Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie VeziCaVin [aim]


GUEST

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: spider
Numele Adminului pe RSS: VeziCaVin
Motivul reclamatiei: aimbot by varamiu
Dovezi: pwp vere ;* 

acest video a fost realizat de varul meu care a trecut o vizita pe la mine si s-a gandit sa filmeze un vid si ghici ce vedem noi aici 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VeziCaVin* said:

wtf si aimu unde ? te nimeresc odata in tot video restu numai pe langa :) pe bune acuma

0:13 - nu ratezi cu deagle tragi intr-o parte si dupa te intorci dupa ce ai tras si cu shotgun hi hi si cu prietenul tau care i-am facut reclamatie nu nega ca asta nu e aim :* ai fost prins cu aim de multe ori dar oh avem scuze de gradinita.
 

 

si sunt mai multe secvente in care iti sare

Link to comment
Share on other sites

Just now, VeziCaVin* said:

alea sunt gloantele lu killa eu trag pe langa :)) wtf :)) mor de ras , nici nu iei hit de la mine decat cu shotgunu

sunt gloantele lui killa/ =)))) se vede pustiu cum tragi si vine in mine mai ales partea cu shotgun nu era killa ci tu killa nu avea cum sa traga din cauza stalpului ala doar tu si se vede cum a venit glontul spre mine si tu erai cu fata la killa si sunt mai multe secvente in care se vede ca tu nu ratezi nimic alaturi de prietenul tau kill

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VeziCaVin* said:

mai si fps mare , filmezi in lag trb sa iti fac poza la fps ca sa nu mai existe discuti de genu

eram pe laptop care e mai slab sorry dar nu se vede in lag. :@ nu stii ce sa mai bagii ca sa nu iei demote? ce nu faci pentru un gang te risti pt gp ca sa ce ? sa iei demoted? neh hai ceaw

Buhi https://imgur.com/gallery/qj4Lw

Link to comment
Share on other sites

tocmai ca nu as risca 500 gems e logic ai lag si app pastreaza si tu limbaju decent :) ai luat ban 5 zile pt oftica ta . asa ca rezolva problema cu lagu si dupa fa o reclamatie.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

dupa ce ca te nimeresc un glont si 15 nu am aim . daca aveam le nimeream pe toate. nu-s asa noob daca observi nici fast c-bug nu fac 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, VeziCaVin* said:

dupa ce ca te nimeresc un glont si 15 nu am aim . daca aveam le nimeream pe toate. nu-s asa noob daca observi nici fast c-bug nu fac 

 

39 minutes ago, VeziCaVin* said:

tocmai ca nu as risca 500 gems e logic ai lag si app pastreaza si tu limbaju decent :) ai luat ban 5 zile pt oftica ta . asa ca rezolva problema cu lagu si dupa fa o reclamatie.

x2 post ti-am explicat de 2 ori chestia asta

eu am 2 laptop-uri si 2 pc-uri 

si am jucat pe laptop intel pentium 2 gb geforce 7300 ce vrei sa fac ? juca varamiu cum am zis acolo pe laptopul ala si te-a prins cu aimbot . eu eram pe pc ce nu dracului nu intelegeti. 

si eu nu ascult manele ;P

Link to comment
Share on other sites

Sincer..Spider are dreptate la faza astapentru ca lu VeziCaVin ii sarea foarte tare si se vedea chestia asta logic..Deci..rog DEMOTE !

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NorbertDavid said:

Sincer..Spider are dreptate la faza astapentru ca lu VeziCaVin ii sarea foarte tare si se vedea chestia asta logic..Deci..rog DEMOTE !

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.  

 

 

Dar e Crăciunul văd că ești nou te iert citește regulamentul data viitoare Sărbători Fericite

Link to comment
Share on other sites

deci fi atent kid pe langa faptu ca ai inceput sa ma injuri pe sv ca la usa cortului http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=30831 si clar ai fost sanctionat incercand sa te scoti cu o minciuna ca nu vorbeai cu mine .

 

ai folosit acelasi video pt doua reclamati vorba lu imperialist , incerci sa dai busted la 2v1 , esti kid se vede destul de clar ca este un bug vizual  si nu este sub nici o forma vorba de aim .

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

@VeziCaVin*Eu acolo am urmărit doar acțiunile lui Killafonic nu ale tale,deci bugul vizual de la sniper e doar la el,care poate fi si un deagle de la tine.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VeziCaVin* said:

deci fi atent kid pe langa faptu ca ai inceput sa ma injuri pe sv ca la usa cortului http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=30831 si clar ai fost sanctionat incercand sa te scoti cu o minciuna ca nu vorbeai cu mine .

 

ai folosit acelasi video pt doua reclamati vorba lu imperialist , incerci sa dai busted la 2v1 , esti kid se vede destul de clar ca este un bug vizual  si nu este sub nici o forma vorba de aim .

 

 

esti but rau sa mor eu se vede foarte clar cum tie iti sare si la klla doar un amarat de bug vizual credema  ca era 11-7 nu era umilinta la 8-7 ti-ai activat aimbotul hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...