Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie SLAYER - Hide aiurea & hide altui coleg cu rank


MihaY.)

Recommended Posts

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: MihaY
Nick-ul celui reclamat: SLAYER
Link catre profilul celui reclamat: http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/12-slayer/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMiLCJpZF8xIjoxMDY2Nzd9
Motiv: Hide aiurea & hide altui coleg cu rank
Dovada: https://imgur.com/a/LrySwFC
Topicul(optional): 

Altele cuvinte: De cand e voie sa sanctionezi tu cu hide alt membru cu rank ?

Cand eu i-am dat hide aici lu greenland si mi-a dat si el hide am luat amandoi sanctiune spusele lui Fabian ca nu e voie sa ne dam hide unii la ceilalti 

 

Deci practic tu te-ai ofensat la ce am scris eu ok inseamna ca si eu ar fii trebui sa iti dau hide pentru toate jignirile de aici

Ai zis de mine aici ca am probleme cu capu ca sunt prost ca pup in fund etc etc vorbe foarte urate iar eu nu ti-am dat hide dar acum te oftici ca iti trantesc si eu 2 vorbe ?

SPOR la sanctiune mr 2009 daca nu iei fac contestatie si tot asa nu imi convine cand eu sunt jignit de catre tine sa nu pot face nimic iar tu sa imi dai hide .

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

Nu e voie, dar in unele situatii e necesar sa mai intervenim si nu doar pentru a ma apara, chiar a fost necesar. 

Ai dreptul la reclamatie sa vii cu un argument nu sa deviezi de la subiect si sa faci spam ingreunand decizia staffului.Tu coleg cu mine? Poate in visele tale. Faptul ca ai dat cativa gemsi pe acel grad, nu inseamna ca te poti compara  sau asemana cu cei care il merita. Esti si o sa ramai o marioneta pe comunitatea asta. Cu acel hide ti-am atras atentia ca nu respecti regulamentul si nici munca celor superiori. Mereu te legi de viata oamului pe care nici nu-l cunosti in loc sa te limitezi stric la reclamație. 

Faci contestatie? Fa-ti un control mai bine si ai rezolvat problema. 

Sa nu uitam ca de la Guardian Master ai ajuns la Guardian asa ca nu-mi zi tu mie ce e voie si ce nu,asta decid cei din staff. 

Cat despre cum ti-am vorbit..sunt expresii, un limbaj diplomat indirect. Nimic nu e personal, dar m-ar mira sa intelegi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, SLAYER said:

Nu e voie, dar in unele situatii e necesar sa mai intervenim si nu doar pentru a ma apara, chiar a fost necesar. 

Ai dreptul la reclamatie sa vii cu un argument nu sa deviezi de la subiect si sa faci spam ingreunand decizia staffului.Tu coleg cu mine? Poate in visele tale. Faptul ca ai dat cativa gemsi pe acel grad, nu inseamna ca te poti compara  sau asemana cu cei care il merita. Esti si o sa ramai o marioneta pe comunitatea asta. Cu acel hide ti-am atras atentia ca nu respecti regulamentul si nici munca celor superiori. Mereu te legi de viata oamului pe care nici nu-l cunosti in loc sa te limitezi stric la reclamație. 

Faci contestatie? Fa-ti un control mai bine si ai rezolvat problema. 

Sa nu uitam ca de la Guardian Master ai ajuns la Guardian asa ca nu-mi zi tu mie ce e voie si ce nu,asta decid cei din staff. 

Cat despre cum ti-am vorbit..sunt expresii, un limbaj diplomat indirect. Nimic nu e personal, dar m-ar mira sa intelegi. 

1. Ești plictisitor reține ce a scris Fabian acolo .

2. Îți dai seama de parcă tu nu ai dat gems pe grad :))))

3. Tu dai hide când îți zic ceva iar în reclamația aia mai jignit de toate alea iar eu acolo în mod normal trebuia sa iti dau hide ori sa te înjur și eu și nu am făcut niciuna din ele asa ca spor la sanctiune .

 

Tu când ma jignești nu iei nici hide 

Eu când zic ceva și nu e chiar jignire iau hide de la tine .

Dacă tu jignești e respectare regulament 

Dacă eu zic 2 cuvinte de tine e nerespectare regulament :)))

Pleacă bă de aici că ești jalnic .

