Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Legolas [aim , lag.cs antistun]


GUEST

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: SPID
Numele Adminului pe RSS: Legolas
Motivul reclamatiei: aim lag.cs antistun
Dovezi:    bai bosule stii ca poti sa joci si cu aimbot si cu lag.cs chiar daca filmezi nu? adica lagg pe skin nu exista poti sa ai si ping 1000 si tot o sa iei hit sau sa ai 10 fps sau 5 fps tot iei hit pentru ca nu exista lag pe skin intereseaza-te si tu . 

 

 

in legatura cu filmarea asta la 0:04 se vede cum eu iti dau un hit cu deagle si dupa unul cu shotgun si hit-ul ala cu shotgun il iei si pe laggshos si peste tot era imposibil sa nu-l iei dupa iti mai dau inca un shotgun in cap nici pe ala nu il iei e imposibil sa nu le iei pe alea si unu cu ping 600-1000 sau unu cu 5 fps tot.....

si cum dai tu asa sefane? esti simply si nu stiu eu de la un timp joci asa bine doar cu lag.cs-ul ala + ca mai am si alte filmari boss daca e nevoie le postez si pe alea + antistun la secunda 0:33 cand ti-am dat pumnul ala trebuia sa-ti scada putin din armura nu crezi hai iesi de aici de codat si megatron : 

 

 

  • Dislike 4
Link to comment
Share on other sites

Mi-am vazut numele in reclamatie deci am sa postez ceva.

Eu nu am nicio legatura cu reclamatie , tu lego crezi ce vrei .

Daca vrei sa sterg video lego imi zici printr-un pm.

  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MegatroNN said:

Mi-am vazut numele in reclamatie deci am sa postez ceva.

Eu nu am nicio legatura cu reclamatie , tu lego crezi ce vrei .

Daca vrei sa sterg video lego imi zici printr-un pm.

degeaba il stergi il am in pc

  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Ca sa am lag.cs si antistun am nevoie de cleo, nu-i asa? - https://youtu.be/KlHNuS_0hMI

 

:) Esti foarte prodm-er, dar sincer nu ai experienta ca sa sti ca la punch nu e nevoie neaparat sa dai in skin ca sa iau hit, ma aflam in miscare, nu am cum sa iau punch desteptule, trebuie sa dai undeva in fata mea. 

Apropo, cum iti explici ca am luat stun la 2 din fazele din video, bunule, am on/off vrei sa zici? :)) 

 

Cat despre aim, zi-mi secundele si-ti filmez fazele, nu stau sa postez video-uri cu sute de mb pentru ca nu-mi permite netu.

 

Au ajuns copiii din 2k16 sa-mi faca mie reclamatie pentru aim, lag.cs si antistun. :)

 

Apropo, mai ai de postat ce, fazele de la /de cand maturam cu tine? Stai calm, si alea sunt filmate, ma astept de la orice de la copiii fara experienta.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

 

41 minutes ago, Legolas said:

Ca sa am lag.cs si antistun am nevoie de cleo, nu-i asa? - https://youtu.be/KlHNuS_0hMI

 

:) Esti foarte prodm-er, dar sincer nu ai experienta ca sa sti ca la punch nu e nevoie neaparat sa dai in skin ca sa iau hit, ma aflam in miscare, nu am cum sa iau punch desteptule, trebuie sa dai undeva in fata mea. 

Apropo, cum iti explici ca am luat stun la 2 din fazele din video, bunule, am on/off vrei sa zici? :)) 

 

Cat despre aim, zi-mi secundele si-ti filmez fazele, nu stau sa postez video-uri cu sute de mb pentru ca nu-mi permite netu.

 

Au ajuns copiii din 2k16 sa-mi faca mie reclamatie pentru aim, lag.cs si antistun. :)

 

Apropo, mai ai de postat ce, fazele de la /de cand maturam cu tine? Stai calm, si alea sunt filmate, ma astept de la orice de la copiii fara experienta.

nu da-ti lock aduc si maine alta dovada 

si exista cleo care nu se vede in escape de ce nu ai filmat/ shotgun-ul de ce nu l-ai luat in cap + in piept acolo iei si pe lagshot si pe skin nu exista lag expertule ai tu experienta de cand joci cu lag.cs :* pwp jos codatule cei mi trebuie mie un video de 2 secunde cand puteai sa filmezi tot gwar-ul o sa mai postez 2 video daca mai e nevoie si in video lu megatron nu ai luat mai multe hit-uri scumpete :* daca sterge video nu e nimic semeni cu sora ta ioana la fel nu luati hit spuneti ca aveti lag. ;*

  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

Ai vazut  ca ti-am dat peste nas cu dovezile si acum treci la video-ul lui megatron? Uita-te la reclamatia facuta de el, i-am explicat fiecare particica in parte. 

 

+ el ar trebui sa-mi faca reclamatie, nu tu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Legolas said:

Ai vazut  ca ti-am dat peste nas cu dovezile si acum treci la video-ul lui megatron? Uita-te la reclamatia facuta de el, i-am explicat fiecare particica in parte. 

 

+ el ar trebui sa-mi faca reclamatie, nu tu. 

stii ca poti sa ai cleo 3 sa nu se vada in escape desteptule

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

up by spider 

no ban me 

Link to comment
Share on other sites

Vad ca video-urile nu mai exista,nu merg.

 

Si-n plus,Spider sa-si vada de treaba lui,nu mai are ce cauta pe RSS.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...