Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze - nuca


29dragos

unbl  

26 members have voted

  1. 1. unbl

    • pro
      24
    • contra
      2

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:nuca   

AKA COMPLET:  nuca, nuke42O,

VECHIME: 2016

MOTIVE BLACKLIST:  injurii/glume proaste

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: 2018-2019

Ba ideea e ca am luat bl acum vreo 4 5 ani ca injurasem ceva admini.. jur ca nu mai tin minte sigur :))) si pe langa toate astea tin minte ca ultima data am luat ban 300 zile ca cica jucasem cu cheats desi nu am jucat.. ma rog, ideea e ca vreau sa imi cer scuze ca am facut treaburile alea.. nu vreau sa o lungesc foarte tare, samp nu mai joc oricum de ceva ani, vreau doar contul de forum si poate sa mai postez din cand in cand.. sorry again!

Link to comment
Share on other sites

Cererea foarte slaba dar iti dau PRO fiindca nu sunt destui playeri si a trecut ceva timp de atunci 2018-2019 succes cu cererea !

Link to comment
Share on other sites

pro )) dar cererea ar trebui sa fie mai lunga 

Link to comment
Share on other sites

PRO, o fii cererea scurtă dar și așa suntem puțini jucători pe server, unul în plus nu strică !

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 29dragos said:

NICKNAME:nuca   

AKA COMPLET:  nuca, nuke42O,

VECHIME: 2016

MOTIVE BLACKLIST:  injurii/glume proaste

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: 2018-2019

Ba ideea e ca am luat bl acum vreo 4 5 ani ca injurasem ceva admini.. jur ca nu mai tin minte sigur :))) si pe langa toate astea tin minte ca ultima data am luat ban 300 zile ca cica jucasem cu cheats desi nu am jucat.. ma rog, ideea e ca vreau sa imi cer scuze ca am facut treaburile alea.. nu vreau sa o lungesc foarte tare, samp nu mai joc oricum de ceva ani, vreau doar contul de forum si poate sa mai postez din cand in cand.. sorry again!

 

Iesi acas ' ! 

 

 

Ai 3 randuri,fapt pentru care demonstreaza interesul tau spre a obtine un-blacklist.  In aceste 3 randuri insirate,ne spui in zefleme ca nu stii ce admini ai injurat si te amuza ca ai uitat...Pui la la indoiala decizia stafflui ca ai fost acuzat de cheats spunandu-ne ca n-ai avut ?‍♂️  dar tu vrei un-blacklist..pff . As da lock  instant +  trash .

Edited by SLAYER
  • Like 2
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Eu ii dau pro ca a fost sincer,  fara linguseli pe care nu le spune cu juma de tragere de inima, ca multi altii (80-85%) care au facut cereri dupa cereri.

Edited by alpacinno
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SLAYER said:

 

Iesi acas ' ! 

 

 

Ai 3 randuri,fapt pentru care demonstreaza interesul tau spre a obtine un-blacklist.  In aceste 3 randuri insirate,ne spui in zefleme ca nu stii ce admini ai injurat si te amuza ca ai uitat...Pui la la indoiala decizia stafflui ca ai fost acuzat de cheats spunand-ne ca n-ai avut :facepalm:  dar tu vrei un-blacklist..pff . As da lock  instant +  trash .

stai cuminte nu mai da tu lock uratule, Merita băiatul un Pro , ca și așa serverul nu prea are playeri și nu strică jucători vechii

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, SLAYER said:

 

Iesi acas ' ! 

 

 

Ai 3 randuri,fapt pentru care demonstreaza interesul tau spre a obtine un-blacklist.  In aceste 3 randuri insirate,ne spui in zefleme ca nu stii ce admini ai injurat si te amuza ca ai uitat...Pui la la indoiala decizia stafflui ca ai fost acuzat de cheats spunand-ne ca n-ai avut :facepalm:  dar tu vrei un-blacklist..pff . As da lock  instant +  trash .

fratioare faci cum crezi, dar daca pentru tine conteaza atat de mult sa iti insir pomelnic doar asa de dragul de a scrise e nasol..:)) am zis scurt si la obiect de ce am luat bl, sunt tare curios ce voiai sa iti scriu in mai multe randuri. Nu mint cand zic ca nu mai stiu ce admin am injurat, s-a intamplat acum 4 5 ani si probabil persoana aia nici nu mai joaca. Nu am niciun interes sa iau unblacklist, am precizat ca nu mai joc samp, vreau doar acces la contul de forum pe care deocamdata il am.. nu e capat de lume daca nu iau unbl, si nu mai dramatiza atat lucrurile ca totusi, e 2024 si vorbim despre o comunitate de samp

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, 29dragos said:

fratioare faci cum crezi, dar daca pentru tine conteaza atat de mult sa iti insir pomelnic doar asa de dragul de a scrise e nasol..:)) am zis scurt si la obiect de ce am luat bl, sunt tare curios ce voiai sa iti scriu in mai multe randuri. Nu mint cand zic ca nu mai stiu ce admin am injurat, s-a intamplat acum 4 5 ani si probabil persoana aia nici nu mai joaca. Nu am niciun interes sa iau unblacklist, am precizat ca nu mai joc samp, vreau doar acces la contul de forum pe care deocamdata il am.. nu e capat de lume daca nu iau unbl, si nu mai dramatiza atat lucrurile ca totusi, e 2024 si vorbim despre o comunitate de samp

Fac ce vreau coaie, nu dramatizez, imi exprim punctul de vedere si se pare ca am dreptate. Ai acelasi caracter cand cineva te inteapa, nu mai e mult pana sa incepi a injura.. 

