Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist - [hte.legacy]g0d_


sebassss

Unblacklist  

59 members have voted

  1. 1. Unblacklist


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

prooo lol, hai pe sv nu cont ce tag are sau asa, ce naiba, suntem toti jucatori si merita si el sa joace. hai sa fii sanatos si cuminte??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suntem in 2022 aproape 2023 si cred ca aproape toti jucătorii am crescut împreună ca o familie si cu bune si cu rele tot am rămas împreună, sincer orice jucător din partea mea are un pro, mai ales g0d pentru ca l-am cunoscut mai personal si sincer rss pentru unii playeri e o scăpare de realiate, de aceea vreau sa tinem la rss ca comunitate si ca familie.

Pro te asteptam pe server ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mentalitatea proasta aici e ca se voteaza pe rivalitati intre ganguri, valabil si pt hte ca si ei au fct lfl cu kiddu care merita unbl

Link to comment
Share on other sites

Eu am lasat tot ce am avut de spus in cealalta cerere , sper ca ai inteles , oricum cuvantul meu nu mai conteaza pe aici , just saying 

Toata lumea a fost toxica pe server-ul asta , unii mai mult altii mai putin

Eu cred ca se poate ierta ce ai facut , nu-i condamn pe cei care iti dau hate , este parerea lor si cu atat mai bine ca spun exact ce gandesc

Mi-ar placea sa vad mai multa intelegere decat critica 

Daca vreti sa fie altfel , ajutati-l sa fie , nu-i taiati craca de la inceput , in timp o sa se vada daca s-a schimbat

 

ps: Nu mi-a spus scriu nimic ))

Ma duc sa mananc ca mi-a intrat salariul deci azi imi permit sa pun pateu pe ambele parti ?

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Dacă ne luam după ce a zis bkp în cealaltă cerere ar trebui sa iei respins sau sa luați amândoi accept ca să fie fair just saying

Ma rog ti-am dat oricum pro când am votat mi se pare ca e 2022 cui dracu ii mai pasa cine joaca pe sv

Edited by nightt
Link to comment
Share on other sites

Kiddu a luat respins pentru toate astea nu pentru voturile contra :))))))

Diferenta dintre kiddu si g0d este ca kidu e la al 3 lea blacklist sau al 2 lea . g0d abia e la primu

Kiddu dupa ce a luat unbl in nici 2 luni si-a bagat cod si a luat bl inapoi :))))))))

Si a mai luat respins pentru ce postase baiatul ala NOTOWON 

In pm isi cerea scuze fata de mine https://imgur.com/a/qubj2sP

Si aici a postat NOTOWON ca ne injura si zicea ca daca ia unbl ne m*ieste tot gangu ne da teroare etc 

 

https://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/105358-imi-cer-iertare-in-fața-voastră-aapkiddunolifer/

 

Gasiti aici tot :)

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Kiddu a luat respins pentru toate astea nu pentru voturile contra :))))))

Diferenta dintre kiddu si g0d este ca kidu e la al 3 lea blacklist sau al 2 lea . g0d abia e la primu

Kiddu dupa ce a luat unbl in nici 2 luni si-a bagat cod si a luat bl inapoi :))))))))

Si a mai luat respins pentru ce postase baiatul ala NOTOWON 

In pm isi cerea scuze fata de mine https://imgur.com/a/qubj2sP

Si aici a postat NOTOWON ca ne injura si zicea ca daca ia unbl ne m*ieste tot gangu ne da teroare etc 

 

https://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/105358-imi-cer-iertare-in-fața-voastră-aapkiddunolifer/

 

Gasiti aici tot :)

 

Taci ca ești mort frate 

 

Și cum e regulamentul dovezile de pe discord nu se i au în considerare ce drq mai vb dacă tu nu ai habar ce e ala regulament +ca bkp a dat respins pentru contra care le acumulase 

 

 

Contra g0d nu îmi place de tine ai jucat cu coduri când îți ziceam pe discord te bateai cu pumnul în piept ca nu ai nmk 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:pro:

?? ??? ?? ??? ?? ?? ?????????, ? ????? ???, ???? ?? ??? ??????????? ???. ???? ?? ???? ???? la toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [CripS]16HP. said:

Taci ca ești mort frate 

 

Și cum e regulamentul dovezile de pe discord nu se i au în considerare ce drq mai vb dacă tu nu ai habar ce e ala regulament +ca bkp a dat respins pentru contra care le acumulase 

 

 

Contra g0d nu îmi place de tine ai jucat cu coduri când îți ziceam pe discord te bateai cu pumnul în piept ca nu ai nmk 

Nu esti in masura sa comentezi tu despre mine sau sa judeci pe altii despre coduri , bro sa fim seriosi :))))))))))))

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro pt frtml chiar daca n am vb niciodata

Link to comment
Share on other sites

Nu prea cred eu în 'a doua șansă' dar văd că te-ai străduit cât de cât. Hai să fie și un pro de la mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...