Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie DEAMON_ [TEAPA]


BOUNTY_.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: BOUNTY_.
Numele Adminului pe RSS: DEAMON_
Motivul reclamatiei: Teapa.
Dovezi: Din acest topic ce a explicat pare neclar

http://forums.rss-ro.com/index.php/topic/66332-am-fost-jefuit-de-administratoru-deamon/

25/12/2015 at 14:27:35 [THug.4Life]Rayder has sent to DEAMON_ some Gems (120)

25/12/2015 at 14:27:35 DEAMON_ has sent to [THug.4Life]Rayder some money ($1)

In aka nu apare deamon ca sa zicem ca e contu lui :

[THug.4Life]Rayder aka:

[RSS]Meygh
[EKT]Andrei$$$
[ESU.familia]LANS
[RSS]LANS
[uPC]Vickenty
[HF]Vickenty
[RSS]Vickenty
[T4L]Vickenty
SHUT
[bTk]Vickenty
=TheT=Vickenty.xd
=TheT=Vickenty.xD
Vickenty
[TT.ElytE]RaYdER.xD
DuDLE
=TheT=RaYdER.xD
[THug.4Life]Rayder
[NmK.kiLLerz]Rayder
[RSS]Bred.xD
[NmK.family]Rayder
[NmK.fAmily]Rayder
[NMK.family]Rayder
[NmK.Legacy]Rayder
[RSS]Rayder.xD
[NMK.LegacY]Rayder
=TheT=Rayder
[T4L]RaYdEr.xD

 

 

 

 

DEAMON_ aka:

SHAUN
[RSS]Deamon_xD
[EkT.Force]Deamon.xD
DEAMON_
[Rss]Deamon.xDD
mL_=)
mz_=]
[RSS]Deamon.xDD
[RSS]Hack.xD
[loyal.p]deamon_
[FaN]pixlr
deamon_
pixlr..
[T4L.OuTlawz]pixlr.

Link to comment
Share on other sites

As vrea eu sa zic ca ai dreptate (deamon e un copil disperat) dar de unde stii tu ca poate ii era dator sau poate acel player se lasa si ii da stats

SUNT MULTE POSIBILITATI

din punctul meu de vedere nu pare a ti teapa....

@@ALCapone?

ps: asta a fost doar parerea mea sper ca n-am deranjat pe nimeni cu parerea mea

Link to comment
Share on other sites

As vrea eu sa zic ca ai dreptate (deamon e un copil disperat) dar de unde stii tu ca poate ii era dator sau poate acel player se lasa si ii da stats

SUNT MULTE POSIBILITATI

din punctul meu de vedere nu pare a ti teapa....

@@ALCapone?

ps: asta a fost doar parerea mea sper ca n-am deranjat pe nimeni cu parerea mea

Ai dreptate, ca imi era dator, dar fiind un nesimtit cica spune ca i-am dat teapa, dar el singur mia dat alea 120 gems.

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Link to comment
Share on other sites

Pai si el daca ti a dat gems urile (nu cred) de ce mai vine sa posteze pe forum? Nu cred ca de nebun.

Link to comment
Share on other sites

Pai si el daca ti a dat gems urile (nu cred) de ce mai vine sa posteze pe forum? Nu cred ca de nebun.

Crezi ca eu stiu dc mio facut reclamatie nesimtitul? doar ca sa i-au demoted, acolo vezi ca in topicu ala spune, sa i-au demoted, totusi il intalnesc eu, nu asa se face.

Link to comment
Share on other sites

Ma tu miai dat kick reason esi ma.Si eu am incercat sa intru din nou si nu mergea.Si peste cateva minute intru si observ ca am ramas fara 120 gems.Tu stii parola si loginu meu .Si asa ai luat gemsurile prin sandboxie .Si tu zici ca team dat eu 120 gems.Stiu ca esti blonav de samp ca la scoala strigai ca nebunu vreau gems, vreu gems.Cu ce motiv eu sati dau 120 gems....TEPAR..Si inca faci abuz de admin, kick aiurea, ban aiurea.Credeam ca suntem prieteni ca suntem intr-o clasa si stai cu mine intr-o banca.Eu sunt singurul prieten al tau care glumeste si ne radem.Dar acum sampul e prietenul tau.Sfatul meu mai esi afara si fa sport o sa devii ca Montex.un gras.......TEPAR...

Link to comment
Share on other sites

ma copile de unde sa-ti stiu eu parola?tu mi-ai dat gemsu ala si, tu esti copil bolnav, nici  nu ma folosesc de sandboxie, mai bine taci si asteapta raspunsul lui @@ALCapone.

Link to comment
Share on other sites

Eu cu tine nam nicio treaba noob.Eu am zis de DEAMON ca el imi stie parola nab.Eu tie nu tiam dat niciun gems.Eu ce mam intilnit cu tine sau tiam dat pm ca sati dau gems gratis?

Link to comment
Share on other sites

Ups nam stiut ca ROOSVELT e Deamon.Ma ia spune nu miai dat kick reason:,, esi ma''?

