Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Vladut (jigniri)


Stepdaddy

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: [pR.units]LEXUS
Numele Adminului pe RSS: [esu.familia]Vladut
Motivul reclamatiei: jigniri
Dovezi: https://imgur.com/a/TtLCSjY

 

Recrutez /rec si vii si te bagi in seama cu mine, ironizandu mi gang-ul si dupa iar pe Vip Chat si ma jignesti spunand ca ma bag in seama aiurea (eventul daca o sa raspunzi ca eu am instigat la ura)

Edited by derpanu
  • Like 1
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

Singurea mea greseala este ca ti-am dat curs.

Pur si simplu vorbeam cu Soseta pe vipchat si te trezesti tu sa-mi spui ca imi caut anturaje cu tine, ai spus de cateva ori, prima oara parca nu te-am bagat in seama.

Eu imi caut anturaje cu tine, nici macar nu te cunosc, habar n-am cine esti,  se vede dupa contul de pe forum.

Tu m-ai instigat fara nici un motiv, era o simpla discutie intre mine si soseta fara nici un cuvant la adresa ta.

Nu am ce sa argumentez mai mult, greseala mea ca ti-am dat curs, nu ai prea multa minte si asta am vrut sa spun prin acel cuvant care te-a apostrofat.

As putea sa te banez si pe forum datorita, dar te las in pace ca nu are rost sa ma cobor la nivelul tau.

 Cine nu include in topic si fraza
Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.
va avea topicul sters + ban pe forum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, fiind prima mea reclamatie, am uitat sa pun acel text, imi asum orice decide capitanul.

In legatura cu "m am bagat in seama aiurea" am scris si mai sus, dar se vede ca nu te a interesat sa citesti. Nici nu ai venit la /rec cand recrutam cu 5 minute inainte sa "vorbim" pe vip chat, sa ma ironizezi pe mine si gang-ul meu, cautand anturaje cu mine chiar tu si sa nu spui ca pun pe cineva "cunoscut" sau din gang sa afirme, ROUGH era acolo si el si poate confirma. Pe vip chat, tot despre membrii gang-ului era vorba in discutie, aflandu ma si eu printre ei. Deci nu stiu cine cu cine a cautat anturaje primul si chiar daca cautam eu primul, nu cred ca asta iti rezerva dreptul de a ma jigni.

Link to comment
Share on other sites

Vladut, tu ca admin chiar daca te scoate din papuci ar trebui sa fi exemplu si sa fi mai calm. Inteleg ca sunt zile proaste si eu le-am avut. Dar chiar daca te provoca treci cu vederea ;) 

 

La fel am sa trec si eu cu vederea din cauza ca lexus a provocat. Se vede clar cum cauti sa ii bagi lemne pe foc ca vladutz sa se incinga. Va bagati si voi ca mustele in lapte cand vedeti de discute doar sa puneti lemne pe foc.

 

Lock.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...