Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


îmi cer scuze BLODDY


sunt.bloddy

unblacklist   

40 members have voted

  1. 1. unblacklist bloddy


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:    BLODDY

AKA COMPLET:   [cP.elite]ALEXU.TSA [sN.army]BLODDY [Loyal.p]BLODDY

VECHIME:    3 ani

MOTIVE BLACKLIST:    aimbot

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     n am mai intrat de mai bine de 1 an, am vrut sa fiu detașat de comunitate și sa nu mai creez probleme. 

MESAJ:     Salut, mulți ma știți, sunt BLODDY și am revenit cu o cerere de unblacklist după mult timp, nu vreau sa deranjez pe nimeni cu cererea mea, doar ca mi s a făcut dor de comunitate și vreau sa îmi mai petrec puțin timp aici. nu mai am de gând sa deranjez pe. cineva sau sa creez probleme pentru ca mi am dat seama ca lucrurile astea nu au nici un rost, dar în trecut nu mi am dat seama. nu cred ca are rost sa povestesc istoricul meu, deoarece mulți îl știți, dar pentru toată lumea, ăsta e al 3 lea blacklist, toate luate din prostia mea. un timp am preferat sa nu mai joc, sa nu mai fac probleme pentru ca am vrut ca totul sa fie bine și sa nu se mai audă ca am făcut lucrurile nedorite. totul depinde de voi și sper ca sunteți de acord sa revin înapoi în colectiv.

Edited by sunt.bloddy
  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Ca te-ai schimbat sau nu...nu stim,sunt de acord cu o sansa sa vedem. Serverul n-are nimic de pierdut,in schimb tu iti pierzi sansa daca continui intr-un fel sau altul in intentionarea de a gresi iar.

 

Iti dau pro pentru ca  au fost cazuri mai grave de atat si acceptate. Blacklist pentru aimbot deja e ceva comun la multi dintre cei de pe lista neagra si cei care au fost acceptati, inca mai continua..Toate au un sfarsit,nu te gandi ca nu  o sa fie prinsi. 

Nu putem merge pe premiza ca avem nevoie de playeri...Un player de genu poate deranja ceialalti 40-50 cati sunt si nu vad avantajul pentru care ne-am risca,dar cum am zis,exista o sansa pentru fiecare sa dovedeasca ca s-a schimbat, de aia exsita acest thread.

Meriti o sansa .. 

Edited by [AVE]SLAYER
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro doar ca sa vad 31 on inloc de 30

si toti merita doua sansa

Edited by Linux.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra, daca nu ma insel te-am vazut zilele astea pe server fix cu acelasi nume

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mr.Danger said:

Contra, daca nu ma insel te-am vazut zilele astea pe server fix cu acelasi nume

confunzi,a fost altul cu numele lui, in fine pro , nu pot sa zic ca meriti, dar un player in plus nu strica

Link to comment
Share on other sites

dupa atata timp chiar meriti sa revii, ce dq

pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

contra, niciodată nu îți va mai veni mintea la cap

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro,n am nimic cu tine=)

Link to comment
Share on other sites

dupa o perioada după ce ti ai luat unbl când începusem sa te acuz de cheats aveai un comportament de tot kkt u fix cu mine care chiar dacă n am fost noi cei mai buni tovarasi mereu te am susținut și te am ajutat cu cererile ca să iei unbl asta demonstrează ca ești o persoana cu 2 fete însa ca să ți demonstrez ca nu port ura și ca te susțin pana la final îți ofer un pro ca oricum e sv scazut 

Link to comment
Share on other sites

toti ziceți ca va schimbați și de la prima zgârietură va reveniti contra 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro e nevoie de jucatori ca e cam maradona serveru

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, santos. said:

pro e nevoie de jucatori ca e cam maradona serveru

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Link to comment
Share on other sites

Pro de data asta lasam certurile de acum 3 ani in urma, sper ca ti-ai schimbat comportamentul si te-ai invatat minte la faza cu cheaturile.

Link to comment
Share on other sites

pro, nu te cunosc dar ti a dat frtlm mihay urziceni terror iti dau si eu??????????????????????????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2023 at 11:23 PM, sunt.bloddy said:

NICKNAME:    BLODDY

AKA COMPLET:   [cP.elite]ALEXU.TSA [sN.army]BLODDY [Loyal.p]BLODDY

VECHIME:    3 ani

MOTIVE BLACKLIST:    aimbot

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     n am mai intrat de mai bine de 1 an, am vrut sa fiu detașat de comunitate și sa nu mai creez probleme. 

MESAJ:     Salut, mulți ma știți, sunt BLODDY și am revenit cu o cerere de unblacklist după mult timp, nu vreau sa deranjez pe nimeni cu cererea mea, doar ca mi s a făcut dor de comunitate și vreau sa îmi mai petrec puțin timp aici. nu mai am de gând sa deranjez pe. cineva sau sa creez probleme pentru ca mi am dat seama ca lucrurile astea nu au nici un rost, dar în trecut nu mi am dat seama. nu cred ca are rost sa povestesc istoricul meu, deoarece mulți îl știți, dar pentru toată lumea, ăsta e al 3 lea blacklist, toate luate din prostia mea. un timp am preferat sa nu mai joc, sa nu mai fac probleme pentru ca am vrut ca totul sa fie bine și sa nu se mai audă ca am făcut lucrurile nedorite. totul depinde de voi și sper ca sunteți de acord sa revin înapoi în colectiv.

Din partea mea sincer ai PRO ai facut aceasta cerere ca la biletele la "Lotto" daca esti acceptat bine daca nu iara bine" si eu daca faceam asa pun pariu ca nu eram acceptat nici in ziua de azi si nici anul viitor. + ca este al 3-lea blacklist la tine trebe sa iti dai putin silinta de a convinge comunitatea cu mare drag sa iti dea pro, nu am ceva personal cu tine, nu o lua in nume de rau mai bine ai sterge aceasta cerere parerea mea si sa revii cu alta peste 3 luni cu mai multa convingere in Mesaj Te pwp eu iti dau PRO ca si eu am primit la randul meu, dar parerea sa zis deja.

Sau cel putin sa refaci o inca o cerere cu putin mai mult interes nu ne-a aparat sa astepti 3 luni, ca ar fii banal ai asteptat 1 an si te inteleg asa eram si eu 

Te pwp si succes

Edited by [RSS]Kiddu.noLifeR
Link to comment
Share on other sites

Pro, te știu de când jucam în sN 

Link to comment
Share on other sites

????? ,??? ???? ???????? ?????. P҉R҉O҉

 

p.s era să zic contra, dar m-am lovit si am cazut jos

Edited by P.A.R.K.E.R
Link to comment
Share on other sites

Well well, cate cereri au fost, acelasi verdict a fost.

Hai sa vedem de data asta ce ai de demonstrat.
Comportamentul, atitudinea, cheats / moduri cu avantaje te trimit inapoi de unde ai plecat.

La singura abatere de ban, unde chiar se dovedeste ca ai folosit x sau y, your done.
De data asta primesti o sansa, insa este ultima, o dai in bara si de data asta...
Nu o sa ai drepturi la admin / guardian | guardian master, cont pe server de la 0, cont pe forum alegi tu care vrei sa-l folosesti.
ATENTIE
Daca si de aceasta data ajungi sa primesti blacklist, orice alta cerere va fii respinsa automat.
Doar achizitionarea de RCON e ultima ta sansa, nimic altceva, baga de seama, ca nu-mi arde mie de glume la cate blacklist-uri ai acumulat deja.
Acceptat!

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...