire ceva, nu un random frustrat din cauza unei pareri la adresa lui care nu i-a convenit.. 

Vezi ca tagul esu familia s a luat pe meciuri grele, respect si loialitate.. Datorita celor  din esu familia iti etalezi tu numele si ai un gang, da vezi ca nu-l meriti, tu și inca cativa. Vezi de treaba ciprian

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SLAYER said:

Si ce plm nu se intelege? Sunteti batuti in gura cu ciocanu?  :)) Subscriu; Ma simt obligat sa pun dovezi unde sunt faze suspecte sesizate de catre staff, unde nu am, imi asum conform cauzei :)) in multe dintre reclamatii, se profita de acest aspect si se găsește cate unu din staff sa decida cum ii este mai  usor lui, adica "n-ai filmat, iei ban".. Fapt cu care voi v-ati invatat...si filmati orice rahat, mai ales cand da cineva cu voi de mapa.

Accept reclamatii pe bune, cu jusificare secunda cu secunda, explicat frumos, o nelamurire ceva, nu un random frustrat din cauza unei pareri la adresa lui care nu i-a convenit.. 

Vezi ca tagul esu familia s a luat pe meciuri grele, respect si loialitate.. Datorita celor  din esu familia iti etalezi tu numele si ai un gang, da vezi ca nu-l meriti, tu și inca cativa. Vezi de treaba ciprian

te ataci prea rau mosule, nu am facut reclamatie doar ca mi ai raspuns la una, e strict parerea mea ca folosesti coduri.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [esu.familia]p1c1u said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Numele meu pe RSS: [esu.familia]p1c1u
Numele celui reclamat pe RSS: SLAYER

Informatii text de ce consider ca triseaza: aimbot / anti-stun (cumva tot tu spuneai prin reclamatii ca nimeresc nu stiu cum cu c-bugu meu, ce sa mai zicem de tine ca (,) cu asemenea c-bug tragi mondial, sa numai zic de anti-stun)
Dovezi poze/video: 

 

Secunda 00:02 deja a luat stun, incepe rau video

Secunda 00:06 stun, antistun nu e e gluma topicu asta sau?

 

lock

  • Like 5
  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic

Update doar asa pentru cei care au s-au indoit de decizia lui bkp :)) 

Scuze bkp,nu eram acasa .

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...