Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie vitalle(instigare la cearta,face pe desteptul,are blacklist)


[OuTlawz]ImperialisT

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[RSS]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:vitalle
Motivul reclamatiei:instigare la cearta,face pe desteptul,are blacklist
Dovezi:bun deci aici cand am vorbit cu Runix sa il verifice si a spus asta

3qF8BmW.pngintre timp eu vorbeam cu el pe seama unui topiclMJvJat.pngH3wFYGp.png

Bun,dupa el s-a calmat si a cumparat admin pe server se mai si ocupa,cred n-am stats sa vad ce face exact,dar acum recent am inceput sa il vad iar si in ce fel...

De la reclamatia asta

a inceput sa aiba iar atitudinea aia de "destept"  pe naiba,crezi ca daca esti vechi trebuie sa vorbesti despre asta si sa ii faci pe alti sa se simta prost?Si sa ii faci codatii?Exact cum mi-ai zis tu mie ca cica nu am voie sa fac acuzati fara dovezi exact acelasi lucru nu ai voie tu sa faci,doar ca cu codati.

Aveti aici un mare album despre cum vorbeste el crezand ca are dreptate,eu doar m-am bagat sa il opresc sa nu se mai i-a de crisu asa,are admin si il are degeaba,sau pnm cred ca voia ca crisu sa il injure ca sa ii de-a warn...si m-am plictisit sa tot il vad ca e el cineva si ca are voie sa se i-a de cine vrea el ca are admin,am incercat si cu pm,si cu avertizari si sa il las sa vorbeasca dar vad ca nu se opreste deci acum fac si reclamatie.

  • Like 9
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Bine ca dusmania e in floare . N-am idee unde am gresit sau cu ce,daca nu-ti sunt pe plac nu ma provoca sa fiu neplacut cu tine iar ce e intre mine si un player nu te priveste ,sunt discutii . 

 

Bine ca in proportii de 70 % te macina prezenta unui rival si cum de alta treaba n-ai te tii de capu meu sa vezi ce fac eu pe server sau pe forum . Succes. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Rival?La ce rival?In ce competitie esti tu cu mine?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Rival?La ce rival?In ce competitie esti tu cu mine?

Cel putin asa cred,ti-e frica ca iti i-a cinva locul  si ca ar fi mai destept ca tine .

 

Totusi,nu vad instiga ... sunt pur si simplu discutii aprinse exemplare de dimineata si pana seara si invers pe RSS ,de ce te intereseaza tocmai persoana mea ? 

Atata timp cat sunt calcat pe coada ? Sa ma las calcat ca sa nu par ca instig ?  

Eu imi vad de jocul meu ..ar fi bine sa facem la fel toti . Nu te-am deranjat cu nimic . Logic ca atunci cand ti s-a pus pata pe unul defecte ii gasesti chiar daca nu are.. 

 

Se vede si in pm-uri. Cine trebuie o sa-si dea seama .... 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Cine pnm te-a calcat pe coada?Ai ADMIN foloseste-l nu cauti cearta si incepi sa zici si de simply,si de unbaneri,si ca tu esti runix.

Du-te frate si calmeaza-te in alta parte daca nu sti altceva decat sa arunci vina pe alti.

Nu asta trebuie sa faca un admin din 2010 de cand esti tu,pe RSS in 2017 crezand ca are voie,pur si simplu dadeai mute si gata,ban la cum insinuezi tu ca cica avea aimbot crisu,xipri si reclamatie mie.Ai inteles?Da nu tu trebuie sa iti arati "superioritatea" cica.

 

Link to comment
Share on other sites

Am admin si-l folosesc  daca e cazul nu il aplic in loc de discutie cum fac altii . 

Se apara cu adminul . Stii cum e intr-un duel,pierzi castigi esti aimer...sunt singuru ? Care acuza ? Daca m-ar fi  tinut placa ii filmam dar asta nu inseamna ca nu pot le zic ca-s codati. 

