Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [9mm.familia]AdYtZa - Comportament indecent


eLtRaCk

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.
Nick-ul tau pe forum:turcul
Nick-ul celui reclamat:[9mm.familia]AdYtZa
Link catre profilul celui reclamat: Profil
Motiv:Se baga peste topicuri deja inchise + jignirile aduse asupra mea / grizly
Dovada:jos

Topicul(optional): aici si aici

 

QY3TLy5.jpg

 

cY3iLfV.jpg

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [9mm.familia]AdYtZa said:

i am raspuns cu aceasi moneda frate, https://imgur.com/a/jW9zCqJ

Si pentru ce mai ai admin?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

daca stai sa te uiti mai bine, pe server nici nu l am bagat in seama, puteam sa il sanctionez dar mi-am vazut de treaba mea, si vezi sa nu calci in cioburi, ca te spargi in figuri.

Edited by [9mm.familia]AdYtZa
Link to comment
Share on other sites

Just now, [9mm.familia]AdYtZa said:

daca stai sa te uiti mai bine, pe server nici nu l am bagat in seama, puteam sa il sanctionez dar mi-am vazut de treaba mea, si vezi sa nu calci in cioburi, ca te spargi in figuri.

Bun,foarte frumos,dar tot nu inteleg de ce ai facut o pe forum si nu atunci

Link to comment
Share on other sites

pai da nici pe forum nu i injuraturi, sunt niste replici de inchis gura, nu sunt injuraturi s au ceva...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [9mm.familia]AdYtZa said:

pai da nici pe forum nu i injuraturi, sunt niste replici de inchis gura, nu sunt injuraturi s au ceva...

Si pe tine cu atatea functii pe cap,te preocupa sa inchizi gura altora in loc sa respecti regulile?

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, turcul. said:

Si pe tine cu atatea functii pe cap,te preocupa sa inchizi gura altora in loc sa respecte regulile?

 

Tot ce contează e ca nu m am adresat urat pe server, dar nu pot zice ca m am adresat urat, mi am dat mai mult cu părerea despre el...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, [9mm.familia]AdYtZa said:

i am raspuns cu aceasi moneda frate, https://imgur.com/a/jW9zCqJ

puteai sa-l sanctionezi pe server,

 

16 hours ago, [9mm.familia]AdYtZa said:

daca stai sa te uiti mai bine, pe server nici nu l am bagat in seama, puteam sa il sanctionez dar mi-am vazut de treaba mea, si vezi sa nu calci in cioburi, ca te spargi in figuri.

ai ales sa ignori, o faci pana la capat peste tot, ai grad mare si pe forum ca pe server 

 

16 hours ago, [9mm.familia]AdYtZa said:

pai da nici pe forum nu i injuraturi, sunt niste replici de inchis gura, nu sunt injuraturi s au ceva...

sa inchizi gura pt ce? :) il sanctionai pe server cu mute/warn si ,,ii inchideai gura" conform regulamentului, nu sa-ti risti gradele pe care le ai complet aiurea si copilareste

+1 adv 

lock 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...