Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


rECLAMATIE .ArSeNaL_=] [ammo hack]


Bertonel)

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: Bounty
Numele Adminului pe RSS: .ArSeNaL_=]
Motivul reclamatiei: AMMO HACK
Dovezi:http://www.imgz.ro/view.php?id=184642

Link to comment
Share on other sites

Nici nam postato bine :))

Eu am facut poza pentru a nu loa ban sau ceva.

Pacat ca nam filmat,ce demote loa el hehe...dupa ce ca trage cu spatele mai are si ammo hack...

Link to comment
Share on other sites

Nici nam postato bine :))

Eu am facut poza pentru a nu loa ban sau ceva.

Pacat ca nam filmat,ce demote loa el hehe...dupa ce ca trage cu spatele mai are si ammo hack...

Am incarcat 3 img. pe imgz ,si am vazut o acolo :))

M-am uitat la reclamatii si nu avea nici una si am zis sa fac o reclamatie :)) Nu strica +1 post si +1 warn la admin :))

Link to comment
Share on other sites

Nu este ammo hack :))) Ma jucam cu cadilac in vw si imi datea giveweapons minigun si ammo :))Daca dateai mai sus puteai sa vezi comanda cand a dat giveweapons....puteti vorbi cu cadilac pe sv :))daca nu ma credeti..

Link to comment
Share on other sites

Nu este ammo hack :))) Ma jucam cu cadilac in vw si imi datea giveweapons minigun si ammo :))Daca dateai mai sus puteai sa vezi comanda cand a dat giveweapons....puteti vorbi cu cadilac pe sv :))daca nu ma credeti..

1.De unde stiu eu ca erai in vw? De unde stiu ca ,cadillac nu minte?

2. De cand se da giveweapons ca sa te joci ?

3. Nu putem sta spec pe tine fiindca ai admin :)

4. Asteapta decizia lui Plolice ,va fi cea mai buna.

 

 

 IN LOC SA VA OCUPATI DE REPORTS ,VA JUCATI ? admini inutili

Link to comment
Share on other sites

Pai si ce nu avem voie sa ne distram...pai dati seama pt ca,cu giveweapons adica mg nu ai voie sa tragi cu el in vw normal...este si regula asta....si pt ca ai zis ca is admin degeaba am lvl4 nu am lvl pt ban...asa ca numai vb daca nu stii...si comanda aia nu este facuta degeaba ()giveweapons) ..mdea numai zic nmk...

Link to comment
Share on other sites

Pai si ce nu avem voie sa ne distram...pai dati seama pt ca,cu giveweapons adica mg nu ai voie sa tragi cu el in vw normal...este si regula asta....si pt ca ai zis ca is admin degeaba am lvl4 nu am lvl pt ban...asa ca numai vb daca nu stii...si comanda aia nu este facuta degeaba ()giveweapons) ..mdea numai zic nmk...

Cadillac zici a?

Scuze ca te anunt,era cam dimineata,erau 3 admini ON,eu tu si 7Days,trebuia sa deschid /admins...

Ori cum,cred ca police poate vedea niste loguri a comenzilor ,ce comanda si cat tia dat,asta daca vorbeste cu runix si o poate pati si cadillac daca nu iese nici o comanda /giveweapons de minigunu-l respectiv.

In fine,decide police.

Link to comment
Share on other sites

Dimnineata :))mai bagi ma multe minciuni :))ai dat tu inainte /admins si eram doar 3 admini :)))dute ma de aici eu ieri pana la 3 nu am intrat pe samp am fost la liceu :))..si nici la 3 nu am intrat cand am venit ...am intrat pe la 5...si am stats cu cadilac putin si aurma am iesit pe afar..

Link to comment
Share on other sites

Sigur,minciuni da,aha,da ma sunt minciuni...stai calm,Police se poate interesa la runix sau chiar el singur si poate vedea cat minigun si cand ti la dat cadillac

Vad ca ciuda voastra ma loat de picioara,mi-au facut si mie :))

Link to comment
Share on other sites

Cadillac zici a?

Scuze ca te anunt,era cam dimineata,erau 3 admini ON,eu tu si 7Days,trebuia sa deschid /admins...

Ori cum,cred ca police poate vedea niste loguri a comenzilor ,ce comanda si cat tia dat,asta daca vorbeste cu runix si o poate pati si cadillac daca nu iese nici o comanda /giveweapons de minigunu-l respectiv.

In fine,decide police.

 

Sigur,minciuni da,aha,da ma sunt minciuni...stai calm,Police se poate interesa la runix sau chiar el singur si poate vedea cat minigun si cand ti la dat cadillac

Vad ca ciuda voastra ma loat de picioara,mi-au facut si mie :))

 

 

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Link to comment
Share on other sites

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Da,eu am facut poza care te ”incrimineaza” deci cam am legatura,am zis ca poate este /giveweapons,dar am postat in status,bertonell ti-a facut reclamatie,eu nam facut ca na,nu am filmat,dar cred ca police poate sa vada cat minigun ti-a dat cadillac,dar eu sunt sigur ca el nu era ON,deci eu poate iau ban 1-2 sau 3 zile pe forum,desi nu cred am legatura intr-un fel cu reclamatia,

Dar tu,dragule,daca nu ti-a dat cadillac,atunci DEMOTE ;)

Link to comment
Share on other sites

DMOTED :))Dute ma..ma logico dar aici ce este?http://www.rss-ro.com/forums/index.php/topic/56065-reclamatie-logico-ammo-hack/....nu cumva asta mi-ati facut si voi mie ca eu joi de dimineata nu am intrat am fost la liceu cidat...si zici ca a fost de dimineata..  :))decat pe la 5 si atunci am fost cu cadilac..hmm ciudat..asa ca tot tu te-ai dat de gol...mdea idiot.

Link to comment
Share on other sites

DMOTED :))Dute ma..ma logico dar aici ce este?http://www.rss-ro.com/forums/index.php/topic/56065-reclamatie-logico-ammo-hack/....nu cumva asta mi-ati facut si voi mie ca eu joi de dimineata nu am intrat am fost la liceu cidat...si zici ca a fost de dimineata..  :))decat pe la 5 si atunci am fost cu cadilac..hmm ciudat..asa ca tot tu te-ai dat de gol...mdea idiot.

Idiot esti tu,imi pare rau ca nam filmat,de asta nu ti-am facut eu reclamatie.

Si da,iei demote daca ai ”ammo hack” -- red eyes a loat cand a fost prins,dar la el a fost un video...

Cand am facut poza cadillac nu era ON.

Si in aceea reclamatie am aratat cat de simplu e sa adaugi acolo ”minigun(x)”,dar acolo a fost pur si simplu CIUDA ca ati dat fail

In fine,police ia decizia.

Link to comment
Share on other sites

Dovezi neclare .

 

t/c

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...