Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Andrey_Derp & RockeruL


Punker ®

Recommended Posts

!!! ATENTIE !!! Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.
Nick-ul tau pe forum: Punker
Nick-ul celui reclamat: Andrey_Derp & Rockerul_
Link catre profilul celui reclamat: http://www.rss-ro.com/forums/index.php/user/8302-andrey-derp/

http://www.rss-ro.com/forums/index.php/user/9304-rockerul/
Motiv: Schimb de like-uri . Asa pot sa fac si eu reputation , fara sa il merit.

Reputation nu se face asa din cate stiu. ii zic lui x & y sa ne dam like-uri fara sa le meritam

Dovada: https://www.youtube.com/watch?v=xCAo7JwiYrs&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=BzR9ME-UM7w&feature=youtu.be

Topicul: -
Data/Ora: 28/02/2015 & 16:
Alte cuvinte: back to work.

 

Link to comment
Share on other sites

Fake reputation nu inseamna sa iti dai singur like-uri,adica sa-ti faci 2 conturi si sa-ti dai  like la posturi ? Eu si Rockerul suntem persoane diferite,eu i-am dat like la unele posturi si el mi-a dat mie la cateva.Nu consider ca ma gresit cu nimic,nici eu si nici el.Pur si simplu i-am dat like la unele posturi si el mi-a mai dat mie,nu am facut schimb de like-uri ! Eu nu i-am dat like lui ca sa imi dea si el mie inapoi sau invers ! I-am dat like la unele posturi pentru ca mi-a placut ce a postat...Daca eu ii dadeam lui like la toate posturile si el mie la fel as mai fi zis,dar asa ? Daca ii dau 5-6 like-uri si imi mai da si el vreo 3-4,inseamna fake reputation la tine ? Atat am avut de zis :)

Exemplu : Daca tu ii dai like lui Humy la 10-15 posturi,asa,pentru ca iti place ce a postat si el iti da  tie dupa o saptamana vreo 6-7 like-uri  inseamna ca ati facut fake reputation ? Nu cred !

Link to comment
Share on other sites

Fake reputation nu inseamna sa iti dai singur like-uri,adica sa-ti faci 2 conturi si sa-ti dai  like la posturi ? Eu si Rockerul suntem persoane diferite,eu i-am dat like la unele posturi si el mi-a dat mie la cateva.Nu consider ca ma gresit cu nimic,nici eu si nici el.Pur si simplu i-am dat like la unele posturi si el mi-a mai dat mie,nu am facut schimb de like-uri ! Eu nu i-am dat like lui ca sa imi dea si el mie inapoi sau invers ! I-am dat like la unele posturi pentru ca mi-a placut ce a postat...Daca eu ii dadeam lui like la toate piosturile si el mie la fel as mai fi zis,dar asa ? Daca ii dau 5-6 like-uri si imi mai da si el vreo 3-4,inseamna fake reputation la tine ? Atat am avut de zis :)

Nu este reputation facut corect.

Asa ii zic si eu lu ghita sa ne dam like-uri amandoi unul la celalalt , si facem amandoi like-uri.

Link to comment
Share on other sites

Nu este reputation facut corect.

Asa ii zic si eu lu ghita sa ne dam like-uri amandoi unul la celalalt , si facem amandoi like-uri.

Mai nou daca unul iti da tie vreo 9-10 like-uri tu n-ai voie sa ii dai lui like-uri ? Asa a sunat ce ai spus tu.Era fake daca era profilul meu plin de like-urile lui ! Din alea 99 de like-uri pe care le am eu acum,vreo 6-7 sunt de la el,atat.Dupa cum am spus,i-am dat like la cateva posturi pentru ca mi-a placut ce a postat (cum ar fi melodiile de la /mp3,bustedurile pe care le dadea playerilor,adica reclamatiile) si atat ! Nu am facut niciun schimb de like-uri !

