Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie ''UN-BANNER''


vitalle

Recommended Posts

Nume: vitalle

Numele capitanului: Nu stiu cine .. 

Topicul: http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=37329

Data/Ora: 17/sept/2017 

Motivul contestatiei: Nu accept faptu ca mi-am facut datoria corect si mi-a fost pusa la indoiala concrect in urma rezolvarii .. 

 

Se poate vedea  cu ochiul liber fara a fi necesar sa ai experienta in cazul asta de a-ti da seama ce e ala aimbot in cele 2 vid-uri postate de catre mine ca dovata in potriva victimei . Avand in videre ca persoana respectiva a mai fost prinsa cu cu aimbot .. 

 

Se vede clar,atunci cand ma apropii de skinul lui da punch cu armele asta insemnand ca tinta a ramas ''fight'' automat. 

Dar se mai vede ca i-a damage cu fiecare 0.1 secunda consecutiva fara sa rateze.. 

 

Suntem un-banneri si avem pretentii .. nu-i incurajati,ca uite asa pierdem playeri ,un codat nu-i bai daca-l pierzi ,revine dupa 20 de zile insa pe ceilalti 10,20,30 care sunt deranjati de astfel de codati nu-i mai poti intoarce. 

 

Poate a-ti gresit si a-ti dat un-ban ...nu zic ca nu va faceti datoria insa daca nu,uitati-va mai bine . 

 

P.S 

 

Daca nu am facut contestatia cum trebe si unde trebuie ,scuze.  Nu pun la indoiala experienta voastra ca si reponsabili ,dar nu se poate asa ceva...descurajati in modul asta adminii care chiar se ocupa de server...Salut! 

Altele:

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...