Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema cont forum


[esu.familia]VladYo

Recommended Posts

Nume: [esu.familia]Vladyo
Problema intampinata: Buna ziua, scuzati ca am postat aici o problema ce tine de forum dar nu am stiut unde sa postez altundeva. Sunt [esu.familia]Vladyo de pe un cont special facut pentru a putea rezolva problema cu contul pe forum. 

Treaba sta in felul urmator, eu nu am mai intrat de mult timp pe forum nici pe server pentru ca m-am cam lasat de samp, am avut examene la facultate, serviciu, prietena si tot felul de treburi si probleme  si timpul nu mi-a mai permis sa joc samp si am ajuns si eu la o varsta la care am alte prioritati in viata in fine,  iar odata mai demult cand am vrut sa intru pe forum nu mi-a mai mers parola, stiu ca mi-am schimbat-o acuma ceva vreme dar acuma nu merge nu stiu de ce posibil  s-o fi uitat si eu ca nu am intrat de foarte mult timp pe forum, am incercat sa-mi resetez parola prin email de mai multe ori dar niciodata link-ul care era acolo nu mergea si nu am putut face nimic, de aceea cer ajutorul unui Global Moderator, Boards Moderator, Special Admin sau Administrator sa ma ajute sa-mi reseteze parola sa pot intra din nou pe cont nu stiu eventual sa-mi reseteze parola si sa-mi dea pm pe contul asta cu parola sau ceva, sa imi spuneti cum sa procedez. 

Multumesc anticipat!

Poza (Optional): Nu-i nevoie!

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei parola resetata,poti vb cu un BM,admin,GM nu pot reseta,dovedeste le BM 's ca esti adevaratu si vei recupera.

Link to comment
Share on other sites

Vorbeste cu un BM s-au Administrator !

Poti da recovery daca mai stii pe ce e-mail ai contu daca nu da-mi pm si iti voi spune eu pe ce adresa e !

LOCK!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...