Tu orice discutie si contrazicere  aprinsa o asociezi cu ''instiga  la cearta'' . 

Cum sustii fara dovezi si ma acuzi ca eu sunt runix asa pot echivala si reclamatia asta fara rost.. 

 

Si da  l-am dat exemplu pe Simply atunci cand ei se cred dm-eri curati doar pentru simplu fapt ca se filmeaza...

Si simply a pacalit comunitatea . Nu mai merge cu ''filmez cand te fac'' . N-am voie nici sa-mi sustin opinia ca instig ? Dusmania asta din tine..

 

 

 

p.s

Nu poti da asa pur si simplu blacklist unui doar pentru ca nu-ti convine tie persoana lui. Nu-ti convine ,evit-o. Asta am facut de cateva luni de cand joc..si totusi inca n-am deranjat pe nimeni si daca am facut-o a fost fara intentie . 

Au fost discutii de joc,nu da amploare subiectului . Nu fa din tantar armasar. Eu stiu ca ai vrut sa-ti faci ambitia si ca mi-ai promis ca i-au blacklist si ban si amenintari dar  asa nu rezolvam nimic,nu faci decat sa provoci acea persoana .. ,am pretentii la cei superiori in legatura cu decizia.

Edited by vitalle
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Alea au fost simple avertizari.Eu cand vb cu cineva imi dau seama daca e gluma sau nu,e treaba mea cum reactionez pentru ca stiu persoana,ii stiu pe majoritatea de pe server,asa ca nu incerca sa ma bagi pe mine de cum reactionez eu.

Discutii zici?Nu ai deranjat pe nimeni?Ma dar dc ti-a facut reclamatie crisu?De ce de fiecare data cand am inceput sa te vad pe server e sa te iei de playeri?Si mai ales playeri din gangul tau,t4l.

 

Ai pretentii la cei superiori?Dupa fraza "Aici daca te dai prieten cu x-ulescu iti da un-ban" eu nu mai aveam nici o pretentie.Adica te astepti ca ei sa ignore ce am pus eu ca tu faci pe server si sa scapi din nou si sa iti de-a voie sa te intorci frumos pe server,ceea ce nu o sa se intample.

Eu sa fi fost in locul tau pai,stiind ca am blacklist imi tineam gura si faceam ce trebuie,sa imi fac treaba de admin fara sa deranjez prea mult.Tu faci asta?Nu?Tu te dai ca esti,ca faci...bla bla bla,fara sa gandesti unde poti ajunge iar.Sti tu esti ca mry,si ala era tare in gura la fel ca tine cu faze care nu ma afecteaza cu nimic si uite unde e.

Link to comment
Share on other sites

Cu Criss e treaba veche,omu' a luat ban pentru aimbot ,a facut cerere a luat respins...apoi a facut iar cerere a luat accept. 

Ce poti crede ? 

Daca am fost sau sunt sau cine mai stie ce ,blacklist asta nu inseamna ca n-am voie sa ma contrazic . 

Logic ca daca ai pata pusa pe mine iti ies in evidenta ,dar facem altceva...

I-a un player random si stai cu ochii pe el ,apoi zi-mi ca nu e toata lumea la fel .hai sa banam sv-ul . 

 

Nu exista server de cs,samp,nfs etc...sa nu fie contraziceri ,certuri si acuzatii ... 

Daca ai ceva personal cu mine o rezolvam altfel nu spalam rufele in public. Din ce sa scap ? Eu stiu ca n-am facut precat pretinzi tu ... 

O lasam asa. 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Aici nu suntem in pmul de acum 2 luni,m-am plictisit sa iti spun sa termini.Faza aia a fost facuta de ALEQSZ iar el nu mai face parte din staf de ceva timp.Da avea aimbot atunci dar acum nu mai are l-as fi banat am fost cu ochii si pe el stai tu calm.TU nu ai voie sa faci mai nimic daca ai blacklist doar sa visezi ca poti intra pe RSS,dar Runix a decis sa te lase sa te joci,iar tu nu te mai joci,ai tacut prea mult si ai inceput sa zici ce iti trece tie prin cap si datorita adminului poti sa sa susti "cica" dar nu tu ai adminul cam degeaba daca zici ca nu ai nici o dovada.

