Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Captain Kipeeh


Kipeeh

Kipeeh Capitan  

31 members have voted

  1. 1. Kipeeh capitan?

    • Da/Yes
      7
    • Nu/No
      24

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nume pe server:Kipeeh
AKA:MrSad. , NobodyW

Vechime pe server:2016-2018, m am lasat pana in 2022 si m am apucat in iulie sau iunie cu admin direct facand 1k astats in 3 luni ceea ce e blanao ca nu erau prea multi playeri.

 De ce îți dorești acest rank?:Pentru ca sunt mult mai capabil decat capitanii astia care abuzeaza de orice si favorizeaza si se apara intre ei, experienta in cheaturi am si in alea greu de detectat, sunt dezghetat la minte si o sa va aduc doar beneficii serverului, si vreau sa ajut si am si timpul necesar.

Descriere în câteva cuvinte: Ma numesc Alin, am aproape un an de activitate fara pauze, awp am avut foarte putine si alea din prostie, sunt dispus sa ajut, ramane la decizia la baietii aia mari. 

  • Haha 2
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Nu știu dacă ai făcut la mișto aceasta cerere sau nu, dar zicând ca ești mult mai capabil decât x, asta te face mai incapabil decât x, cel puțin în ochii mei, motiv pentru care de deduce se ce am votat contra.

Edited by nightt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bravo

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, P.A.R.K.E.R said:

Esti preaaaa tanar pentru Capitan, nu imi exprimi incredere, you still have to eat

Ms de parere da nu mai am de mancat, stiu de toate

 

4 hours ago, nightt said:

Nu știu dacă ai făcut la mișto aceasta cerere sau nu, dar zicând ca ești mult mai capabil decât x, asta te face mai incapabil decât x, cel puțin în ochii mei, motiv pentru care de deduce de ce am votat contra.

mai incabail decat cine sa fiu, uita te la capitanii daca erai activ sau poate esti da stai in banca ta, ai vedea si tu ce decizii iau capitanii si dupa de ce se lasa playerii, unu joaca cu cod, ceilalti fac ce vor, asa imi bag si eu aimbotul pt un capture si dupa il scot si dovada e scurta si insuficienta nu? si vin si sar toti catelusii lui din crips

Mersi de voturi

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Uite că să nu spui că sunt aiurea și că vorbesc înainte să întreb,spunele celorlalți,nu mie pentru că ai inceput sa ai o atitudine negativă asupra tuturor căpitanilor, sau și arată de preferat de ce ar trebui sa te voteze cineva ca și căpitan nu doar vorbe care poate să facă oricine.Daca tu îmi umpli aici cu fapte pozitive asupra comunității,gen administrarea serverului cât și al forumului am sa îți dau pro in loc de contra.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca am atitudine negativa asupra capitanilor daca sunteti cum sunteti, au fost lux capitanii alesi in ceilalti ani fata de voi, nu stau si n am stat sa strang dovezi cum ca ajut playerii si administrez serverul cat si forumul, ai admin logs te poti uita sau pe profilul meu sa vezi ce am facut sa ajut, nu s multe de vazut ca erau altii si mai activi decat mine si raspundeau la secunda la topicuri si n aveam cum sa fac prea multe.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kipeeh said:

Normal ca am atitudine negativa asupra capitanilor daca sunteti cum sunteti, au fost lux capitanii alesi in ceilalti ani fata de voi, nu stau si n am stat sa strang dovezi cum ca ajut playerii si administrez serverul cat si forumul, ai admin logs te poti uita sau pe profilul meu sa vezi ce am facut sa ajut, nu s multe de vazut ca erau altii si mai activi decat mine si raspundeau la secunda la topicuri si n aveam cum sa fac prea multe.

meh, imi place ca esti atat de indraznet, ai ambitii, chiar respect asa tip de gandire, defapt e ceva 2023. Totusi exista un dar, nu cred ca tu apreciezi destul un om dupa valoarea sa in contextul tuturor actiunelor negative, vorbesc de a ierta in unele momente.Esti bazat pe regulament si vrei doar dreptate, .Tin sa mentionez ca nu-i vara anului 2016 cu 300 playeri on, deci tu trebuie pe langa sanctionare sa te gandesti inca odata, fac eu intr-adevar bine, nu scad numarul de playeri pana la urma.