Link to comment
Share on other sites

Ups nam stiut ca ROOSVELT e Deamon.Ma ia spune nu miai dat kick reason:,, esi ma''?

tiam dat kick dupa ce mi-ai dat gems, ca vorbeai foarte urat, si  ca ti-am dat kick ca idiotul vi pe forum si imi faci reclamatie cica teapa..  nesimtit ce esti.

Link to comment
Share on other sites

tiam dat kick dupa ce mi-ai dat gems, ca vorbeai foarte urat, si  ca ti-am dat kick ca idiotul vi pe forum si imi faci reclamatie cica teapa..  nesimtit ce esti.

Poate ai fost la el acasa si cand a intrat pe sv i-ai vazut parola si ai intrat prin sandbox cum zice el..

Link to comment
Share on other sites

Poate ai fost la el acasa si cand a intrat pe sv i-ai vazut parola si ai intrat prin sandbox cum zice el..

sandboxie? nici nu ma folosesc de programa aceasta, in primul rand nici nustiu unde traieste :)), si nici nu-i stiu parola, mio facut reclamatie doar sa i-au demoted, asa cred, mno el mio dat alea 120 gems @@ALCapone te uiti ?

Link to comment
Share on other sites

Ma tu miai ceruto ca eu ma las de server atunci in Toamna,ce ai scleroza?Tu mi stii si parola de la mail.ru si de la accountul de pe forum ma asa ca recunoaste poate Alcapone si Runix o sa aiba mila de tine sa nuti dea DEMOTE sau Ban 99 REASON:TEAPA    =P     Tu daca nu avea sami ei Gemsurile eu ce as mai posta pe forum??

Ma esti un Tepar Sireoga.

Link to comment
Share on other sites

Ma tu miai ceruto ca eu ma las de server atunci in Toamna,ce ai scleroza?Tu mi stii si parola de la mail.ru si de la accountul de pe forum ma asa ca recunoaste poate Alcapone si Runix o sa aiba mila de tine sa nuti dea DEMOTE sau Ban 99 REASON:TEAPA    =P     Tu daca nu avea sami ei Gemsurile eu ce as mai posta pe forum??

Ma esti un Tepar Sireoga.

cica sa recunosc :)) ce sa recunosc ma?, n-am facut nimic sa recunosc, taci odata si nu mai comenta, @@ALCapone raspunzi odata ?

Link to comment
Share on other sites

Deja s-a creeat off-topic .

Nu mai dati reply aiurea. !!

Asteptati decizia lui Alcapone .

Link to comment
Share on other sites

Imi retrag reclamatia,oricum nimeni nu raspunde asa ca pe data viitoare....La revedere     

Link to comment
Share on other sites

Imi amintesc ca iam inprumutat lui DEAMON gemsurile dar ma jignit si miera intr-un fel ciuda si am dat pe forum,,,,nu se va mai intimpla PE CURAND

Link to comment
Share on other sites

Imi amintesc ca iam inprumutat lui DEAMON gemsurile dar ma jignit si miera intr-un fel ciuda si am dat pe forum,,,,nu se va mai intimpla PE CURAND

 

 

Imi retrag reclamatia,oricum nimeni nu raspunde asa ca pe data viitoare....La revedere     

31/12/2015 at 16:19:46 DEAMON_ has sent to [RSS]Rayder_. some Gems (8)

31/12/2015 at 16:19:46 [RSS]Rayder_. has sent to DEAMON_ some money ($1)

 

Te-ai multumit cu 8 gems sa retragi reclamatia?

2x post .Warned.

 

 Contu asta cand l ai facut?

 

http://forums.rss-ro.com/index.php/user/12208-rayder/

http://forums.rss-ro.com/index.php/user/12272-rssrayder/

Link to comment
Share on other sites

31/12/2015 at 16:19:46 DEAMON_ has sent to [RSS]Rayder_. some Gems (8)

31/12/2015 at 16:19:46 [RSS]Rayder_. has sent to DEAMON_ some money ($1)

 

Te-ai multumit cu 8 gems sa retragi reclamatia?

2x post .Warned.

 

 Contu asta cand l ai facut?

 

http://forums.rss-ro.com/index.php/user/12208-rayder/

http://forums.rss-ro.com/index.php/user/12272-rssrayder/

ti-am spus ca e un coleg de clasa, nab, el mi leo dat alea 120 gems, l-am ajutat acm cu 8 gems, ca na, e coleg deal meu, dar el fiind nab mio facut reclamatie atunci, dar ai tu treaba ca i-am dat 8 gems ? dc saa nu-i dau ? @@ALCapone ?

Link to comment
Share on other sites

Ma sati zic sincer suntem ambii vinovati,eu sunt vinovat ca am mia fost ciuda ca stringeam pentru lv 3 si trebuea sa le intorc,intelegi,ear el nustiu   SUNTEM COLEGI SI BEST FRENDS !!!!!               RETRAG TOT

Link to comment
Share on other sites

@

 

 

Ii dai gems back ori iti dau demote + ban + set pass etc ....

 

 

Astept dovada prin pm cum ca iai trimis alea back .

 

t/c

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...