Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cum intra CP in baza la ESU


KADDY

Recommended Posts

Asa captureaza CP ESU :)

Link to comment
Share on other sites

Astia sunt prostii de la noi din gang care fac asa .

Daca vrei, deseara venim cu mare drag pe la voi, sa vedeti ca nu asa sta treaba .

Link to comment
Share on other sites

V-ati dat de goool ! Lasa ca nu mai e mult pana se baga esucity.. abia astept ^_^ CP voi sunteti multi da toti prosti ( aprox. ) , iar noi suntem putini da buni .. facem gp , etc etc.

Link to comment
Share on other sites

Astia sunt prostii de la noi din gang care fac asa .

Daca vrei, deseara venim cu mare drag pe la voi, sa vedeti ca nu asa sta treaba .

Asa fac copii prosti GP cu PK(sa fuga sa nu moara) si s0b si mai ales bug abuse :P

Edited by †esu.familia†BIEsss
Link to comment
Share on other sites

Am sa vorbesc cu respectivu,va fi sanctionat si in gang si pe server.

Daca ai vedea cati copii prosti(CP) abuzeaza de bugu asta :P  nu numai nabu ala  ;)

Link to comment
Share on other sites

Da diseara o sa veniti si o sa faceti corect dar cand noi nu suntem atenti BAU intrati ca in VIDEO si capturati nici nu ma mir dece sunteti pe primu loc

Link to comment
Share on other sites

Nu este singur-ul care face asta pe server ma . OMG !

Am prins cu sutele din astia , s0beit !

Idiots :-j

Link to comment
Share on other sites

Nu este singur-ul care face asta pe server ma . OMG !

Am prins cu sutele din astia , s0beit !

Idiots :-j

Exact :)

Link to comment
Share on other sites

Astia sunt prostii de la noi din gang care fac asa .

Daca vrei, deseara venim cu mare drag pe la voi, sa vedeti ca nu asa sta treaba .

come , deseara intru special :)) va fi o place sa va ciurui..

Edited by †esu.familia†Dacian
Link to comment
Share on other sites

nu vb ma nobilor de toti!

nu toti aproape toti :))) numa aia cu admin in rest toti  ;)

Link to comment
Share on other sites

Dap. era si de asteaptat de la cp una ca asta.  <_<  Si nici nu ma mir ca ati ajuns pe 1. Sau folositi din nou Hacku ala de gp?  :blink:  <_<

Link to comment
Share on other sites

Astia sunt prostii de la noi din gang care fac asa .

Daca vrei, deseara venim cu mare drag pe la voi, sa vedeti ca nu asa sta treaba .

Va asteptam !

Link to comment
Share on other sites

Mancati cacat toti. Bai mascaricilor, vreau dovada unde ziceti voi ca avem noi s0b, si abuzam de toate.

 

Nu mai vorbiti aiurea bai fratilor, asta e doar un ratat care a abuzat. Minune, ati gasit unul.

 

Flash, taci baietas ca esti obosit. In primul rand nu uita ca si tu ai fost aici in CP, in al2-lea rand, daca ma duc la lista voastra de membrii mai mult de jumate sunt n00bi. Nu zic ca nici la noi nu e la fel, ba din contra, si noi avem o gramada de n00bi, dar degeaba ai zis asta.. Daca intrati in CP veti vedea, din 70 on, 60 is cunoscuti pe serverul acesta, si vreo 10 n00balai cu tankul..

 

Deci, stiti si voi singuri ca vorbiti prostii.

Link to comment
Share on other sites

Mancati cacat toti. Bai mascaricilor, vreau dovada unde ziceti voi ca avem noi s0b, si abuzam de toate.

 

Nu mai vorbiti aiurea bai fratilor, asta e doar un ratat care a abuzat. Minune, ati gasit unul.

 

Flash, taci baietas ca esti obosit. In primul rand nu uita ca si tu ai fost aici in CP, in al2-lea rand, daca ma duc la lista voastra de membrii mai mult de jumate sunt n00bi. Nu zic ca nici la noi nu e la fel, ba din contra, si noi avem o gramada de n00bi, dar degeaba ai zis asta.. Daca intrati in CP veti vedea, din 70 on, 60 is cunoscuti pe serverul acesta, si vreo 10 n00balai cu tankul..

 

Deci, stiti si voi singuri ca vorbiti prostii.