Mai sunt o gramada de aspecte.

E parerea mea | 2 la mana nu prea stii a glumi, nu te invinuesc, dar este ceva aparte care totusi trebuie de inteles corect, precum si limitele respective.
 

Link to comment
Share on other sites

Contra, vorbesti de altii ca fac favorizari si alte cele dar din comportamentul tau dai dovada de acelasi lucru, lingi in cur pe cei care dau pro si te iei la cearta cu cei care iti dau contra, nu poti sa-ti asumi criticile, d-apoi sa le mai si accepti. Iar de activitate nu te lauda ca in ultimele 2 saptamani am fost cand 8-9 ore online pe server si nici umbra de tine, nu esti capabil nici sa minti, d-apoi sa aplici "legea".

 

Mai mare greseala faci cu cererea asta de capitan, datorita reply-urilor tale o sa fii pus la coada listei pentru capitani, probabil chiar exclus :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu kipeh inca nu ca tare mi e frica k ajungi capitan si bagi toti codatii in blacklist la cat potential ai 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.A.R.K.E.R said:

meh, imi place ca esti atat de indraznet, ai ambitii, chiar respect asa tip de gandire, defapt e ceva 2023. Totusi exista un dar, nu cred ca tu apreciezi destul un om dupa valoarea sa in contextul tuturor actiunelor negative, vorbesc de a ierta in unele momente.Esti bazat pe regulament si vrei doar dreptate, .Tin sa mentionez ca nu-i vara anului 2016 cu 300 playeri on, deci tu trebuie pe langa sanctionare sa te gandesti inca odata, fac eu intr-adevar bine, nu scad numarul de playeri pana la urma.

Mai sunt o gramada de aspecte.

E parerea mea | 2 la mana nu prea stii a glumi, nu te invinuesc, dar este ceva aparte care totusi trebuie de inteles corect, precum si limitele respective.
 

Niciodata nu am sanctionat fara sa dau explicatii inainte mai ales pe forum, pe server si daca isi cerea scuze sau nu stia i dadeam unjail si i explicam ca nu au voie si sa citeasca rules, eram foarte glumet inainte dar de cand cu demote ul pentru o gluma m am lasat de asta, inca sunt dar nu pe forum ca aici raman postarile. 

 

1 hour ago, sinNeer_ said:

Contra, vorbesti de altii ca fac favorizari si alte cele dar din comportamentul tau dai dovada de acelasi lucru, lingi in cur pe cei care dau pro si te iei la cearta cu cei care iti dau contra, nu poti sa-ti asumi criticile, d-apoi sa le mai si accepti. Iar de activitate nu te lauda ca in ultimele 2 saptamani am fost cand 8-9 ore online pe server si nici umbra de tine, nu esti capabil nici sa minti, d-apoi sa aplici "legea".

 

Mai mare greseala faci cu cererea asta de capitan, datorita reply-urilor tale o sa fii pus la coada listei pentru capitani, probabil chiar exclus :) 

chiar nu ling in cur, puteam fi genul unuia sa fiu pupincurist sa ma placa toti si etc, nu ma iau la cearta cu nimeni care imi da contra doar explic afirmatiile lui care nu sunt corecte, greseala ca dau reply zici pai nu ar trebuii sa ma apar, asa vine oricine si zice ce lucruri vrea despre mine ele fiind neadevarate, nu m am legat de nimic care este adevarat, despre activitate sunt activ in fiecare zii minim 1 ora nu stau ca tine 8 9 dar sunt. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kipeeh said:

Normal ca am atitudine negativa asupra capitanilor daca sunteti cum sunteti, au fost lux capitanii alesi in ceilalti ani fata de voi, nu stau si n am stat sa strang dovezi cum ca ajut playerii si administrez serverul cat si forumul, ai admin logs te poti uita sau pe profilul meu sa vezi ce am facut sa ajut, nu s multe de vazut ca erau altii si mai activi decat mine si raspundeau la secunda la topicuri si n aveam cum sa fac prea multe.

