Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hTe.Legacy]MihaY [Ascundere Blacklister]


16HP.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [CripS.OG]16HP.
Numele Adminului pe RSS: [hTe.Legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: ascundere blacklister / nu baneaza playerul respectiv 
Dovezi: https://imgur.com/a/fTnsVlk

 

Hai sa stam de acum cu ei sa vorbim nu? 

 

Și din poze sunteți ca frati vad

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Boss erai pe server dinainte sa intru eu ii puteai da lejer ban erau 5 admini on pana sa intru eu inclusiv cu tine daca nu ia dat nimeni ban si intru eu si vorbesc 2 minute cu el inseamna ascundere blacklister ? WTF :)))))))

Daca tot te deranja asa tare in loc sa faci 1000 ss puteai sa ii dai ban pana sa intru eu pe server si aia era ascundere blacklister era daca il bagam in gang si imi facea gp nu sa vorbesc pe chat 2 minute cu el .

Nu dau nume acelor admini care erau on ca nu sunt genu sa ma razbun :))))) sunt 1000 cazuri ca astea .

Exemplu voi Crips l-ati ascuns pe tequila in gang luni bune care v-a facut gp in 2022 si nu v-a facut nimeni nimic ce ascundre blacklister e daca vorbesc 2 minute cu el pe chat ? 

 

Ai un exemplu viu aici

 

 

 

Aceeiasi chestie ca la mine te pup si seara frumoasa 

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ba prietene tu nu vezi din poza ca eu am întrat atunci pe sv cum îmi zici mie pe fata ca eram dinaintea ta pe sv :)))))

 

Am așteptat fratele meu sa vad ce faci ca aveai de vorbit am văzut cu el , nu trb sa întru eu sa îl banez ca nu degeaba ai adminul ala

 

2

 

Știu eu care era nu am ss 

 

Andra lvl 1 

 

hTe.Legacy ghost lv 2 presupunem ca era afk

 

Loyal.p Heaton era afk 

 

 

 

 

3 ce vi cu topicul din 2000 toamna trăim în prezent nu în trecut

  • Like 6
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Bro daca ai baut ceva pune si dormi putin nu tabara pe mine asa ca esti aiurea eu nu ti-am mai zis ceva de 7-8 luni  :)))))))

Ti-am explicat ce inseamna ascundere blacklister faza aia ca voiam sa vad ce aveai de gand e doar de umplutura repet erau 5 admini sau 4 pe server pana sa intru eu daca nu a luat ban de la ei trebuia sa ii dau fix eu ?

In fine logica ta geniala :)))))

E ultimul meu reply ca nu isi are rostul .

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/21/2023 at 11:24 PM, [CripS.OG]16HP. said:

Ba prietene tu nu vezi din poza ca eu am întrat atunci pe sv cum îmi zici mie pe fata ca eram dinaintea ta pe sv :)))))

 

Am așteptat fratele meu sa vad ce faci ca aveai de vorbit am văzut cu el , nu trb sa întru eu sa îl banez ca nu degeaba ai adminul ala

 

2

 

Știu eu care era nu am ss 

 

Andra lvl 1 

 

hTe.Legacy ghost lv 2 presupunem ca era afk

 

Loyal.p Heaton era afk 

 

 

 

 

3 ce vi cu topicul din 2000 toamna trăim în prezent nu în trecut

Poza cu /admins sa vad care era /afk, tin sa mentionez ca daca cei 3 - 4 admini care erau ON nu erau in zona /afk cand nu sunt la pc vor fi sanctionati. Cel mai probabil cu demote deci aici nu vad sa fie complect vina lui mihay. Astept poza sau sa-mi zici adminii care erau on si nu l-au banat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bkp said:

Poza cu /admins sa vad care era /afk, tin sa mentionez ca daca cei 3 - 4 admini care erau ON nu erau in zona /afk cand nu sunt la pc vor fi sanctionati. Cel mai probabil cu demote deci aici nu vad sa fie complect vina lui mihay. Astept poza sau sa-mi zici adminii care erau on si nu l-au banat.

Ti-as zice eu adminii dar nu sunt genul sa fac rau altora pentru un rahat de problema omu ma cunostea si am vrut sa vad daca e adevaratul kipeeh care are blacklist ca mna oricine poate face un cont nou cu orice nume de aia i-am si zis sa faca cerere ca sa nu mai intre undercover omu a inteles si a iesit oricum si daca lua /ban intra iar ca probabil are VPN toata asazisa discutie intre mine si el a durat 2 minute dupa a iesit baiatu am vrut sa vad daca intelege de vorba buna .

