Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie eltrack suspend aiurea


ramses.

Recommended Posts

 Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban. 

Nick-ul tau pe forum: ramses.
Nick-ul celui reclamat:  
eLtRaCk
Link catre profilul celui reclamat:   eLtRaCk - Romania Super Stunt - Forums (rss-ro.com)
Motiv:  nu stiu
Dovada: 
mwgOQHQ.png
Topicul(optional):  nu mai e 

Altele cuvinte: nam

Edited by ramses.
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

R8ckxIj.jpg

yvQPZYJ.jpg

 

A postat de doua ori,prima oara i am sters postul apoi a repostat,pai ce facem?

mi e sila sa pun filmarea,am facut ss direct de pe ea

Edited by eLtRaCk
  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13 minutes ago, [OuTlawz]ImperialisT said:

Eu nu înțeleg ce ai sanctionat tu acolo?

Eu nu stiu de voi dar eu il cunosc mai bine decat oricine si in timp ne am format amandoi un comportament reciproc de redusi,mai mult el bineinteles

 

'dai de-a lu m' = sa i de a lu' ma ta,dar asa va prosteste pe toti,cenzureaza limbajul intr un asa mod incat sa nu intelegi voi dar sa inteleg eu))

E ca si cum ai zice ceva de genu pmm de p,nu e clar la ce ma refer?

I am sters prima oara reply ul gandindu ma ca se opreste,dar uneori e enervant,de facut n o face in ura,se amuza pe seama oricui din simplul fapt ca nu i pasa de nimeni si nimic,ii se rupe pana si de reclamatia asta,se vede de la o posta

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Deci pe tine te-a deranjat că a spus că să ii dai sparanghel de la maica ta nu?Că de sparanghel era vorba.

+1 adv,ăla nu e limbaj ,nu e nici luare în derâdere și în primul rând e doar M aici poate fi orice cuvânt care poate incepe cu litera M,nush cum ai dedus tu fix cuvântul [Censored] și data viitoare te rog sa treci explicații la note for moderator sa nu mai stau sa întreb ce și cum că de aia trebuie sa sancționați cu motiv.

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...