Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie turcul. hide aiurea


Kipeeh

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:Kipeeh
Nick-ul celui reclamat: turcul. 
Link catre profilul celui reclamat: http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/20204-turcul/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjEwNjAxMiwiaWRfMiI6ODg1ODQ4fQ==
Motiv: Hide aiurea
Dovada: https://imgur.com/a/OYWIgI8
Topicul(optional):

Altele cuvinte: Deci s a zis sa nu ne bagam unii peste alti da?, nu mi dai tu hide ca avem acelasi rank, nu e sectiune pentru tine deci stai in banca ta moderatorul pamantului ce esti tu, ne am saturat toti de tine, nu i mai da ss uril lui mihay care sa ma invinovateasca pe mine si nici n aveam treaba, mai iesi pe afara. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kipeeh said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:Kipeeh
Nick-ul celui reclamat: turcul. 
Link catre profilul celui reclamat: http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/20204-turcul/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjEwNjAxMiwiaWRfMiI6ODg1ODQ4fQ==
Motiv: Hide aiurea
Dovada: https://imgur.com/a/OYWIgI8
Topicul(optional):

Altele cuvinte: Deci s a zis sa nu ne bagam unii peste alti da?, nu mi dai tu hide ca avem acelasi rank, nu e sectiune pentru tine deci stai in banca ta moderatorul pamantului ce esti tu, ne am saturat toti de tine, nu i mai da ss uril lui mihay care sa ma invinovateasca pe mine si nici n aveam treaba, mai iesi pe afara. 

Reclamatia n a fost facuta unde trebuia de prima oara si de aceea ati postat si voi si eu.

Conteaza ca reclamatia a fost rezolvata cu succes pentru noul capitan .

Fi si tu mai bun de data asta. E vina lu ala ce a facut reclamatia ca n a pus o la topicul ei . 

;) 

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit ceva pe discord cu el si tot el are gura mare, lasa l sa isi ia warn ca poate se pune in banca lui, i am zis de sectiune ca e gresita si sa mi dea unhide dar tot el e barosan, daca isi ia demote ii faceti un bine mai iese si el pe afara

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kipeeh said:



 

 

Altele cuvinte: Deci s a zis sa nu ne bagam unii peste alti da?, nu mi dai tu hide ca avem acelasi rank, nu e sectiune pentru tine deci stai in banca ta moderatorul pamantului ce esti tu, ne am saturat toti de tine, nu i mai da ss uril lui mihay care sa ma invinovateasca pe mine si nici n aveam treaba, mai iesi pe afara. 

Mihai doar m a rugat sa i arat cine a scos wp ul,daca tu erai singurul care aparea in logs,ce vina am?eu doar i am aratat,n am acuzat pe nimeni de nimic

In legatura cu hide ul,indiferent unde trebuia sa fie reclamatia facuta,trebuia sa respecti semnificatia boardului,presupun ca krisit era constient unde o face

Spui de mine ca ma dadeam barosan cand tu nici nu ti poti mentine starea aici ?‍♂️

12 minutes ago, Kipeeh said:

Am vorbit ceva pe discord cu el si tot el are gura mare, lasa l sa isi ia warn ca poate se pune in banca lui, i am zis de sectiune ca e gresita si sa mi dea unhide dar tot el e barosan, daca isi ia demote ii faceti un bine mai iese si el pe afara

Sa mai ies pe afara?faptul ca nu poti accepta ce spun altii lasa de dorit,cum am mai spus,daca te aprinzi precum o scanteie nu rezolvi nimic,erai cu totul altfel pana cand sa faci cererea captain,asta a dovedit faptul ca ti ai luat aere ca sa le arati tuturor ca esti bun la toate si ca nimeni n are habar nimic,toti suntem prostii prostilor in cazul asta :)) daca tot aduci vorba sa ies pe afara,eu zic sa incerci tu,chiar iti recomand

 

ne am saturat toti de tine

Daca tot ii bagi pe toti in aceeasi oala,vreau sa mi mentionezi macar 3 persoane

Edited by turcul.
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ai editat ss ul sa par vinovat mai e ceva de zis? atunci iti recomand sa nu iesi pe afara ca sigur ti o iei, vine un grup de baieti la tine tu incepi sa le zici regulamentul de pe forum nu? le dai mute pt limbaj fata de admin pe rss nu? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am mai spus si in trecut,nu mai va dati hide intre voi ca nu ajutati la nimic.Vedeti ca unul greseste faceti reclamatie nu interveniti voi ca asa o sa va tot salvati unul pe altu si nu rezolvati nimic.

+1 adv turcu.

Si inca ceva legat de regula cu fraza Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Sa imi spuneti si mie unde scrie ca jucatorul va primi hide ca pe majoritatea v-am tot vazut,cine mai da ban+hide va primi adv.

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...