Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


TikTok Live 800 ON - sper sa intre si pe server! - Nu faceti DM excetiv pe playeri noi


[RSS]Kiddu.noLifeR

Recommended Posts

1 hour ago, [RSS]Kiddu.noLifeR said:

va rog nu faceti DeathMach in mod excesiv sa-l cauti si in gaura de sarpe pentru a face kill. Va rog sa nu ii alungati, ca de accea e scazut server-ul. 

Din pacate nu poti controla asta, desi cam pe dos se intampla. In loc sa se implementeze sisteme de safezone, se face spawnkill la greu, de aceea mi-e greata sa intru in timpul zilei pe server. 

Un mod frumos de a atrage playeri, desi o mare parte probabil doar se va uita la live, insa, tiktok-ul fiind in trend, e o metoda exceptionala de a atrage lume noua pe un server de sa-mp. Keep playing and keep up the good work

Edited by TheWolfy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wow,foarte frumos

tiktoku poate fi o metoda de promovare mai mare decat youtube-ul,nu cred ca daca faci live pe youtube cu stunt ai avea atatia oameni ca pe tik tok

1 hour ago, [RSS]Kiddu.noLifeR said:

insa pe multi din ei trebe sa ii ajut sa instaleze Gta-u

ai putea face un tik tok despre asta,cel mai usor de instalat gta pe care l stiu este cel de pe moduri.ro/gta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gabriel_ said:

wow,foarte frumos

tiktoku poate fi o metoda de promovare mai mare decat youtube-ul,nu cred ca daca faci live pe youtube cu stunt ai avea atatia oameni ca pe tik tok

ai putea face un tik tok despre asta,cel mai usor de instalat gta pe care l stiu este cel de pe moduri.ro/gta

facts 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

pe tiktok apare mai rpd un videoclip la recomandate si d aia ar fi misto sa se faca un cont de tik tok al rss ului sa fie promovat. am putea sa postam diferite videoclipuri, meme-uri etc., si poate asa putem aduce playeri care s-au plictisit de rpg/nu au mai jucat samp.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@dev ar fii o idee buna, dar nu cred ca lu runix i-ar conveni sa îmi schimb numele în România Super Stunt deși as putea ajuta mult, și nu vreau ban dim nou mai ales Blacklist, dacă îmi da voie @RuNix, o fac ? , Ma refer pe contul de TikTok!.

 

Edited by [RSS]Kiddu.noLifeR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

După 4 ore de lucrat la acel logo, și după ce am cautat un video cu rss când era pupulat în prezentare a ieșit cam asta 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/18/2023 at 6:25 PM, dev said:

pe tiktok apare mai rpd un videoclip la recomandate si d aia ar fi misto sa se faca un cont de tik tok al rss ului sa fie promovat. am putea sa postam diferite videoclipuri, meme-uri etc., si poate asa putem aduce playeri care s-au plictisit de rpg/nu au mai jucat samp.

factssssssssssss

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...