Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin iClouudRR


ICloudRR.

Imi acorzi o sansa?  

24 members have voted

  1. 1. Imi acorzi o sansa?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

                     

Nume pe server:iClouudRR
*AKA: Rexy, GalvaTroNNN, HomeZz, AlkaTraz si inca cateva care nu le mai retin minte, dar acestea sunt cele mai cunoscute si principale.

*Vechime pe server: 2015-2016

*Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:
*De ce m-am hotarat sa devin Admin: Vreau sa ajut din nou comunitatea atat pe server cat si pe forums, deoarece am vazut ca la unele topicuri chiar daca am GM, necesita si admin pe server ceea ce nu m-am gandit ca voi dori vreodata sa revin din nou admin pe server. Si am vazut ca chiar daca mai suntem atat de putini inca se mai joaca cu cheats pe server, iar cand adminii nu sunt activi sau chiar si cand sunt activi acestia nu se ocupa "unii". Ceea ce m-a facut sa imi doresc sa vreau sa le intind o mana de ajutor si sa ajut acolo unde este nevoie atat pe forum cat si pe server.

 Vreau sa mentionez ca am mai facut parte din staff atat pe forum cat si pe server. Mi-am facut datoria mereu asa cum a trebuit. Vreau sa mai mentionez ca in toata perioada mea cat am jucat in trecut, dar si acum eu nu am folosit cheats sau alte coduri sau alte porcarii. 

  Va aduc la cunostiinta ca am primit un-bl de aproximativ 2 ani sa zic asa estimativ, m-am retras din zona de DM, deoarece timpul meu si pc-ul nu prea mai duce + ca nu prea mai stiu atat de bn DM. Nu eram niciodata un pro dm-er, asa ca .. 

Si asta pentru capitani sau celor responsabili avand in vedere  ultimul bl-u a fost pt abuz de huntere.

Am tratat cu mare onoare regula impusa celor ca mine și nu am dorit sa aplic pentru admin imediat ce am luat un bl, am vrut sa va arăt tuturor că m am schimbat si m am lăsat de prostiile pe care le făcusem si acum dupa 2 ani aproximativ am decis că aș dori din nou să fac parte din staff pe server, la rugămintea unora dintre voi. 

  Va multumesc frumos pentru timpul acordat va pup si va respect cu stima iClouudRR, GalvaTroNN sau cum ma mai stiti voi.

 *Proof Video

Vreau sa-i multumesc si lui MihaY pentru ajutorul oferit ❤️ 

Edited by ICloudRR.
Link to comment
Share on other sites

 vad ca deja ai inceput sa faci reporturi pe videou, este un inceput bv dar nu mi inspiri incredere ca ai stii vreoun cod mai sofisticat sau alte chestii mna , contra frate 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO in cheats te pricepi cat de cat nu te certi si esti de treaba si amuzant succes cu cererea ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro la fostu meu coleg din lethal alliance ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro:, bafta cu cererea. Avem nev de Admini capabili.

Link to comment
Share on other sites

ooo de cand asteptam cererea asta, de la mine ai un big pro❤️

Link to comment
Share on other sites

Contra. Cu filmari dinalea nu poti da vreun busted sau sa faci ceva relevant pt sv in afr ded jail lu BobitzPatronXXL pt car dm si jetpack dm

Link to comment
Share on other sites

Ai făcut 2 greșeli în acest videoclip, niciodată nu dai busted din spec(exceptând codurile vizibile), iar când ceri ajutorul unui admin folosești vip chat sau orice alt chat pe care playerul respectiv nu poate sa il vadă. Nici măcar stilul tău de c-bug nu mă impresionează, răspunsul meu e contra, acumulează mai multă experiență și refă cererea peste ceva timp.

Edited by [Loyal.p]iZanny
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [Loyal.p]iZanny said:

Ai făcut 2 greșeli în acest videoclip, niciodată nu dai busted din spec(exceptând codurile vizibile), iar când ceri ajutorul unui admin folosești vip chat sau orice alt chat pe care playerul respectiv nu poate sa il vadă. Nici măcar stilul tău de c-bug nu mă impresionează, răspunsul meu e contra, acumulează mai multă experiență și refă cererea peste ceva timp.

Tocmai ce am menționat că am mai fost admin, cred ca am destulă experiență. In ceea ce privește privește video am filmat pur și simplu. Știu și știam acest lucru și eu ca un codat ce folosește aim sau alte coduri mai greu de detectat nu sunt bune dovezile din spec. Însă iti mulțumesc pentru răspuns, dar daca vrei sa vezi câteva video de acum câțiva ani pe vremea când eram admin sa îmi vezi stilul de DM, iti voi arata într-un mesaj privat. 

Am mai menționat că m am retras din DM si nu mai sunt ca înainte. Mulțumesc pentru atenție! ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ICloudRR. said:

Tocmai ce am menționat că am mai fost admin, cred ca am destulă experiență. In ceea ce privește privește video am filmat pur și simplu. Știu și știam acest lucru și eu ca un codat ce folosește aim sau alte coduri mai greu de detectat nu sunt bune dovezile din spec. Însă iti mulțumesc pentru răspuns, dar daca vrei sa vezi câteva video de acum câțiva ani pe vremea când eram admin sa îmi vezi stilul de DM, iti voi arata într-un mesaj privat. 

Am mai menționat că m am retras din DM si nu mai sunt ca înainte. Mulțumesc pentru atenție! ?

Vreau doar sa aud din ce cauza ai luat demote,apoi imi las parerea

Mersi

Edited by eLtRaCk
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, eLtRaCk said:

Vreau doar sa aud din ce cauza ai luat demote,apoi imi las parerea

Mersi

Sincer sa iti zic in mare, am primit demoted direct pentru abuz, iar prin 2017-18 bl pt țeapă. Dar menționez ca pe aka urile respective aveam admin pe toate, iar demoted tot pentru abuz și undercover

Edited by ICloudRR.
Link to comment
Share on other sites

Pro Cloud, esti capabil si ai mai avut admin, spor la treaba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ICloudRR. said:

Sincer sa iti zic in mare, am primit demoted direct pentru abuz, iar prin 2017-18 bl pt țeapă. Dar menționez ca pe aka urile respective aveam admin pe toate, iar demoted tot pentru abuz și undercover

Am luat foarte mult parerea lui zani in considerare,dar consider ca serverul nu mai e asa populat incat sa ti trebuiasca abilitati de pro admin,faptul ca poti fii acolo pentru orice moment este indeajuns.

Pro

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ne, stai bn unde stai

stii vb aia, mai rarut ca i mai dragut

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, [Loyal.p]iZanny said:

Ai făcut 2 greșeli în acest videoclip, niciodată nu dai busted din spec(exceptând codurile vizibile), iar când ceri ajutorul unui admin folosești vip chat sau orice alt chat pe care playerul respectiv nu poate sa il vadă. Nici măcar stilul tău de c-bug nu mă impresionează, răspunsul meu e contra, acumulează mai multă experiență și refă cererea peste ceva timp.

corect încearcă să te adaptezi adminatului din prezent

ai grijă să nu-l pierzi repede

iei, nu iei admin, tot sunt mai mulți decât playeri 

sper să fi băiat serios 

acceptat lock

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...