Oah îmi dai mie șansă asta?Presupun că îmi știi activitatea și că atunci când vine vorba de căutat un jucător e placerea mea sa o fac,însă la tine pt că ești negativ asuprea mea tre sa îți demonstrez asta corect?Așadar dacă voi găsi ceva din trecut și e cu dovada compromițătoare ești de acord sa te sancționez?De vreme ce ești atât de corect și că lauzi stafful din trecut,aici sa nu se înțeleagă greșit știu cât de capabili erau toți dar se întâmplă să se mai omită,deci ce spui?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kipeeh said:

Normal ca am atitudine negativa asupra capitanilor daca sunteti cum sunteti, au fost lux capitanii alesi in ceilalti ani fata de voi, nu stau si n am stat sa strang dovezi cum ca ajut playerii si administrez serverul cat si forumul, ai admin logs te poti uita sau pe profilul meu sa vezi ce am facut sa ajut, nu s multe de vazut ca erau altii si mai activi decat mine si raspundeau la secunda la topicuri si n aveam cum sa fac prea multe.

Nu au fost chiar atat de lux ,Fabian se descurca chiar bine si nu am vazut nici o favorizare pana acum la imperialist nu cred ca s-ar pune problema vreodata de favorizari,n-am nimic cu tine kipeeh sa zicem,mi-ai vorbit mereu frumos chiar daca uneori te-am atacat dar fratior parerea mea personala nu inseamna ca e adevarat ,parerea mea e ca joci cu coduri + mai e acea reclamatie pe care ti-a facut-o drastic si nu cred ca ti-a facut-o de nebun(cand faci asta si fara sa fi admin eu zic ca omu a mers la sigur ,stia de undeva ca esti tu ) in care s-a aruncat asa un raspuns nu putem dovedi ca esti tu desi cred ca se putea in fine ,reclamatia in care erai pe alt cont si faceai joburi cu cheats,eu nu te stiu deloc frate si nu te-am remarcat nici ca admin pe server ,te-ai apucat cand am renuntat eu la admin si cred ca te-as fi remarcat daca erai atat de bun na poate ai fost... eu nu te-am vazut + ai mai facut o cerere pe care ti-a respins-o ,runix a spus ca ai potential inseamna ca te cunoaste habar-nam dar daca ai fost respins acumaa cand s-au redeschis cererile nu anu trecut ,tu mai incerci odata ? adica ba nush dupa mintea mea nici nu mai aveai voie sa faci acum cerere daca le-a lasat deschise ,le-a lasat pt altii nu pt cei care au fost respinsi,bai kipeeh tu vrei sa fii capitan sa ajuti serveru sa scape de codati ? De doua ori am vrut sa iti fac reclamatie dar m-am abtinut ca na ,imi e sila sa fac reclamatii nu e ceva care imi face placere ,iti amintesti cand ma intrebai la sfarsitu gwar-ului daca vreau sa fimezi? succes la cerere frate...,nu mi-o lua in nume de rau nu ti-am comentat nici la cererea de anu trecut nici la asta de anu asta dar nu e corect sa arunci niste afirmatii care nu-s adevarate ,pana acum capitanii isi fac treaba excelent ,arunci degeaba cu noroi si nu te gandi ca ii laud sa ma pun bine sau ca n-am pentru ce sa ma pun bine ,nu au ce sa imi ofere nu am ce sa le ofer ,stii ca nu-s genu .eu cred ca e degeaba cererea ta si nici nu aveai voie sa mai faci dar oricum ar fi eu nu te-as vrea capitan.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kipeeh said:

Niciodata nu am sanctionat fara sa dau explicatii inainte mai ales pe forum, pe server si daca isi cerea scuze sau nu stia i dadeam unjail si i explicam ca nu au voie si sa citeasca rules, eram foarte glumet inainte dar de cand cu demote ul pentru o gluma m am lasat de asta, inca sunt dar nu pe forum ca aici raman postarile. 