Si daca n-ai nici un interes, e ok caci eu te ajut sa-ti indeplinesti dorinta :))

Adminii nu mai exista dar caracterul e acelasi dupa feedbackul tau. De cheats ce sa mai zici, tu n-ai avut, ti-au dat astia din staff blacklist degeaba :)). 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

mie imi place ca ai doar 1 contra de la slayer, restu au dat pro, (pro de la mn

nu trage linie unde poti pune punct, sau trage punct..

Edited by alinut
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Ma mir cum de ai avut atata rabdare sa astepti 4 ani :)) 

PRO, why not?

 

Link to comment
Share on other sites

pro michael corleone

poate iti faci si tu timp si scrii mai mult la cerere, vezi ca poti folosi chatgpt ms

Link to comment
Share on other sites

Ma mai stii ma?)))))))))) ma si miram pe unde ai disparut

Pro,multa bafta

Link to comment
Share on other sites

pro frt vino si joacate linistit pe sv, da daca te prin cu aim ai belito :)) 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, SLAYER said:

Fac ce vreau coaie, nu dramatizez, imi exprim punctul de vedere si se pare ca am dreptate. Ai acelasi caracter cand cineva te inteapa, nu mai e mult pana sa incepi a injura.. 

Si daca n-ai nici un interes, e ok caci eu te ajut sa-ti indeplinesti dorinta :))

Adminii nu mai exista dar caracterul e acelasi dupa feedbackul tau. De cheats ce sa mai zici, tu n-ai avut, ti-au dat astia din staff blacklist degeaba :)). 

Ba chiar dramatizezi lucrurile fara rost, cum ai tras concluzia ca ai dreptate si cum spui ca am acelasi comportament din moment ce noi nu cred ca am schimbat vreodata doua vorbe?:)) nu am raspuns cu niciun pic de ura, unlike you, nu stiu cum ai vazut tu ca m-am simtit intepat desi probabil asta ti-a fost si scopul inital, sa ma faci sa te injur sa fie motiv de blacklist.

Nu am avut in gand sa te injur, nu mai e la moda sa injuri fara motiv fra. In orice caz, din ce spui tu aici, ar trebui sa am un interes (care ar putea sa fie ala de la un server de samp habar n-am) ca sa pot lua unblacklist, gen.. daca nu imi dau viata si fac si dreg si jur ca nu mai fac ce-am facut inainte nu am sanse la unblacklist lol, adica astepti sa ma milogesc de tine pentru un amarat de pro.. e ok, ai complexe de superioritate pe o comunitate de samp ? nu cred ca are rost sa continuam conversatia.

grow up fra ca ai o varsta

si faza cu cheatsurile nu cred ca mai are rost sa o aducem in discutie, de ce as recunoaste o fapta pe care nu am savarsit-o? makes no sense

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SLAYER said:

Fac ce vreau coaie, nu dramatizez, imi exprim punctul de vedere si se pare ca am dreptate. Ai acelasi caracter cand cineva te inteapa, nu mai e mult pana sa incepi a injura.. 

Si daca n-ai nici un interes, e ok caci eu te ajut sa-ti indeplinesti dorinta :))

Adminii nu mai exista dar caracterul e acelasi dupa feedbackul tau. De cheats ce sa mai zici, tu n-ai avut, ti-au dat astia din staff blacklist degeaba :)). 

chill out man lasa l pe om sa joace. PRO 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, SLAYER said:

 

Iesi acas ' ! 

 

 

Ai 3 randuri,fapt pentru care demonstreaza interesul tau spre a obtine un-blacklist.  In aceste 3 randuri insirate,ne spui in zefleme ca nu stii ce admini ai injurat si te amuza ca ai uitat...Pui la la indoiala decizia stafflui ca ai fost acuzat de cheats spunandu-ne ca n-ai avut ?‍♂️  dar tu vrei un-blacklist..pff . As da lock  instant +  trash .

Mai bine scria 10 randuri si alea pline de vrajeala ca ii pare rau, ca nu mai injura si tot asa? Simplu si sincer. 
 

oricum si daca e prins sau face prostii, e trimis inapoi de unde a venit 

 

pro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

De parcă dacă scria un eseu siguuur citeam tot dacă face cv greșit pleaca  înapoi de unde a venit 

 

 

pro

Link to comment
Share on other sites

acceptat 

pe server o iei de la 0, vrei sa primesti inapoi vreun cont de forum da-mi pm, te pup 

lock 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...