Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie [esu.fuhrer]p1c1u - aimbot


Recommended Posts

Eu nu inteleg ce vrei tu sa arati la fazele cu sawnu, efectiv alearga inainte, se opreste din alergat si pune repede tinta, mare inginerie

La faza cu sniperu nici macar nu te ai dus sa testezi smr, du te personal in baza si filmeaza si arata ne tu noua cum ti baga tinta in pamant 

 

Edited by eLtRaCk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, eLtRaCk said:

Eu nu inteleg ce vrei tu sa arati la fazele cu sawnu, efectiv alearga inainte, se opreste din alergat si pune repede tinta, mare inginerie

La faza cu sniperu nici macar nu te ai dus sa testezi smr, du te personal in baza si filmeaza si arata ne tu noua cum ti baga tinta in pamant 

 

mai bine nu postai.. , textu ala are referire atunci cand se intoarce la ceapuc la 90 de grade adica la 0.12 

 

 

si apropo de sniper chiar pretenu lui din gang a testat asta , daca nu stii despre ce e vorba nu te baga doar sa fii bagat

 

Edited by ramses.
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ramses. said:

 

 

Ba nene deci tu imi spui la secunda 0:15 ca cumva vine tinta pe caracter dar nu se vede tinta din cauza stunului? adica aimbotu mai nou se utilieaza prin skin? ca tinta lui nu s a vazut nici dupa stun incat sa zici ca nu se vedea din cauza stunului , e magician ba manca ti as, omu folosete aimbotu din priviri ce ai, nici nu mai are nevoie de tinta

N ai cum sa zici ca avea tinta pusa dar nu se vedea din cauza stunului si sa il acuzi ca era aimbot, cum poti tu sa dovedesti faptu ca se poate intoarce skinu blocat in stun folosind tinta care nu se vede in stun? nu poti, e gargara de umplutura

 

Si la faza cu sniperul nu e nimic neobisnuit, se vede ca pune tinta normal si ca a asteptat pana cand rekyro a intrat in calea lui, du te singur si testeaza inainte sa vorbesti

 

Si chiar nu se poate face rotirea aia, nu nu, eu am avut aimbotu setat pe obiect nu asa, nici tinta n am pus o ca mi a dezvaluit piciu trucu lui si am folosit privirea frt, mai trebuia sa ma vezi ca trag cu lasere din ochi

Iti las si din perspectiva mea sa vezi ca reiese la fel, nu i problema

A avut el bulan si a picat cu fata spre ceapuc pentru ca avea caracterul pozitionat altfel, nu ca mine

Edited by eLtRaCk
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Eu l-am văzut pe server cu stilul lui de c-bug de pe c si a nimerind 5/7  in run, efectiv nimerea la 360 robotic si mi-am dat seama ca e aimlock, insa cum nu prea sunt activ, nu ma complic, caci m-am obisnuit.. Suntem pe rss. Faci reclamatie, scapa.. Iti face cineva reclamatie, nu scapi :))

  • Like 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Când joci rw foarte des îți intră în sânge am și eu multe clipuri unde pun ținta direct cum ma dau jos de pe nrg când îți place ceva îți intră în reflex aimlock nu este el rămâne cu ținta fixă datorită faptului că ia stun și automat se blochează skinu și ținta ca el în timpul ăla se pregătea să tragă lmao vă numiți experți în coduri dar nu știți cum funcționează stunul .

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SLAYER said:

Eu l-am văzut pe server cu stilul lui de c-bug de pe c si a nimerind 5/7  in run, efectiv nimerea la 360 robotic si mi-am dat seama ca e aimlock, insa cum nu prea sunt activ, nu ma complic, caci m-am obisnuit.. Suntem pe rss. Faci reclamatie, scapa.. Iti face cineva reclamatie, nu scapi :))

insane, pune si mie filmarile cand nimeream robotic 5/7

cat despre c bug, ai aici un exemplu:

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ramses. said:

si apropo de sniper chiar pretenu lui din gang a testat asta

Tin sa mentionez ca in interior e diferenta la camera restore fata de exterior. Respect kendama

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, p1c1u said:

insane, pune si mie filmarile cand nimeream robotic 5/7

cat despre c bug, ai aici un exemplu:

 

Nu o sa comentez legat de dovezile lui ramses, ma bate rw-ul. Dar la 0:10 dai reload fara switch si doar mi s-a parut dubios, daca poate cineva mai bun ca mine sa explice faza asta, va astept cu drag.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, p1c1u said:

insane, pune si mie filmarile cand nimeream robotic 5/7

cat despre c bug, ai aici un exemplu:

 

 

 

faza asta ma intereseaza cel mai mult te rog sa o reproduci la fel cum este ea, n ai cum sa te intorci cu tot cu caracter cand AI STUN si sa mai ai sawnu in mana, doar daca ai aimbot

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, alpacinno said:

Nu o sa comentez legat de dovezile lui ramses, ma bate rw-ul. Dar la 0:10 dai reload fara switch si doar mi s-a parut dubios, daca poate cineva mai bun ca mine sa explice faza asta, va astept cu drag.

