Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie woll fly hack


suntunprost

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Postez asta in numele lui [XSR]NexT. m-a rugat sa fac aceasta reclamatie deoarece are ban pe forum.

Nume pe RSS: [XSR]NexT.
Numele Adminului pe RSS:woll si PrincessA pentru "complicitate"
Motivul reclamatiei: fly hack, se poate auzi pe filmare cand apasa H pentru vup si cand foloseste speed, mai tarziu este hack total...
    Se pare ca PrincessA fiind cu el in masina nici macar nu i-a spus sa se opreasca din a folosi hack-ul, il mai vazusem cu fly hack, dar l-am filmat cu prima ocazie.
Dovezi:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ba sincer, recunosc ca il am da nu l-am folosit in scop de a face rau sau ceva, am vrut doar sa ma sui pe un tub sa vad pana unde duce :))

 

asta este, imi asum.

 

interesant ca sta next spec pe mine cand ma plimb cu masina :)).

semeni cu cineva de pe aici

 

@PrincessA n-are nici o vina.

Edited by woll
  • Like 3
  • Haha 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Deja m-am saturat sa tot vad ca altcineva sa faca reclamatie pentru altcineva

#1 Daca mai vad pe cineva ca face reclamatie in locul altuia , fain frumos sa alege cu 60 Warning Points , de asta are fiecare cont lui , sa faca ce vrea , nu capra vecinului sa iti zica ce sa faci =]

#2 woll , in primul rand arati un exemplar prost la restul adminilor folosind s0bul in scopuri "distractive" , e adevarat ca nu l-ai folosit in scopul rele , dar istoricul tau poate fii afectat de la un simplu mod =]

#3 Ana , la fel , nu l-ai avertizat , nu ai anuntat pe nimeni despre ce face woll , ai intrat in aceiasi oala cu el.

#4 Nu zic acuma ca e bine sa stati spec pe fiecare admin , insa asta poate sa arate ce fel de persoane sunteti , sa mai dispara cativa admini , si toata persiunea cu reportul , eventuri si alte cereri sa fie puse toate pe capul unui admin =]

 

• Folosirea cheat-urilor de genul aimbot, sobeit, speedhack, auto c-bug, etc - 50 - 100 Admin Warning Points .

Faptul ca nu ai facut nimic , iti dau jumatate din sanctiunea pentru folosirea s0bului.

 

Ana , deocamdata scapi cu un avertisment verbal , dar baga de seama , ca pe vitor nu o sa fiu asa de bland =] 

Find prima abatere din partea ta pe care am vazut-o eu dintr-o reclamatie.

 

woll +25 AWP

Lock!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...