Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Un-ban By ParroT.


parrot.

Merit un-ban  

26 members have voted

  1. 1. Merit un-ban ?



Recommended Posts

Nickname: ParroT.

AKA: ArroN. [T4L.OuTlawz]DucK._. alonso. , alonso47

Vechime: 2017 

Motiv Blacklist: aimbot in mod repetat + reclamatie 

Mesaj: Viata incepe greu se termina usor si lumea poate se schimba cand este cazul asa ca am decis si eu sa fac la fel. Pentru ca Merit si eu prin considerare Un-ban ca asa Lumea ma vrea inapoi si cer milioane de scuze pentru toti rcon/admini/captiani/generali/runix tuturor chiar si playerilor le cer scuze de si nu am deranjat pe nimeni aproape deci asa ca pot spune si povestea mea de sa-mp pe rss de si eu sunt un om care ar putea sa face ceva sa fie iertat pentru toate cele intamplate deci asa ca sa incep cu Povestea . In anul 2017 August cand am luat Laptopul meu am inceput sa-mp dupa mult timp de stat dupa am inceput sa invat DM mai incolo am descoperit codurile in anul 2020 si de atunci au inceput toate lucrurile proaste cum ar fii sa imi spuna codatule si multe alte chestii dar Nu stiu de sii eu Pot sa fiu altfell si cer acum un-ban prin cele mai sincere ale mele scuze si prin tot ce am facut =*( sper sa fie iertat si sa nu se mai repete niciodata sper ca nu o sa aive cum deoarece nu o sa mai folosesc coduri

Edited by parrot.
Link to comment
Share on other sites

Contra, codat care nu recunoaște.

 

Apropo, de ce votezi singur la poll? ?

Link to comment
Share on other sites

Mda.. csz , cred ca si-a invatat lectia , au fost altii care au luat blacklist/ban pt motive mult mult mult mai grave , PRO

Link to comment
Share on other sites

Spic rumenian?

 

Primul paragraf e luat de pe google? Te vrea lumea inapoi? Mai vedem.Iti ceri scuze doar daca ai greșit? De si tu crezi ca nu ai gresit? Nu ca imi esti drag sa dai cu cheats in mine,deja te vreau back..

 

Parca eu te-am banat prina data..

Ai luat un-ban de la nu stiu care capitan, il banuiesc eu :)) Nvm.

 

As spune sa incerci de paste, cateva zile nu mori si asta depinde de tine caci acum nu m-ai convins.

Altii au asteptat ani, tot pentru aimbot.

Contra.

 

 

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

pro, te ai schimbat mult peroteasa mea

Link to comment
Share on other sites

pro pt alonso

Link to comment
Share on other sites

Te a banat un prieten pe ParroT. ai facut cerere de unban ai luat reject, ce ai zis fac alt cont, la fel ai jucat cu aim te am banat eu m ai injurat apoi ai facut cerere si ai luat iar reject.

Contra.

 

EDIT: Am gresit eu de la mine ai luat ban pentru reclama: https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=48227

Edited by SKYLLOW_
Link to comment
Share on other sites

haha, asta ii ceva undercover din hte

contra

Link to comment
Share on other sites

PRO, daca o sa mai iei ban de cheats propun blacklist

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 7kick said:

PRO, daca o sa mai iei ban de cheats propun blacklist

Da sigur cheats = no exist + dacă mai folosești aimbot la tec9 o mică vizită aci nu ar strica semnat Alonso

Link to comment
Share on other sites

Ramai la jucat undercover cu alte conturi.

Link to comment
Share on other sites

13/3/2020 at 13:56:15 ParroT. has been banned for 10 days by Admin [dk.force]gobbz. Reason: auto + aim
14/3/2020 at 11:55:30

ParroT. has been banned for 99 days by Admin [RSS]ximinal. Reason: ai ban

15/3/2020 at 2:30:56 ParroT. has been banned for 10 days by Admin [esu.familia]Slayer_. Reason: Aimbot.
28/3/2020 at 13:13:48 ParroT. has been banned for 150 days by Admin [hTe.legacy]addywp. Reason: aimbot by
11/4/2020 at 13:42:52 bill$tain._ has been banned for 99 days by Admin th3b3st. Reason: pa parrot
8/4/2020 at 13:0:29 defly. has been banned for 99 days by Admin [T4L.OuTlawz]lycriss. Reason: Ai ban Parrot , stai cu ban
30/3/2020 at 11:15:28 ParroT. has been banned for 150 days by Admin [RSS]ximinal. Reason: Ne vedem la

 

Serios ??????????   7 banuri intr-o luna ?????????

 

:respins:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...