Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


O MICA IDEE!


xenon

Recommended Posts

Nume pe server:[RSs]XENON

Idee/Sugestie:am stat si mam uitat asa la /mp3 si din toate posturile postibile de radio nu este unu cu muzica manele ...cva mai party te rog runix pune si tu un radio de manele daca faci chestia asta te tin minte cat oi fi ms frm

Link to comment
Share on other sites

Bogdan.xDD' timestamp='1372009951' post='43503']

Clar Manelist =))))))))))))))))))

contra_V1.png SA MORI TU CA NU AS CULTI MANELE!!!

Link to comment
Share on other sites

Pro .

Si ce ma ? crezi ca toata lumea asculta numai dubstep/dance...etc ? poate altuia i plac manelele ..

Link to comment
Share on other sites

Pro...fac pariu ca daca se pune, dupa toti ziceti /mp3 - radio manele [caterinca] :-j

Link to comment
Share on other sites

MOOOOORI!

CONTRA!

dai drumu' la taraf la televizor si asculti acolo.

nici nu cred ca exista radio cu manele lol

Link to comment
Share on other sites

MOOOOORI!

CONTRA!

dai drumu' la taraf la televizor si asculti acolo.

nici nu cred ca exista radio cu manele lol

LOGIC ESTI UN PROST CREZI CA LA TOTI LE PLACEEE DUB STEP SI MUICA DAIA DE DEMENTI DROGATI !!!!!! ITI PLACE ASCULTI NU NU ASCULTI .PUNCT!!
Link to comment
Share on other sites

MOOOOORI!

CONTRA!

dai drumu' la taraf la televizor si asculti acolo.

nici nu cred ca exista radio cu manele lol

da =)))))))))) ,

deschide TVu si

daca vrei manele pe TARAF :)

daca vrei si Populara pui pe ETNO smile.png)

daca vrei muzica religioasa TRINITAS smile.png)

daca vrei muzica de clasa MTV :)

Edited by [RSS]Bogdan.xDD
Link to comment
Share on other sites

Bogdan.xDD' timestamp='1372010690' post='43528']

da =)))))))))) ,

deschide TVu si

daca vrei manele pe TARAF smile.png

daca vrei si Populara pui pe ETNO smile.png)

daca vrei muzica religioasa TRINITAS smile.png)

daca vrei muzica de clasa MTV smile.png

IO NU INTELEG CE PLM INTELEGETI PRIN MUZICA AIA CARE ZICE 2 CUVINE RREFREN 2 UNELE MELODI SUNT CHIAR BANALE ,,,,IO PROPUN SA BAGE SI UN RADIO CU MANELE CVA UNU ONLINE DE PE NET DACA SE POATE PLZ:d
Link to comment
Share on other sites

MANELELE LA PUTERE .. CONTRA dc? si mie imi plac manelele :))) dar tu iti poti face pe youtube frumusel un playlist cu manelele tale preferate si asculti ;) nu trb sa pui neeaparat manele la /mp3... se umple prea mult lista aia totusi..

Link to comment
Share on other sites

Contra , poti sa ascultie melodiile tale preferate in samp si altfel cum ar fii ; Inti in My Document apoi dai GTA San Andreas User Files si selectezi User Tracks , si acolo iti bagi melodia sau melodiile dorite . Dupa inti in samp dai OPTION dai AUDIO si dai User Tracks si selectezi scanare .

Link to comment
Share on other sites

Esti tampit la craniu? huh.png

Pe urma vrei si Event-uri cu Guta?

Edited by .ĜąąЪяяięζζ.
Link to comment
Share on other sites

Esti tampit la craniu? huh.png

Pe urma vrei si Event-uri cu Guta?

Cu Salam =))

Link to comment
Share on other sites

O comulitate in care exista radio de manele O.o Ba voi ganditi? Ganditi-va la ce imagine o sa avem dupa: ex: Uite cocalaru ala de runix a mai bagat si manele pe server O.o

Ce drq ma ganditi logic.Contra!

Link to comment
Share on other sites

O comulitate in care exista radio de manele O.o Ba voi ganditi? Ganditi-va la ce imagine o sa avem dupa: ex: Uite cocalaru ala de runix a mai bagat si manele pe server O.o

Ce drq ma ganditi logic.Contra!

Exact! Daca RSS ajunge sa bage manele pe postu de radio o sa fie dezastru! Asculta manele, deschide youtube si cauta salam sau guta dar nu pe postu RSS. Recunosc si eu mai ascult din cand in cand manele dar...O sa creada lumea ca asta e o comunitate de cocalari.

PS: Bai dica asta, cum adica ma dubstep melodie de drogati? Iao mai usor ca asa nu intelegem. Vrei sa zici ca Salam e mai bun ca Skrillex?

Edited by AdIdAs.xD
Link to comment
Share on other sites

Exact! Daca RSS ajunge sa bage manele pe postu de radio o sa fie dezastru! Asculta manele, deschide youtube si cauta salam sau guta dar nu pe postu RSS. Recunosc si eu mai ascult din cand in cand manele dar...O sa creada lumea ca asta e o comunitate de cocalari.

PS: Bai dica asta, cum adica ma dubstep melodie de drogati? Iao mai usor ca asa nu intelegem. Vrei sa zici ca Salam e mai bun ca Skrillex?

ba baiatule tu la o petrecere pe ce plm te distrezi pe dubstep si skrilex inseamna ca esti drogat si nu mai zic!!!1
Link to comment
Share on other sites

ba baiatule tu la o petrecere pe ce plm te distrezi pe dubstep si skrilex inseamna ca esti drogat si nu mai zic!!!1

Iao mai usor ca sa nu zbori. Daca tie iti plac manelele deschide tarafu si asculta nene dar nu vi tu mare manelist sa pui idei de ...nici nu mai zic. La petreceri se pun manele dar nu pe radio comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

C-O-N-T-R-A ! Sellak , ma cac pe tine , deja pari un copil frustrat . Decat dubstepu` ala. . am sters dubstepu ` , ca vad ca esti manelist . Mai comenteaza tu mult , in gura ma-tii de rahat . Ca din gura esti tare , labagiu prost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...