Eu as-i putea sa te banez in prima secunda in care intri pe server pentru ca ai blacklist dar nu imi da voie adminul pentru ca pot lua awp.Daca tie sa banezi serverul ti se pare o gluma,nu ai decat sa razi singur ca prostul.N-am nimic personal cu tine,asa e la toti care le-am facut reclamtie dupa ce au primit ce meritau am trecut mai departe,crezi ca eu stau sa vad ce faci tu 24/24 vreau si eu sa mai fac si altceva.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Aici nu suntem in pmul de acum 2 luni,m-am plictisit sa iti spun sa termini.Faza aia a fost facuta de ALEQSZ iar el nu mai face parte din staf de ceva timp.Da avea aimbot atunci dar acum nu mai are l-as fi banat am fost cu ochii si pe el stai tu calm.TU nu ai voie sa faci mai nimic daca ai blacklist doar sa visezi ca poti intra pe RSS,dar Runix a decis sa te lase sa te joci,iar tu nu te mai joci,ai tacut prea mult si ai inceput sa zici ce iti trece tie prin cap si datorita adminului poti sa sa susti "cica" dar nu tu ai adminul cam degeaba daca zici ca nu ai nici o dovada.

Eu as-i putea sa te banez in prima secunda in care intri pe server pentru ca ai blacklist dar nu imi da voie adminul pentru ca pot lua awp.Daca tie sa banezi serverul ti se pare o gluma,nu ai decat sa razi singur ca prostul.N-am nimic personal cu tine,asa e la toti care le-am facut reclamtie dupa ce au primit ce meritau am trecut mai departe,crezi ca eu stau sa vad ce faci tu 24/24 vreau si eu sa mai fac si altceva.

 

Aici nu dau din taste sa crezi tu ca ma scot din ceva ce ai crede ca sunt vinovat. 

 

Bam si blacklist e la aprecierea lui RuNix sau  a oricaruia din staff,n-ar fi o problema asta e decizia lor le-o respect dar un lucru sa stii ca la felul in care te comporti tu fata de mine te crezi Dumnezeul deciziilor ,ai vrea ca toata lumea sa iti stea la picioare ca vezi Domane Imperialist e cu ochii pe cei ce se cearta si se contrazic...

 

Lasa oamenii sa se joace,daca dau 2000 de pagini in urma la reclamatii admini toti se cearta din aceleasi motive... 

Sa ii banam pe toti ? 

 

Nu suntem la fel,judeci prost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu eu nu vreau nimic :D bine am vrut,dar nu am fost acceptat Runix stie.E alegerea vostra de cum ma tratati.Si nu vreau sa imi stea nimeni la picioare.

Ii las sa joace,daca merita.Din nou banez doar cine merita nu "toti".Pai si cearta asta nu trebuie sa aibe si un sfarsit la fel ca celelalte?

Hai gata ca oricum am scris cam mult :) si va fi mai greu la decizie.Eu nu mai postez.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Nu eu nu vreau nimic :D bine am vrut,dar nu am fost acceptat Runix stie.E alegerea vostra de cum ma tratati.Si nu vreau sa imi stea nimeni la picioare.

Ii las sa joace,daca merita.Din nou banez doar cine merita nu "toti".Pai si cearta asta nu trebuie sa aibe si un sfarsit la fel ca celelalte?

Hai gata ca oricum am scris cam mult :) si va fi mai greu la decizie.Eu nu mai postez.

 

Dar o sa i-a sfarsit dar asta nu e cea mai buna cale de a rezolva o cearta.. 

Si e prea mult spus cearta...