Asta e tot ce am vrut sa adaug in rest voi stiti daca stiam ca pentru 2 minute iese asa mare tam tam ii dadeam ban cum am intrat pe server .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

omu ma cunostea si am vrut sa vad daca e adevaratul kipeeh care are blacklist ca mna oricine poate face un cont nou cu orice nume de aia i-am si zis sa faca cerere ca sa nu mai intre undercover omu a inteles si a iesit oricum si daca lua /ban intra iar ca probabil are VPN toata asazisa discutie intre mine si el a durat 2 minute dupa a iesit baiatu am vrut sa vad daca intelege de vorba buna .

 

Lasa vrajeala te rog, caci in primul rand asta era contul lui principal (nu cont random)  pe care inca nu luase ban, din motiv ca nu intrase de pe el pe server. 
@[CripS.OG]16HP. ai poza cu adminii online de atunci, dupa cum spune bkp? Si inca o intrebare la tine, din ce motiv nu l-ai banat tu ca tot ai intrat pe server? Pozele tale sunt facute la 23:37,  iar el a iesit de pe server la 23:40, eu cred ca reuseai in acest interval foarte usor.

 

Nume Kipeeh
Online Nu - Ultima data online: 21 August 2023, 11:40:42 PM
Forum Account Cont asociat
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Ti-as zice eu adminii dar nu sunt genul sa fac rau altora pentru un rahat de problema omu ma cunostea si am vrut sa vad daca e adevaratul kipeeh care are blacklist ca mna oricine poate face un cont nou cu orice nume de aia i-am si zis sa faca cerere ca sa nu mai intre undercover omu a inteles si a iesit oricum si daca lua /ban intra iar ca probabil are VPN toata asazisa discutie intre mine si el a durat 2 minute dupa a iesit baiatu am vrut sa vad daca intelege de vorba buna .

Asta e tot ce am vrut sa adaug in rest voi stiti daca stiam ca pentru 2 minute iese asa mare tam tam ii dadeam ban cum am intrat pe server .

 

Ehhh is prost eu sa-mi fac cont cu numele kipehh. sa-mi iau ban pe ip, imi e prea lene sa primesc ban pe ip sa ma duc sa dau shutdown la router. Nu cred ca cineva e in stare de asa ceva... am sa vad admini conectati cel putin 50 - 60 awp vor primi toti. Cand ma refer toti, si cel reclamat, si cel care a facut reclamatia chiar daca ai intrat primul tau scris putea sa fie /ban nu sa pierzi timpul sa faci poze

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cum frate sa îmi I au eu 60 awp 

 

Când eu am făcut reclamația, el de ce are ba frate adminul ala sa ii dee ban

 

Cine știe de când stătea ala pe sv Și eu debia intrasem , nu e normal sa fac poze dacă el era înaintea mea pe sv și nu îl banase

 

E ca la proces eu dau în judecata da tot eu îs sanctionat :))))

Edited by [CripS.OG]16HP.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toți vor primi awp de la lvl 1+ pentru că toți trebuie să respectați regulamentul nu ăla nu le respectă și asta te salvează pe tine că îl arăți cu degetul,vrei de actualitate zici?tequila încă e la voi pe discord și se joacă pe server datorită vouă și Hulk mai nou daca nu exista asta atunci sa zicem că poate erai salvat dar așa nu poți să te scoți absolut deloc,revenim in seara asta cu sancțiunile pentru cei implicați,vreți să nu se mai repete asta și să îi ajutați și pe ei nu ii mai lăsați pe server și punct.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ce treaba are tequila frate ce trb are discordul cu sampul ?

 

Vi și comentezi despre alta trb adu ma și dovezi 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Daca nu aveam dovezi nu mai ziceam asa ceva,poate vedea toata lumea invitatiile gangului tau catre membri tequila,hulk si banurile pe care le primesc si le-au primit de-a lungul lunilor asa ca sa terminam o data cu asta,daca nu ajungem la altceva si nu o sa va placa deloc,din poza ta esti tu,mihay si heaton,ghost nu reiese ca era pe server in acel moment deloc,andra are lvl 1 deci nu putea da ban dar daca voi "mari admini" nu sanctionati ce pretenti sa am de la un admin nou?

Altfel fiind spuse: 

gkkBm2Z.png

F8TrxYk.png

eUwNvVL.png

Lock.

 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...