 

chiar nu ling in cur, puteam fi genul unuia sa fiu pupincurist sa ma placa toti si etc, nu ma iau la cearta cu nimeni care imi da contra doar explic afirmatiile lui care nu sunt corecte, greseala ca dau reply zici pai nu ar trebuii sa ma apar, asa vine oricine si zice ce lucruri vrea despre mine ele fiind neadevarate, nu m am legat de nimic care este adevarat, despre activitate sunt activ in fiecare zii minim 1 ora nu stau ca tine 8 9 dar sunt. 

Ti am mai spus si ti o mai spun,faci parte dintr un lung sir de oameni confunzi,tu nici n ai cum sa accepti ce e corect si ce nu cand mintea ti e fiexata pe gandul ca toti sunt niste prosti iar tu esti cel mai bun,tu n ai ajuns inca la acea gandire incat sa stii cand sa lasi de la tine,sa stii cand sa da si cand sa nu sau sa fii constient cand trebuie un lucru facut,tu ai facut cererea din pura frustrare din cauza ca n ai putut accepta ceea ce ti s a spus si te ai crezut mai bun,mentionezi de faptul ca le stii pe toate cand tu nici nu stii nici sa detectezi un banal de aimbot (dovada) ,nu ma dau in vant cu detectarea codurilor,dar am tot dreptul sa ti scot ochii cand tu te dai zmeu si pe cealalta parte e fix invers.Tu nici nu stii cat wp se da intr o sanctiune,nu poti coopera niciodata cu nimeni,in loc sa ai rabdare,sa te adaptezi,sa te corelezi,sa devii un exemplu,tu nu,tu n ai cum sa te descurci niciodata intr o echipa de oameni cand te bate gandul ca n ai cu cine,iar singur niciodata nu te vei ridica,oricand de mult ai crede asta,te ridici abia atunci cand simti ca ti poti asuma si accepta parerea altora,nu cand te crezi buricul pamantului

1 hour ago, Kipeeh said:

Niciodata nu am sanctionat fara sa dau explicatii inainte mai ales pe forum, pe server si daca isi cerea scuze sau nu stia i dadeam unjail si i explicam ca nu au voie si sa citeasca rules, eram foarte glumet inainte dar de cand cu demote ul pentru o gluma m am lasat de asta, inca sunt dar nu pe forum ca aici raman postarile. 

Da,niciodata,in privat imi spuneai ca daca primeai rankul ii rupeai pe toti,ca nu stai la abureala cu nimeni si ca o dai direct iar acum incepi sa fii mielusel si sa pari om,nu?esti penibil

Sa nu ti pese prea tare,de obicei cand cineva isi doreste mult ceva,se impiedica de propriile picioare,tu o iei prea de buna asta cu captainu :))

A vazut lumea ca te joci in noroi,ti au tras cativa doua palme sa ti revii la realitate si gata,te ai simtit atacat,fii mandru ca ti dau toti mura n gura

Mai mananca daca vrei sa cresti

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, turcul. said:

Ti am mai spus si ti o mai spun,faci parte dintr un lung sir de oameni confunzi,tu nici n ai cum sa accepti ce e corect si ce nu cand mintea ti e fiexata pe gandul ca toti sunt niste prosti iar tu esti cel mai bun,tu n ai ajuns inca la acea gandire incat sa stii cand sa lasi de la tine,sa stii cand sa da si cand sa nu sau sa fii constient cand trebuie un lucru facut,tu ai facut cererea din pura frustrare din cauza ca n ai putut accepta ceea ce ti s a spus si te ai crezut mai bun,mentionezi de faptul ca le stii pe toate cand tu nici nu stii nici sa detectezi un banal de aimbot (dovada) ,nu ma dau in vant cu detectarea codurilor,dar am tot dreptul sa ti scot ochii cand tu te dai zmeu si pe cealalta parte e fix invers.Tu nici nu stii cat wp se da intr o sanctiune,nu poti coopera niciodata cu nimeni,in loc sa ai rabdare,sa te adaptezi,sa te corelezi,sa devii un exemplu,tu nu,tu n ai cum sa te descurci niciodata intr o echipa de oameni cand te bate gandul ca n ai cu cine,iar singur niciodata nu te vei ridica,oricand de mult ai crede asta,te ridici abia atunci cand simti ca ti poti asuma si accepta parerea altora,nu cand te crezi buricul pamantului

Da,niciodata,in privat imi spuneai ca daca primeai rankul ii rupeai pe toti,ca nu stai la abureala cu nimeni si ca o dai direct iar acum incepi sa fii mielusel si sa pari om,nu?esti penibil

Sa nu ti pese prea tare,de obicei cand cineva isi doreste mult ceva,se impiedica de propriile picioare,tu o iei prea de buna asta cu captainu :))

A vazut lumea ca te joci in noroi,ti au tras cativa doua palme sa ti revii la realitate si gata,te ai simtit atacat,fii mandru ca ti dau toti mura n gura

Mai mananca daca vrei sa cresti

 

As avea un text argumentativ de iti comentat inapoi dar nu imi pierd timpul cu tine, ramai depresiv in cuibul tau la pc pana iti faci radacini, foarte multe abureli ai zis dar te las in pace

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kipeeh said:

As avea un text argumentativ de iti comentat inapoi dar nu imi pierd timpul cu tine, ramai depresiv in cuibul tau la pc pana iti faci radacini, foarte multe abureli ai zis dar te las in pace

Stai calm ca nici n ai ce text sa mi aduci,daca tot o dam pe adevar accepta l asa cum e,dar nici asta nu poti :))

Zici ca spun abureli cand ti am adus dovada la fiecare in parte,stii la fel de bine ce vorbesc dar totusi nu poti accepta din cauza ca nu vrei sa ti patezi imaginea,dar nu ti poti imagina cat de mult ai facut o de oaie pana acum in modul asta=)

Asta nu e atitudine de om corect,esti pur si simplu genul sa zica una si sa faca alta,sa aiba doua fete si sa stea cu impresia ca toti ar trebuii sa ne îngenunchem tie,asa ca scuza ne pe noi maria ta,cel mai al drecu animal este un om prost cu initiativa,degeaba ai impresia ca le stii pe toate,ca faci,ca dregi,cand pe cealalta parte n ai habar nici de tine,prefer sa traiesc cu faptul ca esti inexistent decat sa ti mai acord atentie

Ultimul post,ramai asa,e mai bine

 

 

Edited by turcul.
Link to comment
Share on other sites

Tu esti un baiat foarte implicat si activ, dar inca nu esti “copt”. Actionezi din manie, esti dornic sa iti exerciti puterea, sa arati ca tu esti superior si ca toti ceilalti sunt prosti si incapabili pe langa tine, dar nu realizezi cat de penibil esti facand asta. Probabil e si datorita varstei.

Eu iti propun sa mai astepti o perioada lunga si sa demonstrezi ca poti sa actionezi ca un om matur, nu ca un copil care doreste putere.. bine, toate astea daca iti va permite @[OuTlawz]ImperialisT , stii tu mai bine ce ai facut ?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kipeeh said:

As avea un text argumentativ de iti comentat inapoi dar nu imi pierd timpul cu tine, ramai depresiv in cuibul tau la pc pana iti faci radacini, foarte multe abureli ai zis dar te las in pace

Ehh raspunsuri dinastea ne trebuie sa avem capitani noi ?

 

lock

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...