Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Mai multe jocuri recomandate/jucate de mine


Denek

Recommended Posts

Nickname: Ter

Numele jocului: Pai am sa va prezint o lista detaliata de jocuri pe care le joc eu si pe care le consider super bune:

1. SA:MP, un joc pe care il frecventez in fiecare zi, jucand pe aceasta comunitate.

2. Rocket League.

3. Payday2.

4. Dead By Daylight.

5. Grand Theft Auto : V.

6. Counter Strike : Global Offensive.

7. Euro Truck Simulator 2.

8. Outlast.

9. Broforce (de asemenea un joc care merge crack-uit, merita mentionat deoarece este un joc super ce iti forteaza abilitatile de reactie).

10. Minecraft (un joc foarte cunoscut).

Trailer/Video reprezentativ: Se poate cauta pe youtube, este foarte simplu, doar scrieti numele jocului urmat de cuvantul "Gameplay".

 

Scurta descriere: Cam astea sunt jocurile pe care le frecventez cand ma plictisesc. Este o lista in care sunt prezente multe jocuri care unele iti forteaza abilitatile de creativitatea, timpul de reactie si asa mai departe, dar si jocuri relaxante in care iti poti gasii linistea, in care te poti recrea.

Marime (GB): In functie de joc, minim 4gb, maxim 60gb.

Anul lansarii: Variaza, de asemenea in functie de jocuri.

Varsta minima: Nu are importanta.

Alte cuvinte: Va salut si daca va plac jocurile pe care vi le-am prezentat nu ezitati sa imi dati un +REP.

Am facut o lista mai mare intr-un singur topic, deoarece nu am vrut sa fac spam cu mai multe postari pentru a prezenta fiecare joc in parte. Imi pierdeam timpul si eu, dar si voi.

Daca nu este reclama, merita mentionat faptul ca jocurile se gasesc cu bani pe platforma "Steam", sau pot fi piratate, site-ul meu preferat de piratat aceste jocuri fiind: http://www.nosteam.ro/ . Exceptand reclamele, este un site foarte bun, dar aveti nevoie de Torrent pentru a le descarca. Cam atat si va salut, O zi frumoasa in continuare.

Edited by Ter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dead by daylight :wub:

Cunosc aproape toate jocurile,sunt foarte frumoase.

Link to comment
Share on other sites

La 1 trebuia sa pui si GTA San Andreas (cred ca toata lumea l-a jucat, jocul copilariei).  Rocket League , este un joc frumos. CS:GO il joc  din iunie (2017) pana in prezent. Euro Truck Simulator 2 este foarte frumos si el, mai ales Multiplayer-ul.

Minecraft avand in vedere ca este un joc cu patratos a fost jucat si el de cand a aparut cam pana in 2016, inca il mai joaca lumea dar nu cum era inainte. La PayDay 2 imi place ideea, l-am jucat vara trecuta. Grand Theft Auto V este un joc bun si el, dar dupa un timp te plictisesti de el. 

Toate jocurile la care mi-am dat cu parerea le-am  jucat (inafara de Rocket League).

 

Edited by NeonN1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...