Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [cP.elite]SeBByGod intrare undercover cand are ban


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: IoNuT.))TALiBANU

Numele reclamantului:  [cP.elite]SeBByGod
Motivul reclamatiei: 
Dovezi:  https://imgur.com/a/C5ds6cv 

Se vede cum la ora 16:26:42 a luat ban.

Acum am inteles de la benz ca el azi ar fi intrat undercover si am rugat pe cnv sa imi dea aka si el a intrat pe conturile 

fl4v230 2022-06-22 14:45:23

fl4v 2022-06-22 13:56:03

 respective puteti verifica adminilor

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, [cP.elite]Crucifix_ said:

2 . Dar ce stiu sigur e ca acest cont l am vazut azi la capture ( creca inca am video ) la baza NMK unde erai si tu activ Ionut , deci atunci daca ai stiut ca e sebby de ce il mai tineai in gang ? Daca ai stiut ca sebby are ban si era undercover de ce mai profitai de pe el ca sa faci capture cu el ? Ai tinut in gang un jucator despre care stiai ca are ban ?  Esti in aceiasi oala cu sebby , dupa spusele tale a fost undercover si dupaia tu l ai ascuns la tine in gang fara sa spui nimanui ..O sa decida capitanii /generalii in privinta lui sebby dar si in privinta ta pentru ca ai tinut in gang un jucator cu ban ! 

i6mC7VE.pngmpujQRn.pngLnrLT1u.png

nEQBUqh.pngOAwM2dC.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Infamous blind said:

i6mC7VE.pngmpujQRn.pngLnrLT1u.png

nEQBUqh.pngOAwM2dC.png

Meh.

Ban 20 zile pe contul mare.

Daca continua , crestem si mai mult .

Dovada aici si dupa dati lock .

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pai dc bosule?In trecut cand mai luam ban sau cv si chiar daca eram undercover pe alte conturi si am fost sanctionat pe conturile acelea.Nu am fost sanctionat niciodata pe contu principal pt ca am fost undercover pe alte conturi

Nu observi ca nici nu mai joaca playeri pe sv?si acm mai si banati pai si uite asa o sa jucati 10 playeri pe zii...si imi pare rau ca atati de putini..

Edited by SeBBy14
  • Like 3
  • Shit 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, ...... said:

de aia are mihai admin sa te apere pe tine  , nu mintiti  voi rss-ul   , dc va luati admin sa va bateti joc de plaiery   ,    dati warn mut asa  aiurea    , eu asi cere  admin pe cerere nu pe gems  , ca multi sunt copii tu seby ai 14  ani vrei admin   doamne ajuta sa-l iei  am un var de 10  ani vrea si el i-am zis ca nu-i ok , joaca  alte jocuri , nu  va mai bateti joc de server inainte iera 200 acum cati sunt .............   !

te rog eu nu mai scrie daca nu ai legatura sau ajuti cu ceva.... chiar nu vreau sa te sanctionez, daca ai ceva de spus, ai status update, iti dau hide iar ok? tine minte pe viitor ms

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SeBBy14 said:

Pai dc bosule?In trecut cand mai luam ban sau cv si chiar daca eram undercover pe alte conturi si am fost sanctionat pe conturile acelea.Nu am fost sanctionat niciodata pe contu principal pt ca am fost undercover pe alte conturi

Nu observi ca nici nu mai joaca playeri pe sv?si acm mai si banati pai si uite asa o sa jucati 10 playeri pe zii...si imi pare rau ca atati de putini..

Mama tu frumosule dacă nu iti convine pe rss poți pleca nu te tine nimeni aici 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 10:58 PM, DareDevil said:

Meh.

Ban 20 zile pe contul mare.

Daca continua , crestem si mai mult .

Dovada aici si dupa dati lock .

2 zile nu a mai intrat asa ca i-am dat atat https://imgur.com/a/oQo5NJN  

Solved sefule Lock.

Edited by [LA.Squad]MihaY
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...