Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[CERERE] Mod de arme


Iubesc RSS

Recommended Posts

Nick: DeV1iL1931
Screen/Video:


Ce ai dori din acest(a)poza/video: Modul de arme, nu este privat pentru ca l-am mai avut in arhiva mea de moduri, dar l-am pierdut.

 

P.S: Am retras un topic, l-am facut pe al doilea se baga KUWAPT care nu este nici modder la sectiune nici nimic si isi da aere de mare Modernator, pe mine nu ma intereseaza de functia lui de mare Modernator, pentru mine tot un player este da.. asa doar un scris cu rosu putin respect, daca ai pile si ai tot ce iti doresti, nu te baga peste altcineva, ti-ai indeplinit scopul vietii tale, ai reusit, LASA LUMEA IN PACE.

 

Link to comment
Share on other sites

O sa caut...Misto armele!

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeV1iL1931

Screen/Video:

Ce ai dori din acest(a)poza/video: Modul de arme, nu este privat pentru ca l-am mai avut in arhiva mea de moduri, dar l-am pierdut.

 

P.S: Am retras un topic, l-am facut pe al doilea se baga KUWAPT care nu este nici modder la sectiune nici nimic si isi da aere de mare Modernator, pe mine nu ma intereseaza de functia lui de mare Modernator, pentru mine tot un player este da.. asa doar un scris cu rosu putin respect, daca ai pile si ai tot ce iti doresti, nu te baga peste altcineva, ti-ai indeplinit scopul vietii tale, ai reusit, LASA LUMEA IN PACE.

esti sigur ca nu sunt moderator?

Link to comment
Share on other sites

esti sigur ca nu sunt moderator?

 

Guardian, ce ei fi tu.. infine eu nu pentru a evidentia problema asta cu tine am facut topicul, am facut ca sa primesc armele.. le caut pe tot netu si nu le gasesc.. dau Infinit LIKE la ala care mi le da, dar sa fie toate. :)

Link to comment
Share on other sites

Guardian, ce ei fi tu.. infine eu nu pentru a evidentia problema asta cu tine am facut topicul, am facut ca sa primesc armele.. le caut pe tot netu si nu le gasesc.. dau Infinit LIKE la ala care mi le da :)

Informeaza-te mai bine,sunt moderator la acest bord,intreaba moderatorii principali.

Link to comment
Share on other sites

Informeaza-te mai bine,sunt moderator la acest bord,intreaba moderatorii principali.

 

Bine.. ca sa intelegi si tu, eu atunci am vrut sa primesc moduri, NU SCRIE NICAIERI IN REGULAMENT CA: Dupa ce ai anulat un Topic, nu poti deschide altul, nu scrie nicaeieeeeeeeeeeri! FUXCKING CMRAYX.. tu ai dat lock, eu ce impresie mi-am facut atunci despre tine? Una rea, foarte rea.. dar lasa..

 

SA SE POSTEZE PENTRU MOD DE ACUM VA ROG.

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeV1iL1931

Screen/Video:

Ce ai dori din acest(a)poza/video: Modul de arme, nu este privat pentru ca l-am mai avut in arhiva mea de moduri, dar l-am pierdut.

 

P.S: Am retras un topic, l-am facut pe al doilea se baga KUWAPT care nu este nici modder la sectiune nici nimic si isi da aere de mare Modernator, pe mine nu ma intereseaza de functia lui de mare Modernator, pentru mine tot un player este da.. asa doar un scris cu rosu putin respect, daca ai pile si ai tot ce iti doresti, nu te baga peste altcineva, ti-ai indeplinit scopul vietii tale, ai reusit, LASA LUMEA IN PACE.

Am un Sniper ca si asta!daca il vrei imi dai reply

Link to comment
Share on other sites

 

Oare cat de nob esti?

tu nu mai fa noob pe altii ca tu esti mai prost ca iei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...