Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [NMK.Legacy]DREAMZ_ teleplayer pe teri advers/car dm


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: NexNew
Numele Adminului pe RSS: [NMK.Legacy]DREAMZ_
Motivul reclamatiei: teleplayer pe teri advers/car dm
Dovezi:

sal aici putem observa cum dreams aplica legea junglei asupra lui ibra. cum a trecut timpu ala asa repede nu stiu crd ca sunteti calatori in timp.
(SE VEDE CLAR PE CHAT CA DREAMZ A DAT TELEPLAYER UNUI JUCATOR)
lasand caterinca la o parte, e clar ca i ai dat tp lui ibra la capture, nu langa teri cum imi ziceai tu si probabil lui ibra ii era lene sa dea /lsap sa sara cu vup si ai zis sa ii dai tp. si nu, nu sunt dovezi insuficiente, ba chiar e foarte clar, la secunda 9 a inceput capture-ul, trebuia sa mai ai 120 de secunde, clar, si cand am ajuns eu la secunda 24 mai aveati 91 de secunde din capture. daca folosesc matematica de clasa intai pot spune ca 120-15=105, nu 91. a da, 120-(15x2)=90 adica aproape 91 ca a scris ibra cu o secunda mai tarziu /capture, coincidenta? 
si nu e ca si cum nu aveam nicio treaba cu voi, adik ne bateam de ceva vreme, daca nu era nimeni pe sv mai intelegeam da da o drq ca mi ai zis si ca ai dat langa teri, cand tu dadusei fix la capture.
 
aici ai dat cu speed direct in mine, ai si virat stanga special sa ma nimeresti, oricum nu iti faceam reclamatie doar pentru car dm da am zis ca daca tot ti am facut pentru tp pe teri advers era pacat sa nu iti fac si pentru car dm
stiu ca esti vechi si esti capitan dar da o drq
o seara faina, va pup 
 
DACA NU MA MAI VEDETI DE MAINE PE SV SA STITI DE CE!!!!!
Edited by NexNew
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...