Apropo mă leg de viața ta pe bune ? tu nu cred că ai văzut ce ai scris de mine în reclamația aia care ti-o făcusem ai scris de mine ca sunt bolnav psihic , ratat , prost etc și nu ma cunoști deloc asa ca nu te mai victimiza ca nu impresionezi pe nimeni :)))) 

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

1. Ești plictisitor reține ce a scris Fabian acolo .

2. Îți dai seama de parcă tu nu ai dat gems pe grad :))))

3. Tu dai hide când îți zic ceva iar în reclamația aia mai jignit de toate alea iar eu acolo în mod normal trebuia sa iti dau hide ori sa te înjur și eu și nu am făcut niciuna din ele asa ca spor la sanctiune .

 

Tu când ma jignești nu iei nici hide 

Eu când zic ceva și nu e chiar jignire iau hide de la tine .

Dacă tu jignești e respectare regulament 

Dacă eu zic 2 cuvinte de tine e nerespectare regulament :)))

Pleacă bă de aici că ești jalnic .

Apropo mă leg de viața ta pe bune ? tu nu cred că ai văzut ce ai scris de mine în reclamația aia care ti-o făcusem ai scris de mine ca sunt bolnav psihic , ratat , prost etc și nu ma cunoști deloc asa ca nu te mai victimiza ca nu impresionezi pe nimeni :)))) 

 

 

Fabian,ca si toti ceilalti membri superiori din staff aplica reguli si sanctioneaza in functie de gravitatea situatiei. Regula  incalcata poate fi aceiasi, dar nu si cazul printesa  mea. Tu inca n-ai inteles motivul pentru care ai luat hide,observ ca ne bagi noua aici cuvinte pe gat fara sa-ti fi dat de inteles ceva in sensul asta.

N-ai primit hide pentru ca m-am sitmt eu jignit :)) nici nu stiu daca ai putut vreodata face asta sau ai incercat dar nu ti-a iesit,ma rog ..filmele tale..Eu ti-am dat hide pentru ca ai facut Off-Topic,daca nu stii ce inseamna,mai pe limba ta from Urziceni ''bati campii'',regula pe care tu ar trebui sa o cunosti, ca  vorba aia,faci parte din staff . Ce legatura avea ce ai scris TU, cu reclamatia ? :)) Lasi reply doar daca ai un contra-argument, nu sa ne povestesti de unchitu si familia lui, ca nu intereseaza pe fuckingnimeni frtlm. Daca te rodea ceva pe stomac,puteai la fel de bine sa vomiti intr-un status update sau pm,nu era necesar sa faci drama queen intr-o reclamatie care apropo,e facuta de mine,inca un motiv in plus sa-ti administrez intr-un mod disciplinar postarile inutile.

Cat despre parerile anterioare,nu trebuie sa te cunosc personal sa-mi dau seama ca ai ceva la cap :)) e suficient din comportamentul pe care il ai si pe care de altfel ti l-am zis,nu mai repet,il stiu toti,unu dintre exemple ar fi ca STAREA TA EMOTIONALA DEPINDE DE UN REACT CU SHIT PE FORUM sau -1 PE SERVER,dar tu nu-ti dai seama cat de grav iti dauneaza asta :)) Parca te si vad cu mainile alea fragede,dezhidratat cu ochii dusi in fundul capului si cearcane la ochi stand pe un scaun de bucatarie nervos si suparat dupa ce mi-ai citit acest comentariu,duci cursorul de la mouse pe react-shit si apoi deodata devii fericit =))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

Jur,cat creier sa ai? Sa crezi ca ai transmis acelei persoane o stare naspa prin gestul tau..La fel si cu -1 pe server..Ba,tu esti sanatos ? Nu-s jigniri,iti pot valida orice afirmatie,deci atentie,sunt AFIRMATII  nu jigniri.

Imi vorbesti de SAT si tie iti bate porumbul in geam,eu zic sa ne vedem fiecare de oala noastra cu urzici.

Edited by SLAYER
  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SLAYER said:

 

Fabian,ca si toti ceilalti membri superiori din staff aplica reguli si sanctioneaza in functie de gravitate situatiei. Regula  incalcata poate fi aceiasi, dar nu si cazul printesa  mea. Tu inca n-ai inteles motivul pentru care ai luat hide,observ ca ne bagi noua aici cuvinte pe gat fara sa-ti fi dat de inteles ceva in sensul asta.

