Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [RSS]RaZoR_) (aim)


Killex11.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[RSS]Killex11.
Numele Adminului pe RSS:[RSS]RaZoR_)
Motivul reclamatiei:Aim. 
Dovezi:

Link to comment
Share on other sites

Ba tu esti chiar frustrat de soarta sa mor eu. Ba copile tu sti ce este ala aimbot, sau faci reclamatie aiurea sa primesti +1 si zici ca iau iar demote aiurea.

 

Nu o sa iti mearga iti spun de acum ,chiar trb sa ma pun pe filmat la or ce faza ca un nab ca tine face rclamatie aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Ba tu esti chiar frustrat de soarta sa mor eu. Ba copile tu sti ce este ala aimbot, sau faci reclamatie aiurea sa primesti +1 si zici ca iau iar demote aiurea.

 

Nu o sa iti mearga iti spun de acum ,chiar trb sa ma pun pe filmat la or ce faza ca un nab ca tine face rclamatie aiurea.

Bai distrusule, cu cine crezi ca vorbesti asa? Cu maica-ta sau cu neamul tau? Tine-ti gura aia jegoasa ca esti un fraier, fraier care joaca doar cu cheats. 

Link to comment
Share on other sites

Bai distrusule, cu cine crezi ca vorbesti asa? Cu maica-ta sau cu neamul tau? Tine-ti gura aia jegoasa ca esti un fraier, fraier care joaca doar cu cheats. 

Uita-te ba-i copile si la reclamatia lui Garix sa vezi ca am pus video acolo, frustratule

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...