Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Ce ziceti va merge


Eviden

Recommended Posts

 Deci vreau sa imi pun windows 10 , uitati pc http://www.imgz.ro/fullview.php?id=202409 , vreau sa stiu daca va merge pebtru a nu il instala degeaba ,.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa nu , russa za best. pune si tu in engleza omule.

Link to comment
Share on other sites

@@†RSS†Triplu deci ma uitam la pozele lui miss , si la al meu e o diferenta mica .. procesoru la ea este de 3,00 , la mine e de 2,90 , (OZU) la ea este de 1 , 00 , la mine este de 2, 00 .. , sistema este de 32gb nu e diferenta .. si ce mai e .. 

Link to comment
Share on other sites

@@†RSS†Triplu deci ma uitam la pozele lui miss , si la al meu e o diferenta mica .. procesoru la ea este de 3,00 , la mine e de 2,90 , (OZU) la ea este de 1 , 00 , la mine este de 2, 00 .. , sistema este de 32gb nu e diferenta .. si ce mai e .. 

a ok 

nu imi place rusa

 

@@†RSS†Triplu deci ma uitam la pozele lui miss , si la al meu e o diferenta mica .. procesoru la ea este de 3,00 , la mine e de 2,90 , (OZU) la ea este de 1 , 00 , la mine este de 2, 00 .. , sistema este de 32gb nu e diferenta .. si ce mai e .. 

a ok 

nu-mi place rusa

Link to comment
Share on other sites

@@hotshott , deci ma uitam la windows 10 ce trab sa ai ca sa mearga . totul trebuia sa inceapa de la , 1gb rama , procesor de 1 .. la mine e de 2, 00 gb rama , procesoru il am de 2,90 .. trebuie sa inceapa de la windows 7  sau windows 8 cu update 2 .. si nu m-am uitat doar la display ..

Link to comment
Share on other sites

copil e mata fitar mata a drq

 nu te iei de hotdog , inteles?

Link to comment
Share on other sites

Ai cupiat numele unui player respectat si ii dau numele de rusine.

Prost mai esti.

 

†RSS†Triplu

Link to comment
Share on other sites

copil e mata fitar mata a drq

te înțeleg, stai în față unui pc și poți înjura. Săracul agramat...

Da shark, îți merge.

Link to comment
Share on other sites

Procesor: 1 GHz sau mai rapid, Intel, AMD sau SoC (system on a chip). Versiunile Windows 10 pe 64 de biți au nevoie de procesoare care suportă funcționalitățile CMPXCHG16b, PrefetchW și LAHF/SAHF.

RAM: 1 GB pentru versiunea pe 32 de biți sau 2 GB pentru versiunea pe 64 de biți

Spațiu pe hard disk: 16 GB pentru 32 de biți sau 20 GB pentru 64 de biți

Cip grafic: DirectX 9 sau mai nou, cu drivere compatibile WDDM 1.0. Unele jocuri sau aplicații pot cere DirectX 10 sau mai nou pentru performanțe mai bune.

Display: 1024 x 600 px. Numărul aplicațiilor care pot împărți ecranul depinde de rezoluția minimă a fiecărei aplicații.

Link to comment
Share on other sites

Procesor: 1 GHz sau mai rapid, Intel, AMD sau SoC (system on a chip). Versiunile Windows 10 pe 64 de biți au nevoie de procesoare care suportă funcționalitățile CMPXCHG16b, PrefetchW și LAHF/SAHF.

RAM: 1 GB pentru versiunea pe 32 de biți sau 2 GB pentru versiunea pe 64 de biți

Spațiu pe hard disk: 16 GB pentru 32 de biți sau 20 GB pentru 64 de biți

Cip grafic: DirectX 9 sau mai nou, cu drivere compatibile WDDM 1.0. Unele jocuri sau aplicații pot cere DirectX 10 sau mai nou pentru performanțe mai bune.

Display: 1024 x 600 px. Numărul aplicațiilor care pot împărți ecranul depinde de rezoluția minimă a fiecărei aplicații.

prost

Link to comment
Share on other sites

@ Display: 1024 x 600 px. Numărul aplicațiilor care pot împărți ecranul depinde de rezoluția minimă a fiecărei aplicații. ESTE mare .. eu daca b ag win xp nici imi arata totul frt urit , nu pot face nimic .. 

Link to comment
Share on other sites

prost

_)_

Link to comment
Share on other sites

iti trebuie ram de 4 gb sa fie pe 64 bit .
 

Link to comment
Share on other sites

 @P.Daniel stiu da eu o am de 2 si o sa fie de 32 bit , da va merge daca o sa il instalez 

Link to comment
Share on other sites

iti trebuie ram de 4 gb sa fie pe 64 bit .

 

ii trebuiesc 2 pt 64 si 1 pt 32 , de unde 4?

Link to comment
Share on other sites

a ok 

nu imi place rusa

 

a ok 

nu-mi place rusa

 

Tu peste tot te bagi... aiurea, in nestiinta de cauza

 

va merge partial

adica nu te astepta sa-ti mearga GTA V in 60fps...

 

poti sa-l pui fara probleme

Link to comment
Share on other sites

Normal ca iti merge.. Ea are pentium de un singur nucleu iar tu ai dual core... si RAM mai mult.

Link to comment
Share on other sites

copil e mata fitar mata a drq

da, mama e copil. Doamne.. bai mucosule.. macar daca ai fi scris corect poate ti-as fi zis ceva, dar asa te las sa inveti gramatica  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

@ nu vreau gta V ..  

Vreau sa vad daca va merge fara probleme .. ca sa nu il instalez si dupa sa bag iarasi 7 .. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...