Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Kappa,Ibra,smoke BLACKLIST!


Guest

Recommended Posts

Da, fix asa cum spune titlul, de astazi avem inca 3 idioti care au primit blacklist.

 

Dar n-am inteles un lucru, daca pe rss stau doar copii prosti de ce naiba mai stati pe aici? pe rss e plin de sclavi? hai nu zau, sunteti mult prea prosti, asa ca luati-va jucarile si plecati, OPS..v-am dat set pass si nu mai aveti ce sa luati :(

 

RuNix, in caz ca doresti dovezile imi spui, si o sa le primesti.

Link to comment
Share on other sites

lelelelele

Link to comment
Share on other sites

Bine ai facut !  :D

Link to comment
Share on other sites

Da, fix asa cum spune titlul, de astazi avem inca 3 idioti care au primit blacklist.

 

Dar n-am inteles un lucru, daca pe rss stau doar copii prosti de ce naiba mai stati pe aici? pe rss e plin de sclavi? hai nu zau, sunteti mult prea prosti, asa ca luati-va jucarile si plecati, OPS..v-am dat set pass si nu mai aveti ce sa luati :(

 

RuNix, in caz ca doresti dovezile imi spui, si o sa le primesti.

Un mic qoute Dacian. Cred ca stiu de la ce. De la skype nu ? ibra se lauda cu un server , smoke a zis m*** rss , insa kappa habar nu am , asai ? Bine le-ai facut . 

Link to comment
Share on other sites

Un mic qoute Dacian. Cred ca stiu de la ce. De la skype nu ? ibra se lauda cu un server , smoke a zis m*** rss , insa kappa habar nu am , asai ? Bine le-ai facut . 

stii vorba aia, cand esti prost, platesti :)

Link to comment
Share on other sites

Deci dovezile de pe Skype/messenger sau orice site de socializare se iau in considerare?

 

Ma refer ca daca unu ma injura pe fb,imi spune cine e pe server,fac poza,poate primi sanctiuni pe server?(sau Skype sau orice)

 

ON:Va rog sa raspundeti serios :))

Link to comment
Share on other sites

Deci dovezile de pe Skype/messenger sau orice site de socializare se iau in considerare?

 

Ma refer ca daca unu ma injura pe fb,imi spune cine e pe server,fac poza,poate primi sanctiuni pe server?(sau Skype sau orice)

 

ON:Va rog sa raspundeti serios :))

Carlos , este vorba despre altceva. Nu iti mai las eu poze ca are Dacian destule. Ce au zis ei despre RSS , in special SMOKE si IBRA , asa ramane. Kappa , habar nu am ce a facut  , dar tot inseamna ca a facut si el ceva rau . 

Link to comment
Share on other sites

ji io o sa primesk 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...