N-ai primit hide pentru ca m-am sitmt eu jignit :)) nici nu stiu daca ai putut vreodata face asta sau ai incercat dar nu ti-a iesit,ma rog ..filmele tale..Eu ti-am dat hide pentru ca ai facut Off-Topic,daca nu stii ce inseamna,mai pe limba ta from Urziceni ''bati campii'',regula pe care tu ar trebui sa o cunosti, ca  vorba aia,faci parte din staff . Ce legatura avea ce ai scris TU, cu reclamatia ? :)) Lasi reply doar daca ai un contra-argument, nu sa ne povestesti de unchitu si familia lui, ca nu intereseaza pe fuckingnimeni frtlm. Daca te rodea ceva pe stomac,puteai la fel de bine sa vomiti intr-un status update sau pm,nu era necesar sa faci drama queen intr-o reclamatie care apropo,e facuta de mine,inca un motiv in plus sa-ti administrez intr-un mod disciplinar postarile inutile.

Cat despre parerile anterioare,nu trebuie sa te cunosc personal sa-mi dau seama ca ai ceva la cap :)) e suficient din comportamentul pe care il ai si pe care de altfel ti l-am zis,nu mai repet,il stiu toti,unu dintre exemple ar fi ca STAREA TA EMOTIONALA DEPINDE DE UN REACT CU SHIT PE FORUM sau -1 PE SERVER,dar tu nu-ti dai seama cat de grav iti dauneaza asta :)) Parca te si vad cu mainile alea fragede,dezhidratat cu ochii dusi in fundul capului si cearcane la ochi stand pe un scaun de bucatarie nervos si suparat dupa ce mi-ai citit acest comentariu,duci cursorul de la mouse pe react-shit si apoi deodata devii fericit =))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

Jur,cat creier sa ai? Sa crezi ca ai transmis acelei persoane o stare naspa prin gestul tau..La fel si cu -1 pe server..Ba,tu esti sanatos ? Nu-s jigniri,iti pot valida orice afirmatie,deci atentie,sunt AFIRMATII  nu jigniri.

Imi vorbesti de SAT si tie iti bate porumbul in geam,eu zic sa ne vedem fiecare de oala noastra cu urzici.

Cumetre tu deviezi de la subiect mereu pana și acum ce treaba are reclamatia cu ce zici tu pe aici cu shit dat legit , - 1 respect  legit dat și porumbul în geam cu probleme de sanatate etc

31 de ani îi ai degeaba 

Și în reclamația aia când ma jigneai tot deviai de la subiect facandu-mi acel roman :))))) nu ai scris la școală cât mi-ai scris acolo te victimizezi crezând ca scapi da nu e asa tu mereu ai deviat de la subiect si nu ai primit hide vezi ca Urziceni e aproape de toate orașele mari :)))

Nu ca tine în fundu pământului  "Beljești" 

Tu si în reclamația pentru limbaj deviai de la subiect nu are nicio treaba shit pe forum legit , - 1 respect pe forum legit si ce ma jigneai tu pe acolo :))) nu aveau treaba cu limbajul tău de pe sv când mai jignit asa ca nu te mai da important sătene ca deviezi de la subiect mereu :)) încerci sa te scoți dar sanctiune tot iei Fabian a zis sa faci reclamație nu sa faci dreptate singurel :))

 

Ok eu am deviat de la subiect dar tu aici ce ai facut cu acest roman ? https://imgur.com/a/TvCJ25J  Nici la scoala nu ai scris atat :)))))

Ultimul reply ca nu are rost sa ma complic cu tine :)))))

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Cumetre tu deviezi de la subiect mereu pana și acum ce treaba are reclamatia cu ce zici tu pe aici cu shit dat legit , - 1 respect  legit dat și porumbul în geam cu probleme de sanatate etc

31 de ani îi ai degeaba 

Și în reclamația aia când ma jigneai tot deviai de la subiect facandu-mi acel roman :))))) nu ai scris la școală cât mi-ai scris acolo te victimizezi crezând ca scapi da nu e asa tu mereu ai deviat de la subiect si nu ai primit hide vezi ca Urziceni e aproape de toate orașele mari :)))

Nu ca tine în fundu pământului  "Beljești" 

Tu si în reclamația pentru limbaj deviai de la subiect nu are nicio treaba shit pe forum legit , - 1 respect pe forum legit si ce ma jigneai tu pe acolo :))) nu aveau treaba cu limbajul tău de pe sv când mai jignit asa ca nu te mai da important sătene ca deviezi de la subiect mereu :)) încerci sa te scoți dar sanctiune tot iei Fabian a zis sa faci reclamație nu sa faci dreptate singurel :))

 

Ok eu am deviat de la subiect dar tu aici ce ai facut cu acest roman ? https://imgur.com/a/TvCJ25J  Nici la scoala nu ai scris atat :)))))

Ultimul reply ca nu are rost sa ma complic cu tine :)))))

 

Eu doar iti dau replica la ce kkt mananci. Kiss. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SLAYER said:

Eu doar iti dau replica la ce kkt mananci. Kiss. 