Alt exemplu : Eu i-am dat vreo 5 like-uri lui 7DayS pentru ca se ocupa mereu de reclamatiile pe care le faceam si ii dadeam like in semn de respect.Asta inseamna ca el acum n-are voie sa-mi dea niciun like pentru ca e fake reputation ? Penibil ...

Link to comment
Share on other sites

Mai nou daca unul iti da tie vreo 9-10 like-uri tu n-ai voie sa ii dai lui like-uri ? Asa a sunat ce ai spus tu.Era fake daca era profilul meu plin de like-urile lui ! Din alea 99 de like-uri pe care le am eu acum,vreo 6-7 sunt de la el,atat.Dupa cum am spus,i-am dat like la cateva posturi pentru ca mi-a placut ce a postat (cum ar fi melodiile de la /mp3,bustedurile pe care le dadea playerilor,adica reclamatiile) si atat ! Nu am facut niciun schimb de like-uri !

Alt exemplu : Eu i-am dat vreo 5 like-uri lui 7DayS pentru ca se ocupa mereu de reclamatiile pe care le faceam si ii dadeam like in semn de respect.Asta inseamna ca el acum n-are voie sa-mi dea niciun like pentru ca e fake reputation ? Penibil ...

Da , dar majoritatea like-urilor tale sunt de la el. Asta ridica semne de intrebare , nu crezi?

pai daca e , ii spun unui membru al comunitatii sa ne dam like-uri in fiecare zi ;) imi convine.

Alcapone  , daca este voie sa facem schimb de like-uri sa imi zici.

Eu unul cred ca nu

Link to comment
Share on other sites

Da , dar majoritatea like-urilor tale sunt de la el. Asta ridica semne de intrebare , nu crezi?

pai daca e , ii spun unui membru al comunitatii sa ne dam like-uri in fiecare zi ;) imi convine.

Alcapone  , daca este voie sa facem schimb de like-uri sa imi zici.

Eu unul cred ca nu

Majoritatea like-urillor cica...Ma faci sa rad,la tine 6 like-uri inseamna majoritatea like-urilor din cele 99 ? Si cand am zis 6 nu am aproximat sau ceva,chiar le-am numarat .

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea like-urillor cica...Ma faci sa rad,la tine 6 like-uri inseamna majoritatea like-urilor din cele 99 ? Si cand am zis 6 nu am aproximat sau ceva,chiar le-am numarat .

penis , iti demonstrez ca nu sunt 6 like-uri , sunt peste 25

Lasa-ma  cu astea.

Link to comment
Share on other sites

penis , iti demonstrez ca nu sunt 6 like-uri , sunt peste 25

Lasa-ma  cu astea.

Peste 25 =)))))))))))))) Sa mori tu ?

Link to comment
Share on other sites

Peste 25 =)))))))))))))) Sa mori tu ?

Deci cele din video numara-le , si iti mai numar cateva in caz ca esti chior

Aici  http://www.imgz.ro/success.php?uid=139833

+ de la illuminati ( rockerul ) mai ai cateva

Ultimul post  salpa

Link to comment
Share on other sites

Deci cele din video numara-le , si iti mai numar cateva in caz ca esti chior

Aici  http://www.imgz.ro/success.php?uid=139833

+ de la illuminati ( rockerul ) mai ai cateva

Ultimul post  salpa

Daca alea sunt mai mult de 25.....nici macar 10 nu sunt..Ultimul post :)

Link to comment
Share on other sites

Alcapone  , daca avem voie sa facem schimb de like-uri sa imi zici , ca o sa ma apuc si eu sa fac schimb.

Dar nu cred ;) Totul ramane la decizia ta.

Link to comment
Share on other sites

Alcapone  , daca avem voie sa facem schimb de like-uri sa imi zici , ca o sa ma apuc si eu sa fac schimb.

Dar nu cred ;) Totul ramane la decizia ta.

