Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Dreed.xD. ( Deranjare Gwar )


SKYLLOW_

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:SKYLLOW..
Numele Adminului pe RSS:Dreed.xD.
Motivul reclamatiei:A dat /TELEPLAYER Unui din gsf cand eram in gwar cu ei pentru a lua Heal de la el. /GODMODE
Dovezi:http://www.imgz.ro/success.php?uid=160430

Cer sa fie sanctionat!

Link to comment
Share on other sites

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:SKYLLOW..

Numele Adminului pe RSS:Dreed.xD.

Motivul reclamatiei:A dat /TELEPLAYER Unui din gsf cand eram in gwar cu ei pentru a lua Heal de la el. /GODMODE

Dovezi:http://www.imgz.ro/success.php?uid=160430

Cer sa fie sanctionat!

Am legatura cu reclamatia , deoarece am fost in gwar.

Dreed a vrut frumos , sa se uite la STING , i-am zis si eu , dar nu a vrut , ok.

Si tu tot dadeai in el , cand aveai low hp si iti luai heal , copile , trezeste-te dracu la realitate , omu a vrut sa vada gwar si nu a vrut sa utilizeze comanda /spec.

Link to comment
Share on other sites

Am legatura cu reclamatia , deoarece am fost in gwar.

Dreed a vrut frumos , sa se uite la STING , i-am zis si eu , dar nu a vrut , ok.

Si tu tot dadeai in el , cand aveai low hp si iti luai heal , copile , trezeste-te dracu la realitate , omu a vrut sa vada gwar si nu a vrut sa utilizeze comanda /spec.

Putea da Spec ! 

Link to comment
Share on other sites

Putea da Spec ! 

Omule , el s-a bagat in coltul ala frumos , fara sa faca nimic si s-a uitat , si daca nu vrea sa dea /spec , atata timp cat nu ne-a deranjat , nu inteleg ce nu iti convine , a stai . ca tu ai facut abuz.

Link to comment
Share on other sites

Am legatura cu reclamatia , deoarece am fost in gwar.

Dreed a vrut frumos , sa se uite la STING , i-am zis si eu , dar nu a vrut , ok.

Si tu tot dadeai in el , cand aveai low hp si iti luai heal , copile , trezeste-te dracu la realitate , omu a vrut sa vada gwar si nu a vrut sa utilizeze comanda /spec.

Am legatura si eu eram in gwar , tu luai heal cu precenu tau de la el :) aveati vweapons si cum el nu e in gwar poti lua , i ziceam sa dea spec si nu dadea , ce putea sa vada de acolo?Altădată să numai vină.
Link to comment
Share on other sites

Am dat teleplayer la STING si m-am pus in colt. CAT ERA CLADIREA AIA DE MARE NU AVEAI LOC DE MINE? DOAR M-AM UITAT, NU TE-AM DERANJAT PE TINE. Cand tu trageai in mine si iti luai hp aia e alta poveste.

Link to comment
Share on other sites

Am legatura si eu eram in gwar , tu luai heal cu precenu tau de la el :) aveati vweapons si cum el nu e in gwar poti lua , i ziceam sa dea spec si nu dadea , ce putea sa vada de acolo?Altădată să numai vină.

Nici nu am VIP GOLD , cat de prost esti , SKYLLOW si tu va luati , taceati dracu , Dreed nu are nici o vina , voi sunteti de vina ca ati luat heal .

Link to comment
Share on other sites

Nici nu am VIP GOLD , cat de prost esti , SKYLLOW si tu va luati , taceati dracu , Dreed nu are nici o vina , voi sunteti de vina ca ati luat heal .

1 ) Ai grija la limbaj ca nu team injurat .

2) Avea comanda /SPEC .

3 ) Noua dece nu nea cerut voia ca sa stea.

4) Mia dat spawn aiurea.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ) Ai grija la limbaj ca nu team injurat .

2) Avea comanda /SPEC .

3 ) Noua dece nu nea cerut voia ca sa stea.

4) Mia dat spawn aiurea.

1) Inainte sa faci o reclamatie asigura-te ca ai suficiente cunostinte gramaticale incat sa nu te faci de ras.

2) N-aveam de ce sa iti cer tie voie sa ma uit ca tu repede ai zis ca imi faci reclamatie. Normal ca dupaia numa de-al dracu am stat acolo ca sa te faci de ras cu reclamatia.

3) Ti-am dat spawn ca tu iti luai hp.

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu are voie sa stea sa se uite la gwar deci +1 adv

 

t/c

Link to comment
Share on other sites

Added.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...