Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Shop System


ScrowL

Recommended Posts

acolo cand dai la altele sa fie sectiunea * dumper * pentru teribilisti daca se poate, mersi ca se poate

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

BIG PRO :) chiar as vrea sa fie shop-ul implementat direct in joc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Degeaba mai incercam , degeaba mai facem sugestii , RuNix tot o sa gaseasca un nod in papura . Putem sa facem cea mai buna sugestie si tot nu o sa fie bagata din diverse motive.  

On: PRO , dar dupa cum am spus mai inainte nu cred ca o sa fie bagat.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

baga si tu un poll sa voteze lumea, deobicei tu scrowl vii cu idei misto si niciodata nu pui poll, poate asa daca vad baietii de sus ca voteaza lumea poate le adauga pe sv zic si eu, eu unu sunt pro pentru shop system 

Edited by MayheM
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MayheM said:

baga si tu un poll sa voteze lumea, deobicei tu scrowl vii cu ideii misto si niciodata nu pui poll, poate asa daca vad baietii de sus ca voteaza lumea poate le adauga pe sv zic si eu 

Sincer, degeaba as pune poll, stim bine cu totii ca nu se va mai schimba nimic. Ceea ce fac eu, nu este pentru a se adauga sau nu pe server, ci doar sa-mi arat si eu creatiile, nu vreau atentie, si nici altceva in schimb. Restul decurg de la sine, mna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

e bun dar pentru cei ce n au forum, noi avand shop pe site e mult mai convenabil sa i zici ba du te pe site si uita te pe shop decat sa aiba comanda la indemana, in asa fel vede si site ul si poate intra si pe forum

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...