Apropo,tu de ce imi arati mie like-urile pe care mi le-a dat el ? Ce vina am eu ca el mi-a dat like-uri la posturi ? Arata-mi like-urile pe care i le-am dat eu lui.In al doilea videoclip (pe profilul lui Rockerul) se observa cum eu i-am dat lui 6 like-uri dar  nu unul dupa altul,ci unu la vreo 5 posturi.Sa nu crezi ca acum dau vina pe Rockerul sau ceva,dar am vrut sa-ti demonstrez ca noi nu am facut schimb de like-uri .

Link to comment
Share on other sites

Apropo,tu de ce imi arati mie like-urile pe care mi le-a dat el ? Ce vina am eu ca el mi-a dat like-uri la posturi ? Arata-mi like-urile pe care i le-am dat eu lui.In al doilea videoclip (pe profilul lui Rockerul) se observa cum eu i-am dat lui 6 like-uri dar  nu unul dupa altul,ci unu la vreo 5 posturi.Sa nu crezi ca acum dau vina pe Rockerul sau ceva,dar am vrut sa-ti demonstrez ca noi nu am facut schimb de like-uri .

penis 

arat cum v-ati dat like-uri unul celuilalt.

Si la tine ,si la el.  Ce nu ai priceput?

Link to comment
Share on other sites

penis 

arat cum v-ati dat like-uri unul celuilalt.

Si la tine ,si la el.  Ce nu ai priceput?

1. Penis sa-i zici lu' tactu sau cui vrei tu sa-i zici dar nu mie,ok ?

2. Ce zici de asta boss ? : http://www.imgz.ro/success.php?uid=139835 . Cand vine vorba de altii faci reclamatie,dar tu cum esti ? Asa iti pot face si eu tie :)

3.REPET ! Daca unul imi da mie cateva like-uri asta inseamna ca eu n-am voie sa-i dau lui niciunul pt ca se considera fake ? Asa daca stai sa cauti la toti userii,gasesti multi care au dat cateva like-uri la o persona si au primit si ei cateva de la aceeasi persona.Asta inseamna ca ei trebuie sa ia ban ca fac ''fake reputation'' ? Ce te bate pe tine grija ca sunt cateva like-uri de ale mele pe profilul lui si invers ? Si cu like-urile alea de la ketchup ? de alea ce zici ?

Link to comment
Share on other sites

1. Penis sa-i zici lu' tactu sau cui vrei tu sa-i zici dar nu mie,ok ?

2. Ce zici de asta boss ? : http://www.imgz.ro/success.php?uid=139835 . Cand vine vorba de altii faci reclamatie,dar tu cum esti ? Asa iti pot face si eu tie :)

3.REPET ! Daca unul imi da mie cateva like-uri asta inseamna ca eu n-am voie sa-i dau lui niciunul pt ca se considera fake ? Asa daca stai sa cauti la toti userii,gasesti multi care au dat cateva like-uri la o persona si au primit si ei cateva de la aceeasi persona.Asta inseamna ca ei trebuie sa ia ban ca fac ''fake reputation'' ? Ce te bate pe tine grija ca sunt cateva like-uri de ale mele pe profilul lui si invers ? Si cu like-urile alea de la ketchup ? de alea ce zici ?

pen , eu nu i-am dat lui ketchup like-uri ;)

el mi-a dat mie.

Deci nu am facut schimb. ci el mi-a dat mie.' repet

si da , eu sunt ok , pen

Link to comment
Share on other sites

pen , eu nu i-am dat lui ketchup like-uri ;)

el mi-a dat mie.

