Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


only gsf things v1


Lucky.

Recommended Posts

Doar un idiot poate rade la asa ceva,daca zicea in /gscreen sau zicea in g-chat dati +1 la reclamatia lui Dacian ca va dau rank mi se parea amuzant,tot ce a facut a fost sa roage un prieten sa-l ajute pentru ca era de stiut ca vor venii toti pupincuristii server-ului sa dea -1 la reclamatie,nimic amuzant.

AI GUARDIAN MASTER =))

Iti setezi cate like-uri doreste inimioara ta. De ce ti-ar mai pasa de dislike-uri?

Link to comment
Share on other sites

Imi place cum vorbesti despre Carlos la persoana a 3-a chiar daca tu esti ala.

xvyZX1Z.jpg

 

Carlos actioneaza din nou dovedind cat de penibil poate sa fie.

Link to comment
Share on other sites

senzatonal,imi poti da ban acum,fii mandru,deja mi-am facut treaba cu contul.

Link to comment
Share on other sites

Iar a dat cu bata-n balta, penibil, asa ai fost mereu, carlos.

 

Pana la urma nu inteleg de ce atata tam-tam, nu s-a intamplat nimic miraculos, doar un handicapat care nu-i capabil sa fac nimic diferit, el stie doar sa faca scandal din nimic, remyx m-a jignit, eu i-am raspuns cu aceasi moneda, ce mi-a oferit el i-am oferit si eu, daca el nu spunea nimic nici macar nu aveam treaba lui, puteam sa-mi vad de treaba mea, dar el si-a cautat-o, sa nu uitam ca acum ceva timp remyx era al' mai tare pe aici, el injura pe toata lumea, provoaca pe toata lumea, el e cel mai bun, cu el nimeni nu se pune, hai sa ne amintim putin de istoricul lui remyx, ar fii prea mult de spus, daca maica-sa era moarta crede-ma ca era un om cu alta judecata, era foarte matur, si aici nu ma refer ca varsta, aici ma refer la mentalitate, nu era atat de handicapat incat sa ma jigneasca aiurea, eu nu i-am spus nimic, in schimb el a facut-o, hai sa lasam cardeala asta, poate iti merge cu altii, cu mine nu prea are cum sa-ti mearga, odata imi spui ca i-a spart contul de facebook cineva, odata imi spui ca ma-sa e moarta, odata imi spui ca el nu a injurat, eu iti sugerez sa gandesti inainte sa vorbesti, si aici ma refer la tine carlos, ti-am atras atentia de atatea ori, probabil ca intr-o zi o sa ma plictisesc sa-ti mai atrag atentia, si atunci nu cred ca o sa-ti fie bine, v-am spus de atatea ori, daca voi considerati ca nu actionez corect, nu sunt bun de nimic pe aici, de ce naiba nu mergeti sa-i spuneti lui runix? oricum mai multi de 5-6 nu sunteti, sunteti doar voi, aia din gsf (prietenii tai, totodata oamenii din gang-ul tau) eu stiu sa respect, atata timp cat primesc respect inapoi, cu asta am incheiat, n-am de gand sa-mi pierd timpul explicand, daca s-a inteles ideea e ok, daca nu iar ok.

 

closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...