Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze ferg


ferg225

Unblacklist ferg?  

45 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?



Recommended Posts

NICKNAME:  ferg

AKA COMPLET:  ferg

VECHIME:    2 ani

MOTIVE BLACKLIST:   a intrat in timp ce avea ban

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: in iarna 2020

MESAJ:     O sa fiu sincer si nu o sa stau sa ma milogesc pentru pro uri , numele meu este ferg si vin cu aceasta cerere de unblacklist deoarece am vazut ca mi a revenit gangul si vreau sa ma joc alaturi de prietenii mei,am luat blacklist deoarece intram undercover in timp ce aveam ban pentru ca si deoarece ii dadusem lui el3ktrozz instagramul pe /vad eu voind sa fac o fapta buna , niciodata nu am avut ura fata de el sau ximinal ba din contra erau prietenii mei ,am fost si in gang cu ei . Imi cer scuze celor ce le am gresit grav si o sa va arat ca m-am schimbat.
EU KARMA FAC ACEASTA CERERE IN NUMELE LUI FERG DEOARECE EL NU POATE

Edited by ferg225
  • Like 9
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ferg225 said:

NICKNAME:  ferg

AKA COMPLET:  ferg

VECHIME:    2 ani

MOTIVE BLACKLIST:   a intrat in timp ce avea ban

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: in iarna 2020

MESAJ:     O sa fiu sincer si nu o sa stau sa ma milogesc pentru pro uri , numele meu este ferg si vin cu aceasta cerere de unblacklist deoarece am vazut ca mi a revenit gangul si vreau sa ma joc alaturi de prietenii mei,am luat blacklist deoarece intram undercover in timp ce aveam ban pentru ca si deoarece ii dadusem lui el3ktrozz instagramul pe /vad eu voind sa fac o fapta buna , niciodata nu am avut ura fata de el sau ximinal ba din contra erau prietenii mei ,am fost si in gang cu ei . Imi cer scuze celor ce le am gresit grav si o sa va arat ca m-am schimbat.
EU KARMA FAC ACEASTA CERERE IN NUMELE LUI FERG DEOARECE EL NU POATE

Scuze ca ma bag , dar daca spui ca el nu poate face aceasta postare de ce este conectat pe contul lui ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, YnObY ???????? said:

Scuze ca ma bag , dar daca spui ca el nu poate face aceasta postare de ce este conectat pe contul lui ?

pentru ca ferg l a rugat sa o faca.

Link to comment
Share on other sites

:contra: ! toxici ca tine nu au ce cauta pe server !

  • Like 4
  • Haha 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, [RKT.Legend]SK said:

:contra: ! toxici ca tine nu au ce cauta pe server !

D asta nu te mai joci tu? Ca ești toxic și îți dai “prietenii” in gât când te oftici. Mucles doamna.

 

pro ferg te aștept și așa e nevoie de oameni pe server, sper sa revină cât mai mulți, ai stat destul cu bl ți ai vzt de treaba ta nu ai mai intrat, frumos elegant. 

Edited by g0d)
  • Like 4
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

Contra pana nu mi se explica dc ferg nu a putut sa isi faca cont de forum si sa faca el cererea, mi se pare incorect sa o faca altcineva si sa primeasca unbl cand ALTCNV a scris acele cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [RKT.Legend]SK said:

:contra: ! toxici ca tine nu au ce cauta pe server !

Si totuși toxici ca el au primit unblacklist de nush câte ori si se joaca și acum pe server. 

Pro, totuși o făcut el ce o făcut, dar cum am zis mai sus, dacă alții primesc unblacklist de 3 ori, el de ce nu poate primi macar o data, l-ati iertat pana și pe bloody, cred ca merita și baiatu asta o șansă 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

:pro:Hai salut - ParroT 2021

Link to comment
Share on other sites

pro, cum sa nu ia baiatu asta blacklist, daca face prostii isi asuma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acceptat, dar mai greu.Vezi ce faci de azi inainte, știi ce repede poti pleca de cum ai revenit.Arată că că vrei sa revi si ca iti doresti asta. 

Făi o cerere de un ban, sper ca stii ca o vei lua de la 0.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...