Deci nu am facut schimb. ci el mi-a dat mie.' repet

si da , eu sunt ok , pen

Pai tie ti se pare corect sa iei -9999 likes pentru ca i-ai dat cateva like-uri lui ketchup si el ti-a dat tie ? Asa pot si eu sa iti fac reclamatie ca i-ai dat lui cateva like-uri si el tie.N-are rost sa facem acum 100 comentarii pe chestia asta.Daca tot crezi ca eu am facut ''fake reputation''  hai sa asteptam si sa vedem ce zice alcapone,ok ? :) 

Link to comment
Share on other sites

Pai tie ti se pare corect sa iei -9999 likes pentru ca i-ai dat cateva like-uri lui ketchup si el ti-a dat tie ? Asa pot si eu sa iti fac reclamatie ca i-ai dat lui cateva like-uri si el tie.N-are rost sa facem acum 100 comentarii pe chestia asta.Daca tot crezi ca eu am facut ''fake reputation''  hai sa asteptam si sa vedem ce zice alcapone,ok ? :)

Eu nu i-am dat like-uri , repet , surdchiorule.

Fa-mi reclamatie , lol 

Link to comment
Share on other sites

Pai tie ti se pare corect sa iei -9999 likes pentru ca i-ai dat cateva like-uri lui ketchup si el ti-a dat tie ? Asa pot si eu sa iti fac reclamatie ca i-ai dat lui cateva like-uri si el tie.N-are rost sa facem acum 100 comentarii pe chestia asta.Daca tot crezi ca eu am facut ''fake reputation''  hai sa asteptam si sa vedem ce zice alcapone,ok ? :)

 

 

Nu va lua nimeni -9999 likes ma, stai calm.

Asta este un idiot care si-a petrecut ultimii 2 ani non stop pe forum... viziteaza zeci de profile pe zi, se uita la fiecare topic postat de acea persoana (chiar daca ii ia 2 ore) , si cand vede ceva 'suspect' , transpira tot incercand sa faca reclamatia cat mai repede doar pentru vizualizari, si eventual un like acolo.

Nu vezi si tu ca are 40 de zile petrecute pe forum? Asta sigur e un virgin de 17 ani cu cosuri pe nas.

Link to comment
Share on other sites

Nu va lua nimeni -9999 likes ma, stai calm.

Asta este un idiot care si-a petrecut ultimii 2 ani non stop pe forum... viziteaza zeci de profile pe zi, se uita la fiecare topic postat de acea persoana (chiar daca ii ia 2 ore) , si cand vede ceva 'suspect' , transpira tot incercand sa faca reclamatia cat mai repede doar pentru vizualizari, si eventual un like acolo.

Nu vezi si tu ca are 40 de zile petrecute pe forum? Asta sigur e un virgin de 17 ani cu cosuri pe nas.

Esti asa sigur? 

Link to comment
Share on other sites

Esti asa sigur? 

Se vede ca tu cauti atentie.Imi zici mie ca sunt chior si tu imi zici ca majoritatea like-urilor le am de la el,ca am peste 25 :o

Ma lasi cu astea ?

Link to comment
Share on other sites

Esti asa sigur? 

 

[Censored] yeah.

Alcapone nu e nab ca tine ma.. nu e Commander degeaba.

Plus ca nu am mai vazut o asemenea reclamatie pana acum, si in regulament nu scrie nimic despre asa ceva.

Dar hei :> , cred ca esti foarte satisfacut :> din astea 2 reclamatii , ai mai facut 10-20 vizualizari pe profil, si +15 .. tu asta vrei oricum.

Link to comment
Share on other sites

[Censored] yeah.

Alcapone nu e nab ca tine ma.. nu e Commander degeaba.

Plus ca nu am mai vazut o asemenea reclamatie pana acum, si in regulament nu scrie nimic despre asa ceva.

Dar hei :> , cred ca esti foarte satisfacut :> din astea 2 reclamatii , ai mai facut 10-20 vizualizari pe profil, si +15 .. tu asta vrei oricum.

Ok , puteti sa nu mai postati?

M-ati rugat sa il astept pe alcapone. Il astept.

M-as bucura sa fie in favoarea voastra reclamatia deoarece m-as apuca sa fac si eu schimb de like-uri. ;) tot aia e

Link to comment
Share on other sites

Rockerul a luat deja ban.

Andrey_Derp ban 14 zile + reputatia -999999999

 

t/c.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...