Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze SeBBy


UNBLACKLIST SeBBy  

40 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Eram pe server când ai luat blacklist ai spus că i-ai jignit pe cei doi că nu ți-a convenit nush ce decizie au luat ei sau că nu se ocupau de cineva in fine,știai că lucru asta îți va aduce blacklist dar tot ai făcut-o, fabian e băiat bun ai șanse dar controleaza-ti nervii aia daca tot vrei sa joci aici:)) eu îți dau pro,bft.

Link to comment
Share on other sites

Eu ti-am dat un :pro: din simplul fapt ca vreau sa dam gwars incontinuu si ca suntem prieteni de 2 ani din RoA.Pe langa votul care ti l-am dat as vrea sa-ti dau si-un sfat sau o porunca depinde cum o iei si tu ca atare.. Doresc sa numai fii o persoana toxica cu lumea pentru ca ceea ce ai scos tu pe gura eu nici de la barbati n-am auzit.Iarta-ma, nu o spun cu rautate dar ar trebui sa-ti revizuiesti putin vocabularul...Tu esti o persoana buna si zic doar atat:Sa iei tu un-backlist ca te iau la gwar ww :)

Link to comment
Share on other sites

  @bkp Pai cum facem frate că mie mi-au spus și bărbați  în toată firea de 27 de ani , 30 că vin peste mine și mă rup cu bătaia nu prea știi ce se întâmplă pe sv sau prin stats update-uri deci dacă ăștia de 27-30 și ceva au în cap nu mai bătaie și comportament de smardoi de 2 lei unui copil ca SeBBy ce să îi cerem ?

Edited by [rK.legend]MihaY
Link to comment
Share on other sites

Contra 

Data viitoare când mă faci cur*a sa mi spui și mie niște motive 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, [rK.legend]MihaY said:

  @bkp Pai cum facem frate că mie mi-au spus și bărbați  în toată firea de 27 de ani , 30 că vin peste mine și mă rup cu bătaia nu prea știi ce se întâmplă pe sv sau prin stats update-uri deci dacă ăștia de 27-30 și ceva au în cap nu mai bătaie și comportament de smardoi de 2 lei unui copil ca SeBBy ce să îi cerem ?

Aia nu sunt barbati :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...