Copilas ? Esti cu 1 An mai mare si asa vorbesti ? In Cp am fost ca un idiot.. mi-am dat seama prea tarziu de greseala facuta. ' COPII PROSTI ' , altfel nu am cum sa va spun. ^_^ Nu am nimic cu tine .. da cand te vad asa de prost .. ai gandit macar cand ai apasat butonul " Post " ?
Link to comment
Share on other sites

Da diseara o sa veniti si o sa faceti corect dar cand noi nu suntem atenti BAU intrati ca in VIDEO si capturati nici nu ma mir dece sunteti pe primu loc

exact.

asa a fost intr-o seara. aparam portile,fugeam de la una la alta,cum era sparta una o reparam intrau maxim 2 ii omorau. si deodata vad ca clicare radarul galben-portocaliu. cum puii mei ma? ma duc la capture,acolo vreo 3-4 din CP. dupa am stat spec pe ei,doar pe unul am prins facand bugul iar. 2 s-au pus afk,altul se plimba prin sf =]

Link to comment
Share on other sites

 

 Nimic nou.

 

Exact,acceasi istorie se repeta zi cu zi,daca e nu e un gang e altu,si tot asa.Insa asta e RSS,chiar daca ati incerca sa il schimbati nu puteti.

 

P.S:Nu am zis asta cu o intentie rea pentru un gang,e doar parerea mea,nici nu joc Sa-Mp.

Link to comment
Share on other sites

Daca intru o saptamana de zile pe server, iar va golesc gangul si plangeti...:))

Maturizati-va dracu, incercati sa demonstrati ceva, va zic eu. Nu veti reusi in nici o mie de ani daca serverul va fii deschis;)

- Gangul CP, membrii, liderii, ownerii, mentalitatea ownerilor din CP exista deoarece a fost si este ESU, sunteti niste muste care incearca sa intre in curu vacii...Asta sunteti, daca eram in locul vostru, imi vedeam de treaba voastra, eram recunoscator si incercam sa socializez...

P.S. Cretini fara minte!

Link to comment
Share on other sites

Daca intru o saptamana de zile pe server, iar va golesc gangul si plangeti... :))

Maturizati-va dracu, incercati sa demonstrati ceva, va zic eu. Nu veti reusi in nici o mie de ani daca serverul va fii deschis;)

- Gangul CP, membrii, liderii, ownerii, mentalitatea ownerilor din CP exista deoarece a fost si este ESU, sunteti niste muste care incearca sa intre in curu vacii...Asta sunteti, daca eram in locul vostru, imi vedeam de treaba voastra, eram recunoscator si incercam sa socializez...

P.S. Cretini fara minte!

Bravo.. Frumos reply  :D

Iti respect cuvintul Jay ^_^

Link to comment
Share on other sites

  Sunt codati peste tot. Si in esu si-n celalalte gang-uri. La gang-uri cu un numar atat de mare de jucatori e imposibil sa nu ai si de acestia in gang.

  Nu asta e problema, ci faptul ca sunt persoane care promoveaza astfel de lucruri pentru a-si atinge anumite scopuri. Asta-i penibil. Dupa o perioada de timp in care o sa se lege anumite relatii in acel gang si o sa vada majoritatea membrilor ce sta la baza acelei grupari, vor schimba tactica. Insa e nevoie de timp si rabdare, iar majoritatea nu au asa ceva. 

Link to comment
Share on other sites

Mancati cacat toti. Bai mascaricilor, vreau dovada unde ziceti voi ca avem noi s0b, si abuzam de toate.

 

Nu mai vorbiti aiurea bai fratilor, asta e doar un ratat care a abuzat. Minune, ati gasit unul.

 

Hmm doar odata? Inca un exemplu cat de buni sunteti voi http://www.youtube.com/watch?v=zIRKRYNB0GM&feature=youtu.be  ;)

Asa atacati voi :) Si sunt sigur ca ala avea s0b.Apropo pacat ca nu filmam intr-o zi sa va arat cum si-a dat tp Konor in baza la ESU...Mare pacat :P A si ai uitat cand ati mai luat busted cu fake gp ? Gang de prosti ce sunteti.

 

Intr-o zi o sa va luati toti busted cum si-a luat si puiu de cld busted cu aimbot  B) 

La fel si cel mai iubit owner al vostru x3  ;)

1. 

2. http://www.youtube.com/watch?v=vfUY8ujhmo0&feature=player_embedded

3. 

 

A si mai va laudati ca aveti membri cu stats mare care stiu DM.Uite cum fac membri din CP kill's  ;) 

http://www.youtube.com/watch?v=CxUa_Fl9F0o&feature=youtu.be

http://www.imgz.ro/fullview.php?imagine=1383724267-Frapsed.png

 

Na si s0bu http://www.youtube.com/watch?v=u1aZObY1RkM&feature=youtu.be

Edited by †esu.familia†BIEsss
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca are rost sa-mi pun zecile de busted-uri cu fraieri din CP cu aimbot.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...