Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Am întâmpinat o problemă nouă după postul meu inițial..


LeStorm55

Recommended Posts

Nu îmi pot transfera datele bune de pe A$AP.LeStorm55 înapoi pe LeStorm55 cu ajutorul comenzii /changename. Atunci când am schimbat numele, am transferat un cont nou pe LeStorm55 ca să nu îmi fie luat numele, Acum încerc să dau /changename la LeStorm55 în alt nume aleatoriu ca să îmi pot transfera datele bune acolo. Dau /changename la cont și îmi zice că a mers, dar tot nu mi se mută datele, așadar când încerc să dau /changename din A$AP.LeStorm55 în LeStorm55 îmi zice că contul este îregiztrat deja.

Link to comment
Share on other sites

A$AP.LeStorm55 si LeStorm55 sunt 2 conturi diferite. Cel mai bine, roaga un RCON pe server sa-ti stearga contul " LeStorm55 " si apoi sa dai changename in el.

Si apropo, cand postezi la o anumita sectiune acolo gasesti un model ce trebuie respectat ;)

 

Edited by Fabiaŋ✦
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fabiaŋ✦ said:

A$AP.LeStorm55 si LeStorm55 sunt 2 conturi diferite. Cel mai bine, roaga un RCON pe server sa-ti stearga contul " LeStorm55 " si apoi sa dai changename in el.

Si apropo, cand postezi la o anumita sectiune acolo gasesti un model ce trebuie respectat ;)

 

@Fabiaŋ✦ Deci contactez un RCON aici pe site-ul ăsta, nu? Oh și modelul l-am văzut dar nu l-am priceput ?

Link to comment
Share on other sites

EMarERQ_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

 

 

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...