Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Runix sau Plolice .


andics

Recommended Posts

Runix sau Plolice  , Valentin96M_ mi-a dat ban 96 de zile ieri . iar alcapone nu vrea sa-mi dea unban intreabal pe iSeeYou , Scolaru , fyzzy , damage , rullz sau pe cine vrei alalta-ieri eram pe srv ! si alcapone era on cu kryp. .. deci te rog ff mult nu am gresit cu nik ..


 


Alca zice ca am vazut ca asta a dat ban dar eu am fost primu care a facut topic cum ca da Valy ban la srv .. 


 


Inteleg i sa spart contul dar .. cu ce am gresit ? 


 


Sa va spun cum a inceput .. 


 


Deci eu intrasem de dimineata pe srv si am vazut p chat ca valy la banat pe timisoara 96 zile cu reason . la fel si pe [AT]Konor_ dar nu stiam ce se intampla sarisem umpic si mi se blocase pc-ul dar defapt eu luasem ban . am dat rr la pc si pac am intrat poc si vad deodata Ai interdictie pe acest server timp de 96 zile .. 


Link to comment
Share on other sites

Dada. :-@ Stii cum dovedesti ce ai zis tu mai sus? Printr-o poza. Nu o ai? Nu poti sa dovedesti.

 

Daca eu zic acum ca ti-am dat ban 96 de zile pentru reclama? Lumea m-ar putea crede atata timp cat nu ai o dovada sa dovedesti ca sunt un mincinos impertinent. :))

 

Daca tu o sa primesti un-ban, o sa vina pe urma toti cei care au primit ban pentru sobeit/flood/reclama si mai stiu eu ce si o sa zica ca Valentin le-a dat ban si ca nu au apucat sa faca poza. Si trebuie sa le dai si lor un-ban pentru a fi corect fata de toata lumea.:)

 

Intelegi cum stau lucrurile? 

Edited by .ĜąąЪяяięζζ.
Link to comment
Share on other sites

Dada. :-@ Stii cum dovedesti ce ai zis tu mai sus? Printr-o poza. Nu o ai? Nu poti sa dovedesti.

 

Daca eu zic acum ca ti-am dat ban 96 de zile pentru reclama? Lumea m-ar putea crede atata timp cat nu ai o dovada sa dovedesti ca sunt un mincinos impertinent. :))

 

Daca tu o sa primesti un-ban, o sa vina pe urma toti cei care au primit ban pentru sobeit/flood/reclama si mai stiu eu ce si o sa zica ca Valentin le-a dat ban si ca nu au apucat sa faca poza. Si trebuie sa le dai si lor un-ban pentru a fi corect fata de toata lumea. :)

 

Intelegi cum stau lucrurile? 

Nu am poza cand mi-a dat ban adica cu ip si cu toate ... pentru ca se blocase pc-u ... oricum credeti ce vreti stau cu banu pe degeaba ... 

Link to comment
Share on other sites

andre mi se pare ca te poti uita in log cu ultimele date. nu mai stiu exact unde se afla :-?

Link to comment
Share on other sites

Sincer eu cred ca Runix e de treaba

Pe Plolice nu-l stiu

Conteaza cuvintele tale acum?:)

ON:fara dovada unban nu o sa ai..mai bine cumparati unban=10 credite !

Link to comment
Share on other sites

Mda saracu a luat ban 96 days fara vina.. Chiar imi pare rau ca din cauza dobitocului de valentin ai tu ban .

Link to comment
Share on other sites

Uitate in chat log poate scrie acolo :))

si daca acolo nu e :| ?=))

on:andrex nu ar face ceva atat de rau pentru ban 99

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...