Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


iertati-ma RSS SeMaKa iubesc RSS :3


SeMaKa

Recommended Posts

Salut la toti sunt eu SeMaKa.
Vreau sa va zic ca imi pare foarte rau ce am facut acum ceva timp in urma aproximativ 1 an eu avand admin level 5 credeam ca tot mi-i se permite faceam  abuz de admin dadeam /warn aiurea dadeam /pm la newbye cu reason : /givegift id , si multe altele .Am gresit foarte mult.
M-am schimbat foarte mult recunosc sunt un nesimtit ,si un prost pentru ce am facut.
Am facut de 5 ori topic cu acelasi "scris" dar degeaba sper ca acesr topic  sa fie cu noroc.
Imi cer scuze fata de toti care i-am deranjat va rog frumos sa ma scuza-ti.
eu am aflat de RSS de la un prieten de atunci tot am jucat timp de 4 ani am jucat, pana cand am primit ban-bkl de la RuNix desigur e pe buna dreptate .
Da eu am avut contul lui [RSS]HeRo. N-am abuzat de admin de nimic aveam toate dovezile iubesc foarte mult RSS am petrecut 4 ani pe acest server si 2 ani am de cand am primit bl va rog o ultima sansa .
Nu stiu ce a fost in mintea mea sa fac abuz de /admin prin comanda /warn aiurea , si sa dau /pm la newbye cu reason: /givegift id Ma scuza-ti ce am facut va rog .
Asi dori sa ma joc din nou alaturi de prietenii mei va rog din toata inima sa ma scuza-ti.
Va rog foarte mult daca imi acordati singura sansa de a ma distra, s-au mai bine zis de a ma juca alaturi de prietenii.
Va Multumesc foarte mult .
Accept orice decizie stiu ca am gresit dar imi pare nespus de rau.

Cu stima si Mult RespecT SeMaKa.

Scuzati-mi gresele-le . 

  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Iertati-l ma pe SeMaKa! a gresit si el..

PRO!

Link to comment
Share on other sites

Pro!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, .BaNDiTuL_ said:

daca-mi dai like

:pro:

=)))
ON: PRO!

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

pra

Link to comment
Share on other sites

contra

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Contra.Dupa ce te dai admin și ți se ia iti pare rău.Văd ce îți pare rău.Bine că atunci când te dădeai drept hero nu îți părea.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KenZ. said:

Iti dau o sansa xD 

:pro:

Si eu ii dau! inca si 1000.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Imperialist said:

Contra.Dupa ce te dai admin și ți se ia iti pare rău.Văd ce îți pare rău.Bine că atunci când te dădeai drept hero nu îți părea.

Tu mereu ai avut ceva cu mine iti accept parerea nu mai fii asa rautatios te rog nu ajungi departe e doar un joc fii mai bun .
app am facut eu ceva cand aveam contul ala? din contra avea toate dovezile n-am facut abuz de nimic ma purtam frumos ajutam cine ma ruga chiar @ARSENAL de multe ori ma rugat sa-l ajut .

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Ba mă lăsați cu tâmpeniile astea că fi mai bun că fi mai bun.Dar voi nu vedeti că doar cu cei că tine am ceva și că sunt rău?Învățați să jucați cinstit și după spune-mi asta iar.Dar nu tu ești vinovat și mai zici că ăla are ceva cu tine.Arsenal cu ce l-ai ajutat cu tepe?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperialist said:

Ba mă lăsați cu tâmpeniile astea că fi mai bun că fi mai bun.Dar voi nu vedeti că doar cu cei că tine am ceva și că sunt rău?Învățați să jucați cinstit și după spune-mi asta iar.Dar nu tu ești vinovat și mai zici că ăla are ceva cu tine.Arsenal cu ce l-ai ajutat cu tepe?

smr eu daca l-am ajutat la asa ceva .
ON: repet e un joc mi-am petrecut 4 ani pe acest server vreau sa revin orice om a gresit .

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, odnoklassniki said:

Tu mereu ai avut ceva cu mine iti accept parerea nu mai fii asa rautatios te rog nu ajungi departe e doar un joc fii mai bun .
app am facut eu ceva cand aveam contul ala? din contra avea toate dovezile n-am facut abuz de nimic ma purtam frumos ajutam cine ma ruga chiar @ARSENAL de multe ori ma rugat sa-l ajut .

esti penibil , ai o mentalitate proasta .

Link to comment
Share on other sites

Da și cum te-ai gândit tu sa repari ce ai făcut?Să te dai drept altcineva...

Și eu îți amintesc e un joc cu reguli ce trebuie respectate nu ști să le respecți?N-ai ce căuta aici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Garrix said:

esti penibil , ai o mentalitate proasta .

lasa-ma frate si tu , tu cu imperialist mereu at-i avut ceva cu mine si nu numai ...

Link to comment
Share on other sites

da...am ceva cu tine ca iti spun un adevar .

Link to comment
Share on other sites

gata cu cearta please:resent:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Da și cum te-ai gândit tu sa repari ce ai făcut?Să te dai drept altcineva...

Și eu îți amintesc e un joc cu reguli ce trebuie respectate nu ști să le respecți?N-ai ce căuta aici.

pana la urma trebuie sa ajungem la un numitor comun nu? si da ai dreptate trebuie sa le respecti dar odata ce un om a gresit nu poate sa fie iertat? odata ce acel om promite si mai se pune in genunchi ca va fii la locul lui .

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Ce mereu am avut ceva cu tine?Acuma mai și minți o singura data m-am întrebat dc ai ieșit din t4l atât după am inceput sa am ceva cu tine din cauza că erai prost și nu știai să vorbești(să înjuri) atunci când ai luat blacklist așa că nu mai vorbi de la tine,spune adevărul macar.

Link to comment
Share on other sites

HAH? Schimbat? HAH? Contu lu hero? HAH?

 

Nu, poate alta data.

 

T/C + MOVED.

  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Legolas said:

HAH? Schimbat? HAH? Contu lu hero? HAH?

 

Nu, poate alta data.

 

T/C + MOVED.

De cand dai tu verdictul ? De ce muti topicul la gunoi ?

Imperialist sa nu te mai prind ca dai ban celor care fac cerere de iertare. Daca tu ii dai ban , el cum mai posteaza ? x_x

Unlock.

Link to comment
Share on other sites

  • Cristi.S unlocked this topic
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...