Salut a explicat @SHAHMEN de multe ori fazele cu switch ai un exemplu aici uite :

 

 

 

Edited by [rK.legend]MihaY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [rK.legend]MihaY said:

Salut a explicat @SHAHMEN de multe ori fazele cu switch ai un exeplu aici uite ce a scris :

 

 

 

Dai cu 0.25 la piciu, daca te uiti atent la ce a pus shahmen se vede cum intra combat si dupa instant se muta, aici nu este la fel. M-am uitat chiar si la mana, nu apare nimic, doar se schimba brusc gloantele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpacinno said:

Dai cu 0.25 la piciu, daca te uiti atent la ce a pus shahmen se vede cum intra combat si dupa instant se muta, aici nu este la fel. M-am uitat chiar si la mana, nu apare nimic, doar se schimba brusc gloantele.

Ceva asemanator uite  0:10 prima faza, 1:10 a doua https://streamable.com/kan0zg

Eu am aratat doar ce stiu si eu am patit sa fiu acuzat de auto switch in trecut .

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, [rK.legend]MihaY said:

Ceva asemanator uite  0:10 prima faza, 1:10 a doua https://streamable.com/kan0zg

Eu am aratat doar ce stiu si eu am patit sa fiu acuzat de auto switch in trecut .

poti sa pui pe ytb trog
EDIT: am examinat, la tn daca te uiti iti vin sawn de jos, adica ai facut switch foarte rapid si s-a resetat animatia, dar la piciu se pune in run si pistolul ramane in aceasi pozitie, nu se reseteaza animatia Desktop 2024.02.15 - 18.58.40.03 (streamable.com)
EDIT 2: daca se poate refacuta faza, cu un keyboard.lua preferabil
EDIT 3: https://streamable.com/ie9tuq + https://streamable.com/0b1hh1

Edited by alpacinno
Link to comment
Share on other sites

@ramses.aimlocku nu are range la spate daca vrei iti fac un clip sa iti dovedesc ca nu ii asa cum crezi tu

@alpacinno la orcine se mai poate intampla chestia aia cu switchu nu ii ceva nou

Link to comment
Share on other sites

las si eu dovada asta de heavyfist 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, REn said:

las si eu dovada asta de heavyfist 

Se vede si in clipu tau care l-ai pus ca face switch pe drujba.

Edited by stoneks
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, REn said:

las si eu dovada asta de heavyfist 

 

s-au pus baietii pe mine 

 

vedeti ce m-ai gasiti si pe aici

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p1c1u said:

s-au pus baietii pe mine 

 

vedeti ce m-ai gasiti si pe aici

vezi ca nu ti se vede cand faci switch frt, iti cresc gloante la dgl ori cat de repede ai da nai cum sa faci asa, in caz ca nu stiai asta e vizibil 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ramses. said:

vezi ca nu ti se vede cand faci switch frt, iti cresc gloante la dgl ori cat de repede ai da nai cum sa faci asa, in caz ca nu stiai asta e vizibil 

mai face si switch pe sawn uneori si ii iese litefoot

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ramses. said:

vezi ca nu ti se vede cand faci switch frt, iti cresc gloante la dgl ori cat de repede ai da nai cum sa faci asa, in caz ca nu stiai asta e vizibil 

asta e ultima filmare pe care o pun, mi-am batut capu deja prea mult cu reclamatia asta 

 

am pus keyboard lua sa vedeti ce si cum, eu nu le am .

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, REn said:

mai face si switch pe sawn uneori si ii iese litefoot

Iti fac lite si pe baseball bat daca e.

Aimbot-nu

Heavyfist-nu

Ce e in reclamatia asta si e de luat in considerare ar fi doua faze pentru switch in care nu se vede schimbarea armei pentru ca e foarte rapid,a pus Mihay din ce am vazut explicatia lui shahmen de ce se intampla asta,de multe ori fpsul ajuta la DM diferenta care se afla si aici

 

Eu il credeam pe Mahyem ca ar folosi ceva insa cand am vazut clipul totul pare in regula si din ce vad in reclamatia piciu ar folosi aprox acelasi modpack.

Altfel fiind spunse piciul ramane doar un suspect si in cazul in care se dovedeste ca ar avea ceva se va lua si reclamatia asta in considerare pentru acele doua faze suspecte.

Dovezi insuficiente.

Lock.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

OTzvHrq.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...