Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema steam , telefon


Recommended Posts

NUME: ZaRuLBlaCK

INTREBARE/PROBLEMA: Deci am o problema la steam-ul de pe telefon , ma loghez intru pe cont si dupa ceva timp dupa ce intru iar in aplicatie imi da sa bag iara user-ul si parola.. Deja chiar ma enerveaza , daca este cineva si ma poate ajuta. In cele 3 poze se vede exact care ii problema.

Nu am dat log-out , m-a scos singur , oare nu este pe undeva sa bifez sa-ti ramana salvat. Multumesc/

POZA/VIDEOCLIP: https://imgur.com/a/OZloq5e

Edited by ZaRuLBLaCK
Poze mai bune
Link to comment
Share on other sites

imposibil, doar pe site la pc sau la telefon face asa, dar tu ai aplicatia... hmm, foarte ciudat, trebuie sa se salveze singur automat, incearca sa o stergi si iar sa o instalezi, stiu n-are sens, dar altceva n-am ce sa-ti propun, momentan...

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2018 at 7:30 PM, Linux. said:

imposibil, doar pe site la pc sau la telefon face asa, dar tu ai aplicatia... hmm, foarte ciudat, trebuie sa se salveze singur automat, incearca sa o stergi si iar sa o instalezi, stiu n-are sens, dar altceva n-am ce sa-ti propun, momentan...

Am rezolvat nu era din cauza aia , am citit pe net si era din cauza capacitatii telefonului , aveam prea putin loc si din cauza aia era , am sters niste chestii din el si nu mai am nici-o problema , dar mersi. T/C

Edited by ZaRuLBLaCK
Rezolvat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...