Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sa vedem ce parere aveti :)


Recommended Posts

Nume: [DK.Force]Agent47
Numele Filmului/ Pozei: Danger Killer forever
Link Video/Poza: 


Descriere: Sa nu fiti prea duri, e primu meu video de acest gen, eu de obicei fac povesti, apropo nu uitati de +1  :)

Va multumesc pentru vizionare.

Apropo, ansamblu + poze si story luate de la claws + forum.

"Ar fi frumos sa se revina toti aia din DK-ul vechi." - Spuse Claws 

Edited by [DK.Force]Agent47
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Mereu pe RSS, m-am simțit minunat indiferent de playeri, totuși este doar un joc prin care se pot forma prietenii solide, de când joc eu pe RSS, niciodată nu am ajuns la momentul acela de a urâ serverul sau chestii de genul, văzând videoclipuri vechi cu amintiri create in copilărie mă face să ma simt fericit ca mi-am petrecut o mare parte din copilarie pe comunitatea asta. Felicitări pentru videoclipul realizat, chiar daca am fost o scurtă perioada in Danger Killers, a fost super.

 

Să sperăm că vei mai face videoclipuri de genul, cineva tot trebuie sa trezeasca niște amintiri de neuitat. ❤????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ANDREW #DBPN said:

Mereu pe RSS, m-am simțit minunat indiferent de playeri, totuși este doar un joc prin care se pot forma prietenii solide, de când joc eu pe RSS, niciodată nu am ajuns la momentul acela de a urâ serverul sau chestii de genul, văzând videoclipuri vechi cu amintiri create in copilărie mă face să ma simt fericit ca mi-am petrecut o mare parte din copilarie pe comunitatea asta. Felicitări pentru videoclipul realizat, chiar daca am fost o scurtă perioada in Danger Killers, a fost super.

 

Să sperăm că vei mai face videoclipuri de genul, cineva tot trebuie sa trezeasca niște amintiri de neuitat. ❤????

ho bai betovan

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitări ! :)

Link to comment
Share on other sites

Suntem buni dar nu suntem căutați ????

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

N-am ce zice decat multa bafta cu gangul! Si mult respect pt claws care si-a dat silinta pe ca acest gang sa fie activ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Frumos clipul.

Respect din partea mea

Link to comment
Share on other sites

Bravo bossi tineti o tot asa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Keep it going fellas :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...