Spor la sanctiune ca mereu ai facut off-topic + jigniri si nu ai luat hide https://imgur.com/a/TvCJ25J 

+ Ca tu nu ai voie sa dai hide la Guardieni eu am luat sanctiune atunci cu Green o sa iei si tu .

RE.

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Spor la sanctiune ca mereu ai facut off-topic + jigniri si nu ai luat hide https://imgur.com/a/TvCJ25J 

+ Ca tu nu ai voie sa dai hide la Guardieni eu am luat sanctiune atunci cu Green o sa iei si tu .

RE.

Vezi ca ai mai zis asta, o cam iei de la început ???? 

Ai zis ca e ultimul reply dar tu te contrazici singur, te sufoci, mori. Amin  Din cate observ, tu dai copy si paste, iti face cineva temele, dar nu ma mira de inaptitudinea ta. ?

Edited by SLAYER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SLAYER said:

Vezi ca ai mai zis asta, o cam iei de la început ???? 

Ai zis ca e ultimul reply dar tu te contrazici singur, te sufoci, mori. Amin ???

Gândirea unui individ de 31 de ani

#StillCringe 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Gândirea unui om de 31 de ani

#StillCringe 

Vezi ca e al2-lea reply de la cel ce l-ai numit a fi ultimul si ca nu-ti bati capul, daca ai avea unul..ti-ai fi respectat decizia, inca o dovada ca stai pe arătură :))

Edited by SLAYER
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SLAYER said:

Vezi ca e al2-lea reply de la cel ce l-ai numit ultimul si ca nu-ti bati capul, daca ai avea unul..ti-ai fi respectat decizia, inca o dovada ca stai pe arătură :))

Tot plangi ? aiurea ce sa zic asteapta o decizie ca esti plictisitor 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Tot plangi ? aiurea ce sa zic asteapta o decizie ca esti plictisitor 

Nu eu am zis ca e ultimul reply si ca nu-mi bat capul =))))))))  Vezi ca cuvantul "plictisitor", l-ai zis mai sus :)) ai memoria mica pe disketa, nu-ti permite creierul mai mult de 50 de cuvinte in vocabular :)). De cand te stiu te tot repeti, esti intr-un cerc de prostie si nu gasesti iesirea.. Auzi la el "#StillCringe", e si el baiatul i wanna be a cool :)) :facepalm: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SLAYER said:

Nu eu am zis ca e ultimul reply si ca nu-mi bat capul =))))))))  Vezi ca cuvantul "plictisitor", l-ai zis mai sus :)) ai memoria mica pe disketa, nu-ti permite creierul mai mult de 50 de cuvinte in vocabular :)). De cand te stiu te tot repeti, esti intr-un cerc de prostie si nu gasesti iesirea.. Auzi la el "#StillCringe", e si el baiatul i wanna be a cool :)) :facepalm: 

la 31 de ani esti cringe rau

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

la 31 de ani esti cringe rau

Asta cu "cringe", fac pariu ca nu ii stii sensul, daca nu descopereai comunitatea rss, ramaneai limitat la vocabular, nu ca ai avea acum prea multe, stii 2 cuvinte in engleza si o replica in romana :)) le tot zici oricarui user te supara :))

Edited by SLAYER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SLAYER said:

Asta cu "cringe", fac pariu ca nu ii stii sensul, daca nu descopereai comunitatea rss, ramaneai limitat i vocabular, nu ca ai avea acum prea multe, stii 2 cuvinte in engleza si o replica in romana :)) le tot zici oricarui user te supara :))

Vezi ca ai inceput sa vorbesti singur 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Vezi ca ai inceput sa vorbesti singur 

Iar te contrazici? :)) Vorbesc cu tine "metaforic",cu băiatul care a zis mai sus ca e ultimul reply si a facut chat aici :)) daca vorbeam singur, nu mai lasai reply.. Dar asta usureaza treaba staf-ului sa isi dea seama cat de homeless este perceptia  ta :)) Teoretic ar trebui sa nu mai lasi reply daca vrei sa ai dreptate :)) Doamne apara-ma, ai atins apogeul ????

Edited by SLAYER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SLAYER said:

Iar te contrazici? :)) Vorbesc cu tine "metaforic",cu băiatul care a zis mai sus ca e ultimul reply si a facut chat aici :)) daca vorbeam singur, nu mai lasai reply.. Dar asta usureaza treaba staf-ului sa isi dea seama cat de homeless perceptia ta :)) Teoretic ar trebui sa nu mai lasi reply daca vrei sa ai dreptate :)) Doamne apara-ma, ai atins apogeul ????

