Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie eLtRaCk [jail unui alt admin, abuz teleplayer, abuz gethere]


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: Loading....
Numele Adminului pe RSS: eLtRaCk
Motivul reclamatiei: jail unui alt administrator (faza cu jail nu am pozat din cauza ca a dat clearchat imediat ce a dat jail, sper ca se poate vedea in logs), abuz teleplayer puteti sa observati si in dovada,   abuz gethere, a dat gethere lui ramses si dupa s-au inceput spawn kills  | fake kills din partea lui ramses, fiind langa ramses era normal sa-l potoleasca cu un /spawn, dar nu a considerat necesar...

 


Dovezi:

 

 

1Ht8n1Y.png

 

18. Folosirea comenzilor asupra altor admini → 50 Admin Warning Points
26 • /cc aiurea - 10 Admin Warning Points

 

22 • /Gethere,/teleplayer fara acordul persoanei respective - 15 Admin Warning Points

Edited by Loading....
  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa vad unde te am sanctionat cu jail, eu am dat tp la tine ca ai zis in achat ca ai jail (pot da poza) si nu intelegeam ce si cum si am dat tp sa vad si te am vazut acolo, dar asta nu inseamna ca eram obligat sa ti dau unjail

Imi asum awp ca i am dat tp lui ramses si ramses il omora pentru ca ne am amuzat putin de situatia ta si sa nu mai zic de faptu ca n am voie sa folosesc comenzi pe alti admini, dar dovada cum ca ti am dat jail nu exista deci practic reclamatia e invalida

Edited by eLtRaCk
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Deci daca dai jail si clearchat imediat dupa, ai scapat ?,  exista logs ...  cum as fi putut sa adun dovezi daca ai dat clearchat??

daca ar fi cum ai facut tu, orice player de pe acest server nu ar avea drept sa se apere, tu practic il lasi fara dovezi.

 

vIKMYHk.png

 

posteaza dovada precum ca am scris ca sunt in jail, in jail nu ai acces la nimic. 

 

 

 

Un responsabil verificati va rog logs, eltrack mi-a dat jail si a dat clearchat. Stiu ca am primit de la el jail, am verificat chatlogs dupa.

1Ht8n1Y.png

6 minutes ago, eLtRaCk said:

ia varule

repet, nu intelegeam de ce ai sau de ce zici de jail si am dat tp sa vad ce si cum si la ce drag avem noi de tine l am adus si pe ramses sa ne amuzam, imi asum awp pentru asta

6KGIgCr.jpeg

Edited by Loading....
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Loading.... said:

 cum as fi putut sa adun dovezi daca ai dat clearchat??

cu limba usor usor pana gaseai dovezi

2 minutes ago, Loading.... said:

Deci daca dai jail si clearchat imediat dupa, ai scapat ?,  exista logs

aici iar mananci rahat, dovedeste mi si mie unde am dat cc, macar atat, poti? sau faci gargara pe stomacu gol? unde am dat cc sau jail? eu nu inteleg pe ce dovezi faci tu reclamatia asta frt, iti mai recomand niste pastile?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Loading.... said:

posteaza dovada precum ca am scris ca sunt in jail, in jail nu ai acces la nimic. 

ia varule

repet, nu intelegeam de ce ai sau de ce zici de jail si am dat tp sa vad ce si cum si la ce drag avem noi de tine l am adus si pe ramses sa ne amuzam, imi asum awp pentru asta

6KGIgCr.jpeg

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, eLtRaCk said:

cu limba usor usor pana gaseai dovezi

aici iar mananci rahat, dovedeste mi si mie unde am dat cc, macar atat, poti? sau faci gargara pe stomacu gol? unde am dat cc sau jail? eu nu inteleg pe ce dovezi faci tu reclamatia asta frt, iti mai recomand niste pastile?

1Ht8n1Y.png

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Loading.... said:

1Ht8n1Y.png

am dat cc ca a scris ramses din greseala q si l am iertat, se poate vedea si in poza

Link to comment
Share on other sites

am rugamintea sa nu se mai repete @eLtRaCk

 

+15 awp.

closed

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • DREAMZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...