Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze IcloudRR.


Icloud-Revenirea.

Imi permiteti sa primesc o noua sansa?  

5 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:    IcloudRR.

AKA COMPLET:   IcloudRR, GalvaTroNN, Rexy (si multe altele pe care nu le mai retin minte cand jucam undercover)

VECHIME:   2014-2015 

MOTIVE BLACKLIST:    Abuz, tepe si undercover.

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA:     Aprilie 2021.

MESAJ:     Buna ziua dragi prieteni, bine v-am gasit! Am si eu un anunt de facut.

Am zis ca sa fac si eu o noua cerere de un-blacklist, dupa cum bine stiti ultima data cand am primit blacklist a fost pentru ca am jucat pe alt cont eu stiind ca am blacklist, chiar am facut numerroase prostii precum ca mi-am cumparat grade si asa mai departe.

Undeva prin 2016-2017 am primit primul blacklist pentru hack la /targets. Nu era niciun hack ca mie cand sa intru pe server imi aparea aia cu "You are banned from this server" eu fiind mai noob si nu stiam ce inseamna asta am facut numereoase cereri de un-blacklist chiar si pe forum am deschis o cerere la sectiunea "Probleme" unde mi-a raspuns RuNix ca am avut hack la targets :)) in fine. Al doilea blacklist fiind pentru teapa lu Sandwave nu stiu daca mai joaca.

Cu toate ca toate stiti destul de bine istoricul meu, cu jucatul pe alte conturi si-asa mai departe. Cat despre schimbarea mea fata de voi nu stiu ce sa spun, nu vreau nici sa mint dupa sa ma ironizati. Recunosc ca am fost prost si noob, dar va promit ca nu o sa mai fac greseli care sa va distraga buna dispozitie si placerea de a juca.

 

Vreau si eu sa revin pe acest server, sa pot juca linistit alaturi de voi cat mai tine acest server. A fost si va ramane mereu vechiul meu joc preferat, aici unde am petrecut timpul meu liber, unde mi-am petrecut copilaria cu voi, unde m-am distrat cu voi, si oricare sampist aflandu-se in situatia mea chiar si cei care s-au lasat cateodata si odata tot se gandeste la RSS, si isi aduce aminte de timpul petrecut este oarecum "dureros" cand stai si te gandesti ce frumos era vremuriile de atunci si ce urat este acum (cel putin pentru mine). Vreau sa-mi cer scuze fata de voi si fata de cei din Staff si celor care le-am gresit dar si celor care m-au indrumat sa fac cerere un-bl (cand jucam pe iCloudRR) si nu am facut am continuat sa studiez prostia sa joc pe cont. Acuma vreau sa revin de la 0 si sa incep totul inapoi incet incer dupa cum imi permite timpul. 

 

Va multumesc frumos pentru timpul acordat, nu am facut nu stiu ce roman darr am scris ce era mai important ca restul le stiti unii din voi pe toate. Vreau si eu sa revin fata de voi si sa joc in continare alaturi de voi. Sper sa ma iertati, o zii frumoasa si toate cele bune!

Edited by Icloud-Revenirea.
  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pro,meriți o șansă au luat alții unbl cu fapte mai grave

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cu mine ai fost chiar baiat bun nu am de ce sa dau contra deci iti dau PRO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm cand ma gandesc la tine imi vine numai alkatrazz in cap =)),fiind admin pe nedrept nu am vazut sa faci prostii ba chiar ai fost de treaba,dar regula e regula si ai fost sanctionat,in fine eu zic pro de cand te stiu nu ai fost intr-atat de rau... 

 

PRO

Edited by P.A.R.K.E.R
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HoriaGRomania said:

Pro, hai in hte si sa recuperezi slamvanul ala anj asta 

Stiai? daca apesi pe frana si acceleratie in acelasi timp faci screnshot 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, P.A.R.K.E.R said:

Stiai? daca apesi pe frana si acceleratie in acelasi timp faci screnshot 

Ce inseamna asta ca nu ma prind

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 luni

Octombrie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...