Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [RoA.Gods]AZER0T_


[rK.legend]azerot_

azerot admin?  

48 members have voted

  1. 1. merit inca odata admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                                                                        *Nume pe server: [RoA.Gods]AZER0T_
                                                                                 *AKA: nicuboss2004,Kenpf,dracu123,himalaya

                                                                      *Vechime pe server: 2015

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Salutari tuturor,sunt azerot dupa cum majoritatea playerilor acestui server ma cunosc. Majoritatea imi stiu istoricul,am primit blacklist in luna Mai 2020 pentru ascunderea a 2 blacklisteri in gangul meu dupa care am primit unblacklist tot in luna Mai 2021. Am detinut 2 admine in decursul jocului meu pe server,unul lvl 9 la care am primit demote pentru un motiv "aimbot" cu toate ca eu nu am jucat niciodata,iar unul postase runix un shopkey admin lvl 1 si spre surprinderea mea l-am accesat primul,dar am cerut demote datorita inactivitatii.
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am hotarat sa devin admin datorita cunostintelor vechi prin care am trecut si cred ca ma mai consider capabil pentru a detine acest grad inca odata. Pace tuturor

                                                                          *Proof Video

 

 

Edited by azer0t_
video recent.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baga si tu un video recent 2k22 scrie acolo :)) si du-te in prin ganguri sa ne demonstrezi cu cate fps-uri joci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca votul meu se ia in considerare scuzati daca nu ar trebuii sa dau reply dar parerea mea e ca AZEROT merita admin e de treaba , nu cauta certuri , se pricepe la detectarea codurilor stiu asta pentru ca am fost colegi in T4L din partea mea ai PRO. Bafta cu cererea .

 

Ma scuzati daca nu am voie sa dau un reply .

Edited by Mihai Liviu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

contra, video-urile trebuie sa fie minim 720p, nici macar nu e hd

+ ca cei care au avut bl, parca nu aveau voie la admin

Edited by flamedark.
Link to comment
Share on other sites

chiar ma așteptăm să faci cerere,ești de treaba,caterinca și cred ca tu chiar te ai ocupa și te vad mereu on meriți admin fra.

:pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prooo, pentru fratele azerot, stii sa depistezi coduri.

Link to comment
Share on other sites

pro,nu se baga in certuri,le are cu dm ul,nu provoaca certuri..de ce nu 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, azer0t_ said:

                                                                        *Nume pe server: [RoA.Gods]AZER0T_
                                                                                 *AKA: nicuboss2004,Kenpf,dracu123,himalaya

                                                                      *Vechime pe server: 2015

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Salutari tuturor,sunt azerot dupa cum majoritatea playerilor acestui server ma cunosc. Majoritatea imi stiu istoricul,am primit blacklist in luna Mai 2020 pentru ascunderea a 2 blacklisteri in gangul meu dupa care am primit unblacklist tot in luna Mai 2021. Am detinut 2 admine in decursul jocului meu pe server,unul lvl 9 la care am primit demote pentru un motiv "aimbot" cu toate ca eu nu am jucat niciodata,iar unul postase runix un shopkey admin lvl 1 si spre surprinderea mea l-am accesat primul,dar am cerut demote datorita inactivitatii.
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am hotarat sa devin admin datorita cunostintelor vechi prin care am trecut si cred ca ma mai consider capabil pentru a detine acest grad inca odata. Pace tuturor

                                                                          *Proof Video

 

 

PRO NAUD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO pentru vtm! E baiat de nota 20, nu provoaca certuri sau alte chestii de genul, se pricepe la tot ce e nevoie pentru a fi admin. :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, are experienta in DM, baiatul e activ, ce sa mai vrei

Link to comment
Share on other sites

Hmm I guess pro... Cu toate ca uneori in anumite circumstanțe te ia gura pe dinainte si ai obiceiul de a intra într-o inactivitate pe server sa speram ca nu o sa se intample,momentan ai o motivație. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, azer0t_ said:

 

                                                                          *Proof Video

 

 

Nu m-ai inteles. 

 

  • Gameplay , sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere! (fara jump cut la encodare)
  • Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
  • Calitatea minim recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Contra, poate experienta in dm si alte cele ai, dar comportamentul tau si faptul ca vorbesti pe la spate pe altii ca si astazi cum vorbeai de Krysty ca a dat ban lui aleax fara ca tu sa cunosti situatia, vorbind aiurea si avand comportament superior.

 

Avem destui experimentati in coduri si skill in staff, mai avem nevoie si de oameni cu bun simt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra. Nici nu-l cunosc.

lol.

 

glm.

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

baiat de treaba nicuboss2004 asta

a mai fost admin, stie ce are de facut, e cuminte si activ

pro

Link to comment
Share on other sites

toxicitatea lasa de dorit, mai rau decat aia din gold pe league of legends esti

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu blacklisterii nu au acces la admin deci no vote from me
 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sinNeer_ said:

Contra, poate experienta in dm si alte cele ai, dar comportamentul tau si faptul ca vorbesti pe la spate pe altii ca si astazi cum vorbeai de Krysty ca a dat ban lui aleax fara ca tu sa cunosti situatia, vorbind aiurea si avand comportament superior.

 

Avem destui experimentati in coduri si skill in staff, mai avem nevoie si de oameni cu bun simt.

Cu aceste vorbe cred ca o să mi schimb și eu parerea în legătura cu cererea ta poate încerc să ascund unele aspecte care ma deranjeaza la tine dar n am cum fiindca nu stii sa lasi loc de buna ziua

Stii doar sa asculti de prietenul tau blind ca un catelus si asta nu mi place cine stie ce o sa te puna sa faci in asa fel incat sa i dai parola la contul cu admin sa faca tot felul de magarii so, contra cum a zis si sinner

avem destui experti 

tu trebuie sa inveti ce i ala bun simt si vezi ca ai uitat cine ti a fost la greu si stii ft bine situatile unde ai fost :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...