Invata mai intai ce inseamna viata 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Invata mai intai ce inseamna viata 

Viata este ceva ce tu o traiesti pe samp. Si uite ca nu vorbesc singur :)) Din cate observ, asta e un dialog nu monolog.De aici rezulta ca orice kkt tastezi e non-sens. Iti si demonstrez...

Nu exista postare sa nu te repeti spunand aceleasi vorbe, si nu de acum..se fac 3 ani :))

Ai zis ca e ultimul reply? Si ai ajuns la al6-lea sau mai mult.. 

Ai zis mai sus ca vorbesc singur? Dar tu imi lasi reply, deci comunicam oarecum.. Te roade pe ficat si nu rezisti :))

 

Ai ramas compania noastra de divertis. Am renuntat la abonamentul netflix pentru mind-contentul tau funny :)) Trimte-mi contul sa-ti donez, poate te faci bine ? Doamne ajuta :))

Edited by SLAYER
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SLAYER said:

Viata este ceva ce tu o traiesti pe samp. Si uite ca nu vorbesc singur :)) Din cate observ, asta e un dialog nu monolog.De aici rezult ca orice kkt tastezi e non-sens. Iti si demonstrez...

Nu exista postare sa nu te repeti spunand aceleasi vorbe, si nu de acum..se dac 3 ani :))

Ai zis ca e ultimul reply? Si ai ajuns la al6-lea sau mai mult.. 

Ai zis mai sus ca vorbesc singur? Dar tu imi lasi reply, deci comunicam oarecum.. Te roade pe ficat si nu rezisti :))

 

Ai ramas compania noastra de divertis. Am renuntat la abonamentul netflix pe pentru mind-contentul tau funny :)) Trimte-mi contul sa-ti donez, poate te faci bine ? Doamne ajuta :))

Vezi ca tu nu ai viata atata timp cat 80/100 din viata ta ai petrecut-o pe samp nu as vrea sa fiu in pielea ta 

singura ta realizare la 31 de ani e sampu in rest ramai tot la nivel jos 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Vezi ca tu nu ai viata atata timp cat 80/100 din viata ta ai petrecut-o pe samp nu as vrea sa fiu in pielea ta 

singura ta realizare la 31 de ani e sampu in rest ramai tu la nivel jos 

Aia zic, nu am nevoie de validarea unui npcvirtual, eu ma rezum la joc, ce tine de viata mea personala, n-are sens sa demonstrez cuiva de aici, mai ales tie care esti un vacant oarecare :))

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slayer in reclamația ceea ti-a dat hide, nu ti-a mai făcut reclamație ca te abați de la topic si il instigi la ceartă, pe de o parte îl înțeleg si pe el. Dar totuși, nu se face dreptate intre colegi, pentru asta există secțiunea de reclamații.

 

Screenshot-2023-09-13-11-35-39-15-40deb4

 

Acum, îți dau sa alegi ca nu ești în situație bună, tu știi la ce ma refer caci m-ai întrebat pe server ceva acum vreo 2 zile. Sau vă sancționezi pe amândoi,  sau îți retragi reclamația si va ignorați unul pe altul. Era pe forum asa un tool " Ignored Users", daca nu vă puteți ignora altfel, puteți încerca pe viitor.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Deci eu instig la cearta serios ? https://imgur.com/a/TvCJ25J el ce face aici ii facusem reclamatie pentru limbaj iar el se abate de la subiect si ma jigneste in toate felurile =)))))))))))

Mai bine spune ca vreti sa il scapati ca mna ce fan de 31 de ani sa mai gasiti sa joace samp asa =))))))))))

dai lock fa ce vrei oricum era de asteptat ca scapa e favorizat destul =)))))))))))

 

Aici da 4 warnuri unu dupa altul total aiurea si nu ia awp :  https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=54750  tot favorizat de tine bine inteles

Asta e reclamatie pentru hide aiurea nu pentru instiga la cearta sa imi faca reclamatie daca se simte atac saracutu de el =)))))))

El m-a instigat 

Eu l-am instigat

Deci practic eu ar trebuii sa iau + 1 adv pentru ca am luat acum 2 zile + 1 warn ca facusem 3/3 adv si acum am 0 adv

Iar Slayer ar trebuii warn pentru limbaj , instiga la cearta si hide aiurea =))))))

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

Nu-l scăpăm frate

 

Mihay +1 warn, respectiv ai atins apogeul de 3/3 warns si 3/3 adv.

 

Slayer +1 adv

 

Closed.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...