Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


ADD:WWE fan bord!!!


Dos.Horke

Recommended Posts

"RO":

Deci vreau ca Runix sau Jay sa adauge wwe fan bord

Ma voi ocupa eu cu Blood de acel bord

dece Suntem Cei mai mari fani in focati dupa wwe

Vom avea concursuri legate despre wwe

Luna mai pe 19 /5/2013

va fi un EVENIMENT special Extreme Ruls

Vor fi concursuri legate despre wwe fan

dela primu champion wwe pana la ultimu champion

Pariuri

ex:

nick servar:
pe cine pui pariu: john cena vs ry back
Cine va castiga:John Cena
pe ce pui pariu:Dau 1000 coins + 100 ore
In caz ca vei pierde acest pariu vei da castigatorului 1000 coins +100 ore?:
Daca nu vei da accest pariu Esti constient ca vei primi ban 10 zile:

Ex:

 Concurs:
Cine isi aduce aminte de Primul Extreme Rulls
Si va spune cine a castigat main event va castiga 50 ore + 4000 drift

Sper ca va place idea mea

VA astept cu PRO

Celor care nu le place idea dAT Contra

"ENG":

So I want to add Runix or Jay wwe fan board I'll handle the Blood of that board why we are the biggest fans in focati after wwe wwe We have quizzes on the Moon May 19/5 / 2013 will be a special event Extreme ruls will be quizzes about wwe wwe fan since primu champion to champion Betting ultimu eg

 nick game server : who bet : john cena vs ry back Who will win : John Cena on the bet : I give 1000 coins + 100 hours in case you lose this bet will give the winner 1000 coins +100 hours? : If you will not accest bet you aware that you will get 10 days ban : [ / code] Example: [code ] : Who they remember the first Extreme Rulls and say who won the main event will win 50 hours + 4000 drift [ / code] I hope you like my idea will wait [size=6][color=#ff0000]PRO[/color][/size]those who do not like the idea given  [size=6][color=#0000ff]Contra[/color][/size]
Link to comment
Share on other sites

Daca ai invata si tu limba romana si sa scrii corect in engleza numele superstarurilor as da un Pro, dar dau Contra, nu vreau sa vad cum o sectiune este condusa de niste agramati.

Link to comment
Share on other sites

Nu stii dc?Nu poti sa pui MACAR la numele superstarurilor litera mare serios "john cena","ry back".Ho ma ca daca tu esti cel mai mare fan WWE eu nush ce sunt...

sti nu ca nu am intereseaza rsp tau nu il va da runxi sau jay

Ba daca rogi pro si contra dc zici ca nu te interseaza parerile noastre?

Sper ca va place idea mea

VA astept cu PRO

Celor care nu le place idea dAT Contra

OMUL A DAT CONTRA,PENTRU CA NU VREA CA TU SA FII MOD,DACA TOT AI ZIS CELOR CARE NU LE PLACE IDEEA DATI CONTRA EL A DAT CONTRA,INCA O DOVADA CA ESTI...

Eu ma uit WWE din 2006 pana acum,cunosc fiecare star,in fiecare marti ma uit Raw si in fiecare vineri ma uit SmackDown.

M-as putea ocupa eu cu Blood sau altcineva,INSA NU TU.

PRO PENTRU BOARD,CONTRA PENTRU MOD TIE.

Link to comment
Share on other sites

PRO imi place wreling-ul :P

Link to comment
Share on other sites

Pro. :Board

Pro. :Sh0x ca moderator. and BlooD

Link to comment
Share on other sites

Tu fan infocat WWE? Esti doar un amator, nu vezi ca nici numele superstarurilor nu le scrii bine. Se scrie "Ryback" nu "Ry back". Sau asemenea Pay-Par-Viewurilor, se scrie "Extreme Rules" nu "Extreme Ruls". Te consideri asa mare fan al wrestlingului, te-as invita sa incerci sa te inscrii pe site-uri quiz. Daca tu vei fii moderator la board, eu nu voi calca acolo.

Si de ce numai WWE? Punem in total wrestling, ROH, TNA, WWE, cele mai cunoscute, nu voi pune din NJPW de exemplu.

PRO in general, dar cu tine moderator, nu prea cred. Daca Sh0x chiar stie wrestling din 2006, l-as invita cu drag sa fim moderatori la acest board.

Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt asa cum s-ar spune un fost amator WWE, si sunt pro pentru deschiderea unui astfel de board, insa ar aparea asa o intrebare, daca aceasta sectiune va fi utilizata si discutata in limitele minime macar, amatori sunt poate pe aici un numar considerabil, dar totusi mai ramane sa mai adunam ceva pareri pe baza acestui subiect parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Nu stii dc?Nu poti sa pui MACAR la numele superstarurilor litera mare serios "john cena","ry back".Ho ma ca daca tu esti cel mai mare fan WWE eu nush ce sunt...

Ba daca rogi pro si contra dc zici ca nu te interseaza parerile noastre?

OMUL A DAT CONTRA,PENTRU CA NU VREA CA TU SA FII MOD,DACA TOT AI ZIS CELOR CARE NU LE PLACE IDEEA DATI CONTRA EL A DAT CONTRA,INCA O DOVADA CA ESTI...

Eu ma uit WWE din 2006 pana acum,cunosc fiecare star,in fiecare marti ma uit Raw si in fiecare vineri ma uit SmackDown.

M-as putea ocupa eu cu Blood sau altcineva,INSA NU TU.

PRO PENTRU BOARD,CONTRA PENTRU MOD TIE.

eu ma uit de la inceputu lu 2002 si va spun ca m-as putea ocupa si eu , fac cum a zis si el , deschid tv-u dau pe sport.ro si cand este ma uit la raw si smackdown , app shockky pe 19 may e extreme rules 2013 :X

Link to comment
Share on other sites

Bun, voi face board-ul. Nu voi da moderator nimanui pentru moment, vreau doar sa vad cum va organizati intre voi, cei care vor face topicuri aiurea, vor avea remove+ ban 3 zile. Deci sa nu spuneti ca nu v-am zis. Vreau sa vad cat mai bine scris gramatical si topicuri care chiar isi au rostul acolo, multumesc!

@ horke, n-am nimic personal cu tine, chiar imi placi ca esti o persoana pozitiva care nu se lasa, incearca. Dar vezi tu, ai foarte multe greseli gramaticale pentru moment, nu-mi permit sa-ti dau moderator la o sectiune ca aia ar insemna sa-ti modific fiecare propozitie in parte. Repet, n-am nimic personal cu tine!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...