N-ai ce te face cand unuia nu-i pasa de el ca persoana pe serveru ala si isi bate p..  de toti sau alte chestii ..

La mine ca i-am facut pe aia aimeri si codati nu inseamna ca ...instig la cearta si eu am fost acuzat ,dar spre deosebire de tine nu tind sa cred ca aia a instigat la cearta ca m-a acuzat . 

E opinia lor eu atata timp cat stiu ca-s curat nu ii bag in seama ..

 

Tu ce ai facut aici ? Mare TAM TAM zici ca am facut crima,nu ..tu ai vrut sa-mi arati ca in umbra lui RuNix  iti permiti sa ma umfli din orice nimic ,sa ma scoti mare vinovat in ochii lui .

 

Bine ca ,asta banuiesc ca o sa si creada ca nu are rabdare sa vada si opinia mea si nu stie ca profiti pentru ca el are incredere in ceea ce faci tu ..

 

M

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Runix doar mi-a zis ca tu esti slayer,atat nu m-am folosit in niciun fel de el.Tu ai zis ca esti runix.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Imperialist said:

Runix doar mi-a zis ca tu esti slayer,atat nu m-am folosit in niciun fel de el.Tu ai zis ca esti runix.

N-am zis ca-s runix,o zici cu o dusmanie de parca iti doresti din suflet sa ma gonesti :)) . Zici ca ti-am furat butelia din casa...

 

Am zis ca pot fi oricine atata timp cat pe tine te face fericit ... Pot fi fb,daviid,runix,plolice :)) . Cainii latra ursu merge ,intelegi tu ..

 

Tu din ce cauza te-ai interesat? Nu pentru ca iti stateam in cap... ? Ai dusmanie pe mine si frate macar de-as sti de ce.. 

Ai vazut ca el ti-a raspuns ti-a crescut inima ,ai asteptat un asa zis pas gresit si ai facut drama asa cum RuNix ar astepta ...

 

Te folosesti pur si simplu de faptu ca te-a bagat in seama ,ca ti-a raspuns si ti-a dat explicatii... dar ma rog el stie cel mai bine ce si cum .

 

P.S

 

Daca Razvi a adus dovezi inpotriva la ce sustii tu ca sunt vinovat...de ce te oftici si ii faci reclamatie ?

 

E parte din STAFF ,nu s-a bagat fara argument...s-a bagat spre rezolvarea unui caz...

 

LASA DUSMANIA ...

Sper ca RuNix sa-si dea seama ce fel te comporti .. 

 

Ameninti playerii le promiti ca asa va fi ca tine ... pff.

Edited by vitalle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arata pe cine am amenințat?Și cu ce?Tu trebuie uiți de când mi-a răspuns Runix?Tu numai ce am prezentat eu ai făcut?A fost imd dupa ce mi-a răspuns cumva?Tot ce am pus eu aici?Hai lasă-mă că ai rămas setat.Am așteptat da după ce ți-am zis sa termini dupa ce te-am dat de gol pe server dar a fost degeaba.Si tu ai nevoie de ajutor,nu?nu iti poți susține punctul de vedere singur de asta ii iei apărarea lui Răzvan că doar și el a pus ceva ce cică te scoate,mă gândeam că tu player din 2010 înțelegi replica aia cu roșu.A vrut si el reclamație a primit.

Link to comment
Share on other sites

Bine atotputernicule,omu ti-a aratat ca..cum ai vrut sa ma scoti vinovat fata de criss asa ai facut in totalmente cu aceasta reclamatie transformata intr-un caz de tribunal.

 

N-am ramas setat ,ti-ai luat-o in cap ,ti-a dat nas RuNix ca daca o fac pe desteptu ..vai de mine ...

 

N-am facut-o pe desteptu ,asa-s eu de cand ma stiu ,nu pot fi altfel ,nu ma pot schimba ,ma simt bine asa cum sunt. 

 

Nu-ti convine ,evita-ma ..

Lasa dusmania,karma ti-o da ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...