Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


întrebare XBOX Live Gold


amnez1ck

Recommended Posts

Salut, am si eu o intrebare. Mi-am cumparat FIFA 15 pentru XBOX 360 si vreau sa joc si online. Sunt logat cu contul de XBOX Live free si cu origin si spune ceva gen: your gamer profile does not support this feature, sau ceva asemanator.

1. Am inteles ca imi trebuie XBOX Live GOLD, este adevarat?

2. De unde pot lua? Am gasit de unde dar vreau sa vadce ziceti si voi, de preferat link.

3. Am inteles ca dupa ce cumpar, imi vor trimite un cod pe email, pe care o sa il bag undeva la redeem a code. Este adevarat? Dacanu,cum se procedeaza?

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Fury / Eminem hai skype.

Link to comment
Share on other sites

Nu se pricepe nimeni?...

Link to comment
Share on other sites

1. Daca vrei sa joci online orice joc pe xbox (printre care si fifa 15) ai nevoie de xbox live gold

2. http://www.altex.ro/xbox-live-gold-card-membership-3-luni-xbox-one-xbox-360

3. Exact

Link to comment
Share on other sites

Salut, am si eu o intrebare. Mi-am cumparat FIFA 15 pentru XBOX 360 si vreau sa joc si online. Sunt logat cu contul de XBOX Live free si cu origin si spune ceva gen: your gamer profile does not support this feature, sau ceva asemanator.

1. Am inteles ca imi trebuie XBOX Live GOLD, este adevarat?

2. De unde pot lua? Am gasit de unde dar vreau sa vadce ziceti si voi, de preferat link.

3. Am inteles ca dupa ce cumpar, imi vor trimite un cod pe email, pe care o sa il bag undeva la redeem a code. Este adevarat? Dacanu,cum se procedeaza?

Multumesc anticipat.

da,trb sa platesti pe an sau pe luna nu mai stiu, ce a pus asta sus este de 3 luni si habar nu aveam 

ca poti pe o durata mai mica 

 

Revenind la problema ta,cred ca poti cumpara si dp xboxlive de acolo eu asa stiam 

Link to comment
Share on other sites

Tu practic arunci banii la gunoi.

PC MASTER RACE !

Link to comment
Share on other sites

Tu practic arunci banii la gunoi.

PC MASTER RACE !

how glorious your rig is ? nu vad sa fi postat sistemu aici http://www.rss-ro.com/forums/index.php/topic/2098-ce-system-pc-aveti/ + niste poze daca se poate aici sau pm ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...